pancerkill78

Lid sinds jan. 2014Laatste Gevecht Bijgewerkt
pl
[SOMS] Soldiers Misfits – Żołnierze Wyklęci
Rekruteringsofficier · Toegevoegd 30 dec. 2024
SOMS emblem

Statistieken van pancerkill78 voor Willekeurige Gevechten ·

StatTotaalLaatst 24uLaatst 7dLaatst 30d
Gevechten64.66321103301
Gem. tier8,659,889,829,94
Overwinningen34.30053,04%942,86%5048,54%15852,49%
Nederlagen29.55745,71%1257,14%5250,49%14046,51%
Gelijkspel8061,25%00,00%10,97%31,00%
Gevechten overleefd24.77738,32%733,33%4240,78%11738,87%
Verwoeste tanks74.2081,15130,62790,772670,89
Vernietigingsverhouding1,860,931,301,45
Opgespote tanks46.8390,72100,48780,762910,97
Schade1.742,521.783,481.795,471.806,18
Schade aan het loopwerk71,478,5958,4233,34
Verkenningsschade339,44587,18541,04742,31
Hulpschade410,91595,76599,46775,65
Gecombineerde schade2.153,432.194,822.363,752.571,58
Basisverovering19.7360,3100,0000,00400,13
Basisverdediging39.9800,6200,00140,141180,39
Ervaring657,78695,05733,64772,58
Treffercijfer65,64%77,03%71,67%68,12%
Persoonlijke beoordeling9.002-1-1+2
World of Tanks-beoordeling7.150-1-6-10
WN71.360,43732,41949,191.110,01
WN81.986,731.071,841.413,471.622,74
WNX1.966,511.076,161.463,581.727,02

Gevechten van pancerkill78

Voorbeeld

Deel je gevechten

Wargaming publiceert niets over een enkel gevecht, en niemand heeft er van pancerkill78 nog een gedeeld. Met de mod met de naam unicum.gg verschijnen de gevechten die je speelt hier, met de gehele selectie.

Progressie van pancerkill78 in

De ononderbroken lijn toont de totale WNX (komt overeen met de kolom Totaal hierboven) en verandert langzaam naarmate er nieuwe Gevechten bijkomen. De stippellijn toont de WNX per sessie, berekend op basis van de Gevechten die sinds de vorige momentopname zijn gespeeld. Zo worden sterke en zwakke reeksen zichtbaar. De kleur van de lijn volgt het niveau van de Beoordeling.

Tanks die de Beoordeling van pancerkill78 beïnvloeden

🚀 Beoordeling omhoogtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omhoogtrekken: als je ze weglaat, daalt de Beoordeling.

⚓ Beoordeling omlaagtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omlaagtrekken: als je ze weglaat, stijgt de Beoordeling.

  • Niveau X· 2.180 gevechten
    1.342,78+26,43 indien verwijderd
  • Niveau IX· 1.121 gevechten
    1.380,96+12,74 indien verwijderd
  • Niveau VIII· 2.212 gevechten
    1.678,35+9,60 indien verwijderd
  • Niveau X· 1.357 gevechten
    1.617,72+9,36 indien verwijderd
  • Niveau X· 1.482 gevechten
    1.723,51+9,21 indien verwijderd

Markeringen en meesterschap van pancerkill78

Marks of Mastery243e Klasse3362e Klasse2741e Klasse169Ace TankerM

Voertuigen op basis van hun beste onderscheiding. Een onderscheiding is gebaseerd op één gevecht in plaats van op een gemiddelde: het spel kent deze toe op basis van de behaalde ervaring in één gevecht, afgezet tegen de scores met dat voertuig in de regio.

NiveauGeen3e Klasse32e Klasse21e Klasse1Ace TankerM
XI—2111
X—771016
IX127910
VIII—261115
VII—2188
VI125107
V——3106
IV—1354
III31—5—
II14221
I—1131

69 van de 209 voertuigen hebben de onderscheiding Ace Tanker (33% van de garage).

Geschiedenis van pancerkill78 bij Clans

8 Clans · 9y 3mo lid van Clans

jan. 2014201520162017201820192020202120222023202420252026vandaag
[SOMS]SOMS emblemSoldiers Misfits – Żołnierze Wyklęcihuidig2 years
[ELCHI]ELCHI emblemEL MARIACHI29 dec. 202410 months
[ELCHI]ELCHI emblemEL MARIACHI5 mrt. 20241 year
[MUTE]MUTE emblemMute enemy team13 dec. 20229 days
[SOMS]SOMS emblemSoldiers Misfits – Żołnierze Wyklęci2 dec. 20225 months
[SOMS]SOMS emblemSoldiers Misfits – Żołnierze Wyklęci27 jun. 20223 years
[5G_3G]5G_3G emblemRUCH OŚMIU GWIAZD14 mei 20171 year
[SOMS]SOMS emblemSoldiers Misfits – Żołnierze Wyklęci7 apr. 20162 years