simix_27

Lid sinds nov. 2016Laatste Gevecht Bijgewerkt
fr

Statistieken van simix_27 voor Willekeurige Gevechten ·

StatTotaalLaatst 24uLaatst 7dLaatst 30d
Gevechten8.262000
niveau5,48
Overwinningen3.74745,35%000
Verliezen4.47254,13%000
Gelijkspel430,52%000
Gevechten overleefd96611,69%000
Verwoeste tanks3.0270,37000
Vernietigingsverhouding0,41
Opgespote tanks10.3141,25000
Schade253,17
Schade aan het loopwerk14,96
Verkenningsschade153,03
Hulpschade168,00
Gecombineerde schade421,16
Basisverovering1.4480,18000
Basisverdediging1.7980,22000
Ervaring245,53
Treffercijfer56,14%
Persoonlijke beoordeling2.283000
World of Tanks-beoordeling2.031000
WN7481,82
WN8316,40
WNX212,73

Progressie van simix_27 in

De ononderbroken lijn toont de totale WNX (komt overeen met de kolom Totaal hierboven) en verandert langzaam naarmate er nieuwe Gevechten bijkomen. De stippellijn toont de WNX per sessie, berekend op basis van de Gevechten die sinds de vorige momentopname zijn gespeeld. Zo worden sterke en zwakke reeksen zichtbaar. De kleur van de lijn volgt het niveau van de Beoordeling.

Tanks die de Beoordeling van simix_27 beïnvloeden

🚀 Beoordeling omhoogtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omhoogtrekken: als je ze weglaat, daalt de Beoordeling.

  • Bat.-Châtillon 12 t
    Niveau VIII· 484 gevechten
    331,96−9,32 indien verwijderd
  • T-34-85M
    Niveau VI· 394 gevechten
    385,59−8,67 indien verwijderd
  • O-Ni
    Niveau VII· 325 gevechten
    357,69−7,47 indien verwijderd
  • G.W. Panther
    Niveau VII· 222 gevechten
    443,23−6,25 indien verwijderd
  • AMX 13 75
    Niveau VII· 333 gevechten
    373,07−6,24 indien verwijderd
Beoordeling omlaagtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omlaagtrekken: als je ze weglaat, stijgt de Beoordeling.

  • ARL V39
    Niveau VI· 238 gevechten
    64,76+5,21 indien verwijderd
  • M5 Stuart
    Niveau IV· 92 gevechten
    2,08+3,26 indien verwijderd
  • AMX 40
    Niveau IV· 99 gevechten
    4,72+2,94 indien verwijderd
  • Bat.-Châtillon 25 t AP
    Niveau IX· 109 gevechten
    125,97+2,27 indien verwijderd
  • M5A1 Stuart
    Niveau IV· 80 gevechten
    9,71+2,11 indien verwijderd

Markeringen en meesterschap van simix_27

Marks of Mastery273e Klasse3372e Klasse2161e Klasse13Ace TankerM

Voertuigen op basis van hun beste onderscheiding. Een onderscheiding is gebaseerd op één gevecht in plaats van op een gemiddelde: het spel kent deze toe op basis van de behaalde ervaring in één gevecht, afgezet tegen de scores met dat voertuig in de regio.

niveauGeen3e Klasse32e Klasse21e Klasse1Ace TankerM
IX1
VIII1311
VII153
VI165
V292
IV13631
III36522
II6134
I71

3 van de 104 voertuigen hebben de onderscheiding Ace Tanker (3% van de garage).

Geschiedenis van simix_27 bij Clans

2 Clans · 3y 1mo lid van Clans

nov. 2016201820192020202120222023202420252026vandaag
[LCDBF]LCDBF emblemLa cavalerie des barbares français1 feb. 20202 years
[GRTT]GRTT emblemGeRoTiTo22 aug. 20179 months