Laki_Pro_LP

S-a alăturat pe ian 2021Ultima bătălie Actualizat
sr
[GORST] Gorska straža
Recrut · alăturat la 14 feb 2021
GORST emblem

Statisticile lui Laki_Pro_LP în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte332000
nivel3,50
Victorie13239,76 %000
Înfrângeri19057,23 %000
Remize103,01 %000
Lupte finalizate în acţiune5717,17 %000
Tancuri distruse660,20000
Raport vehicule distruse0,24
Tancuri observate1680,51000
Daune106,79
Daune de șenile7,92
Daune de Observare57,62
Daune de Asistență65,54
Daune combinate172,33
Capturare bază9022,72000
Apărare bază1030,31000
Experienţă162,25
Rată de lovire20,44 %
Scor personal762000
Clasament World of Tanks2.210000
WN7156,00
WN828,84
WNX17,14

Progresul lui Laki_Pro_LP la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui Laki_Pro_LP

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • KV-1
    Generaţie V· 37 lupte
    106,22−7,72 dacă este eliminat
  • T-28
    Generaţie IV· 63 lupte
    37,95−6,83 dacă este eliminat
Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

Niciun tanc care să scadă ratingul general.

Semnele și măiestria lui Laki_Pro_LP

Marcajele de Măiestrie153rd Class312nd Class211st Class10Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
VIII1
VI2
V1
IV5
III431
II45
I92

0 din 37 vehicule au un Ace al tanchiștilor (0% din garaj).

Istoricul clanurilor lui Laki_Pro_LP

1 clanuri · 5y 4mo în clanuri

ian 202120222023202420252026astăzi
[GORST]GORST emblemGorska stražacurent6 years