HECTEP_23rus

S-a alăturat pe noi 2013Ultima bătălie Actualizat
ukrulv
[CLH] CLASH
Ofiţer inferior · alăturat la 3 iul 2023
CLH emblem

Statisticile lui HECTEP_23rus în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte10.50703380
nivel8,61—8,739,30
Victorie4.83946,06 %0—1854,55 %4353,75 %
Înfrângeri5.50652,40 %0—1442,42 %3543,75 %
Remize1621,54 %0—13,03 %22,50 %
Lupte finalizate în acţiune2.99228,48 %0—1133,33 %2227,50 %
Tancuri distruse4.4940,430—170,52450,56
Raport vehicule distruse0,60—0,770,78
Tancuri observate6.8570,650—421,27780,98
Daune900,28—933,581.161,11
Daune de șenile32,84—0,0022,70
Daune de Observare197,20—270,58271,01
Daune de Asistență230,04—270,58293,71
Daune combinate1.130,40—1.204,151.454,83
Capturare bază4.1280,390—00,0000,00
Apărare bază5.0670,480—00,0000,00
Experienţă536,16—632,36683,50
Rată de lovire42,08 %—47,46 %50,07 %
Scor personal4.6890+5+13
Clasament World of Tanks3.74200+2
WN7614,59—820,91823,53
WN8771,02—1.006,35997,54
WNX635,42—734,53858,95

Progresul lui HECTEP_23rus la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui HECTEP_23rus

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • Object 261
    Generaţie X· 2.042 lupte
    794,80−35,69 dacă este eliminat
  • T110E3
    Generaţie X· 605 lupte
    1.051,10−30,38 dacă este eliminat
  • SU-14-2
    Generaţie VIII· 669 lupte
    742,62−11,14 dacă este eliminat
  • T92 HMC
    Generaţie X· 1.563 lupte
    692,98−7,84 dacă este eliminat
  • SDP 58 Kilana
    Generaţie VIII· 39 lupte
    1.395,13−2,54 dacă este eliminat
⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • Manticore
    Generaţie X· 293 lupte
    415,03+7,44 dacă este eliminat
  • K-91-PT
    Generaţie IX· 75 lupte
    127,42+5,07 dacă este eliminat
  • M53/M55
    Generaţie IX· 286 lupte
    477,71+4,63 dacă este eliminat
  • AMX AC mle. 48
    Generaţie VIII· 114 lupte
    255,42+4,34 dacă este eliminat
  • M40/M43
    Generaţie VIII· 187 lupte
    403,04+3,80 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui HECTEP_23rus

Marcajele de Măiestrie303rd Class3342nd Class2151st Class17Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
XI—1———
X21542
IX24621
VIII11631
VII—1542
VI4752—
V562—1
IV341——
III53———
II312——
I612——

7 din 117 vehicule au un Ace al tanchiștilor (6% din garaj).

Istoricul clanurilor lui HECTEP_23rus

3 clanuri · 3y 5mo în clanuri

noi 201320152016201720182019202020212022202320242025astăzi
[CLH]CLH emblemCLASHcurent3 years
[BADBO]BADBO emblemВad boys1 iul 20232 months
[CTO]CTO emblemCTO TEAM13 feb 20234 months