Impulse_shot

S-a alăturat pe feb 2023Ultima bătălie Actualizat
ruuken
[LXR] Lighte Smasher
Soldat · alăturat la 29 mar 2026
LXR emblem

Statisticile lui Impulse_shot în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte12.6002654196
nivel8,559,779,699,50
Victorie6.47651,40 %1142,31 %2851,85 %9648,98 %
Înfrângeri5.91646,95 %1453,85 %2546,30 %9749,49 %
Remize2081,65 %13,85 %11,85 %31,53 %
Lupte finalizate în acţiune3.64628,94 %415,38 %1324,07 %4723,98 %
Tancuri distruse10.3000,82140,54420,781530,78
Raport vehicule distruse1,150,641,021,03
Tancuri observate12.8211,02250,96470,871680,86
Daune1.366,321.795,272.003,741.715,82
Daune de șenile48,4973,0087,9859,03
Daune de Observare412,24435,46360,20331,40
Daune de Asistență460,73508,46448,18390,43
Daune combinate1.827,042.303,732.481,252.110,25
Capturare bază23.2271,8400,00410,761530,78
Apărare bază2.9570,2300,0000,0000,00
Experienţă753,54705,96825,15777,81
Rată de lovire58,92 %59,32 %58,52 %58,13 %
Scor personal7.049-5+4-3
Rating World of Tanks6.135-30-9
WN71.065,74762,421.076,58973,95
WN81.409,181.226,221.659,201.434,58
WNX1.445,101.347,831.744,231.483,12

Progresul lui Impulse_shot la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui Impulse_shot

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • Generaţie X· 288 lupte
    1.063,51+8,93 dacă este eliminat
  • Generaţie VIII· 246 lupte
    1.075,64+7,76 dacă este eliminat
  • Generaţie X· 168 lupte
    901,70+7,51 dacă este eliminat
  • Generaţie VIII· 282 lupte
    1.141,75+7,25 dacă este eliminat
  • Generaţie X· 172 lupte
    1.080,10+6,21 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui Impulse_shot

Marcajele de Măiestrie73rd Class3292nd Class2431st Class140Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
XI————1
X—1666
IX33498
VIII—381617
VII——434
VI1—453
V——34—
II1———1

40 din 124 vehicule au un Ace al tanchiștilor (32% din garaj).

Istoricul clanurilor lui Impulse_shot

11 clanuri · 1y în clanuri

feb 2023202420252026astăzi
[LXR]LXR emblemLighte Smashercurent7 months
[LWAIT]LWAIT emblemLet's wait.9 feb 202616 days
[FAZE]FAZE emblemFaZeUp28 dec 202513 hours
[SIPRO]SIPRO emblemSemiPro25 dec 20251 month
[SB-UA]SB-UA emblemСтальные Братья Украинцы !!!2 noi 20252 months
[W_TAV]W_TAV emblemWILD_TAVERN30 aug 202513 days
[IMPY]IMPY emblem♛ KAZAKH EMPIRE ♛16 aug 20252 days
[OTKA3]OTKA3 emblemOTKA38 iul 20258 days
[OL0LO]OL0LO emblemOLoLO29 iun 202526 days
[LACET]LACET emblemLacetti26 mai 20255 months
[JS-T]JS-T emblemJavascript Titans13 sep 20242 days