Finfer_Fix

S-a alăturat pe iun 2025Ultima bătălie Actualizat
uk
[KAZKA] ukr-kazka
Recrut · alăturat la 28 sep 2025
KAZKA emblem

Statisticile lui Finfer_Fix în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte2.601000
nivel8,10———
Victorie1.28349,33 %0—0—0—
Înfrângeri1.28049,21 %0—0—0—
Remize381,46 %0—0—0—
Lupte finalizate în acţiune73228,14 %0—0—0—
Tancuri distruse1.3960,540—0—0—
Raport vehicule distruse0,75———
Tancuri observate2.1240,820—0—0—
Daune1.014,33———
Daune de șenile30,54———
Daune de Observare246,60———
Daune de Asistență277,13———
Daune combinate1.291,46———
Capturare bază3.1191,200—0—0—
Apărare bază2500,100—0—0—
Experienţă643,27———
Rată de lovire67,68 %———
Scor personal5.239000
Rating World of Tanks4.304000
WN7779,24———
WN8987,31———
WNX877,62———

Progresul lui Finfer_Fix la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui Finfer_Fix

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • Generaţie X· 145 lupte
    1.140,54−23,13 dacă este eliminat
  • Generaţie IX· 83 lupte
    1.362,74−18,59 dacă este eliminat
  • Generaţie VIII· 77 lupte
    1.202,78−9,34 dacă este eliminat
  • Generaţie VI· 76 lupte
    1.258,00−8,36 dacă este eliminat
  • Generaţie X· 74 lupte
    1.001,52−6,32 dacă este eliminat
⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • Generaţie IX· 164 lupte
    512,66+27,22 dacă este eliminat
  • Generaţie X· 94 lupte
    437,86+22,68 dacă este eliminat
  • Generaţie VIII· 94 lupte
    296,52+18,96 dacă este eliminat
  • Generaţie VIII· 201 lupte
    730,16+11,19 dacă este eliminat
  • Generaţie X· 79 lupte
    605,18+9,99 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui Finfer_Fix

Însemne de Excelenţă200

Vehicule ordonate după semnele de pe tun. Un semn este o medie susținută: jocul îl calculează pe o fereastră glisantă de bătălii recente, comparând cu performanța regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic
XI1———
X41——
IX7———
VIII81——
VII8———
VI11———
V8———

Semne citite pentru 49 din 64 vehicule. Restul se completează pe măsură ce contul este actualizat.

Marcajele de Măiestrie73rd Class3272nd Class2231st Class12Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
XI——1——
X——14—
IX——511
VIII—216—
VII1223—
VI——56—
V—1421
IV1—6——
III2111—
II111——

2 din 64 vehicule au un Ace al tanchiștilor (3% din garaj).

Deasupra barei, fără semn

Vehicule ale căror daune combinate depășesc deja pragul unui semn pe care nu îl au. Insigna reprezintă acele daune combinate, colorate după semnul depășit.

Comparare a fiecărui vehicul cu pragurile sale pentru Semne de excelență
  • Generaţie V· 34 lupte
    940arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 77 lupte
    1.464arma aduce niciunul
  • Generaţie VII· 56 lupte
    1.260arma aduce niciunul
  • Generaţie VI· 29 lupte
    744arma aduce niciunul
  • Generaţie VI· 76 lupte
    1.039arma aduce niciunul
  • Generaţie IX· 83 lupte
    1.879arma aduce niciunul

Istoricul clanurilor lui Finfer_Fix

1 clanuri · 1y în clanuri

iun 20252026astăzi
[KAZKA]KAZKA emblemukr-kazkacurent1 year