_Epic_Bot_

Lid sinds dec. 2025Laatste Gevecht Bijgewerkt
hu
[-H_G-] Hungarian Ghosts
Soldaat · Toegevoegd 28 dec. 2025
-H_G- emblem

Statistieken van _Epic_Bot_ voor Willekeurige Gevechten ·

StatTotaalLaatst 24uLaatst 7dLaatst 30d
Gevechten204000
niveau9,65———
Overwinningen11254,90%0—0—0—
Verliezen8843,14%0—0—0—
Gelijkspel41,96%0—0—0—
Gevechten overleefd8441,18%0—0—0—
Verwoeste tanks2341,150—0—0—
Vernietigingsverhouding1,95———
Opgespote tanks1000,490—0—0—
Schade2.527,90———
Schade aan het loopwerk49,32———
Verkenningsschade367,38———
Hulpschade416,70———
Gecombineerde schade2.944,60———
Basisverovering710,350—0—0—
Basisverdediging330,160—0—0—
Ervaring875,57———
Treffercijfer75,35%———
Persoonlijke beoordeling3.774000
World of Tanks-beoordeling7.691000
WN71.404,57———
WN82.176,51———
WNX2.522,17———

Progressie van _Epic_Bot_ in

De ononderbroken lijn toont de totale WNX (komt overeen met de kolom Totaal hierboven) en verandert langzaam naarmate er nieuwe Gevechten bijkomen. De stippellijn toont de WNX per sessie, berekend op basis van de Gevechten die sinds de vorige momentopname zijn gespeeld. Zo worden sterke en zwakke reeksen zichtbaar. De kleur van de lijn volgt het niveau van de Beoordeling.

Tanks die de Beoordeling van _Epic_Bot_ beïnvloeden

🚀 Beoordeling omhoogtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omhoogtrekken: als je ze weglaat, daalt de Beoordeling.

Geen Tanks die de totale Beoordeling omhoogtrekken.
⚓ Beoordeling omlaagtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omlaagtrekken: als je ze weglaat, stijgt de Beoordeling.

  • Grille 15
    Niveau X· 121 gevechten
    2.233,41+402,44 indien verwijderd

Markeringen en meesterschap van _Epic_Bot_

Marks of Mastery03e Klasse322e Klasse241e Klasse11Ace TankerM

Voertuigen op basis van hun beste onderscheiding. Een onderscheiding is gebaseerd op één gevecht in plaats van op een gemiddelde: het spel kent deze toe op basis van de behaalde ervaring in één gevecht, afgezet tegen de scores met dat voertuig in de regio.

niveauGeen3e Klasse32e Klasse21e Klasse1Ace TankerM
X——21—
IX———31

1 van de 7 voertuigen hebben de onderscheiding Ace Tanker (14% van de garage).

Geschiedenis van _Epic_Bot_ bij Clans

1 Clans · 5 months lid van Clans

dec. 2025vandaag
[-H_G-]-H_G- emblemHungarian Ghostshuidig9 months