_COMPETITIVE_

Lid sinds jan. 2016Laatste Gevecht Bijgewerkt
ruuk
[BNP] Bros n Pros
Commandant · Toegevoegd 29 mrt. 2024
BNP emblem

Statistieken van _COMPETITIVE_ voor Willekeurige Gevechten ·

StatTotaalLaatst 24uLaatst 7dLaatst 30d
Gevechten12.2312525148
niveau8,049,469,468,76
Overwinningen6.18550,57%1144,00%1144,00%7147,97%
Nederlagen5.88148,08%1352,00%1352,00%7450,00%
Gelijkspel1651,35%14,00%14,00%32,03%
Gevechten overleefd2.15217,59%520,00%520,00%2315,54%
Verwoeste tanks7.5670,62180,72180,72960,65
Vernietigingsverhouding0,750,900,900,77
Opgespote tanks15.3381,25371,48371,482351,59
Schade1.291,711.379,321.379,321.714,40
Schade aan het loopwerk35,130,000,004,73
Verkenningsschade262,13289,63289,63253,91
Hulpschade297,27289,63289,63258,64
Gecombineerde schade1.590,031.674,001.674,001.983,96
Basisverovering4.1720,3400,0000,0000,00
Basisverdediging1.8670,1500,0000,00120,08
Ervaring707,44727,60727,60829,65
Treffercijfer70,91%68,55%68,55%75,40%
Persoonlijke beoordeling6.060-2-2+5
World of Tanks-beoordeling5.029-3-3+7
WN71.008,07854,55854,551.079,07
WN81.266,32988,13988,131.452,73
WNX1.127,51923,99923,991.351,95

Progressie van _COMPETITIVE_ in

De ononderbroken lijn toont de totale WNX (komt overeen met de kolom Totaal hierboven) en verandert langzaam naarmate er nieuwe Gevechten bijkomen. De stippellijn toont de WNX per sessie, berekend op basis van de Gevechten die sinds de vorige momentopname zijn gespeeld. Zo worden sterke en zwakke reeksen zichtbaar. De kleur van de lijn volgt het niveau van de Beoordeling.

Tanks die de Beoordeling van _COMPETITIVE_ beïnvloeden

🚀 Beoordeling omhoogtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omhoogtrekken: als je ze weglaat, daalt de Beoordeling.

  • Niveau IX· 957 gevechten
    1.463,60−32,82 indien verwijderd
  • Niveau VIII· 602 gevechten
    1.713,81−29,96 indien verwijderd
  • Niveau VIII· 599 gevechten
    1.548,99−22,19 indien verwijderd
  • Niveau X· 166 gevechten
    2.032,67−14,67 indien verwijderd
  • Niveau VIII· 302 gevechten
    1.725,23−14,35 indien verwijderd
⚓ Beoordeling omlaagtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omlaagtrekken: als je ze weglaat, stijgt de Beoordeling.

  • Niveau VIII· 339 gevechten
    658,28+13,67 indien verwijderd
  • Niveau VIII· 310 gevechten
    769,70+9,20 indien verwijderd
  • Niveau IX· 147 gevechten
    563,81+8,39 indien verwijderd
  • Niveau IX· 218 gevechten
    812,29+7,05 indien verwijderd
  • Niveau VIII· 217 gevechten
    752,64+6,89 indien verwijderd

Markeringen en meesterschap van _COMPETITIVE_

Marks of Mastery243e Klasse3672e Klasse2411e Klasse125Ace TankerM

Voertuigen op basis van hun beste onderscheiding. Een onderscheiding is gebaseerd op één gevecht in plaats van op een gemiddelde: het spel kent deze toe op basis van de behaalde ervaring in één gevecht, afgezet tegen de scores met dat voertuig in de regio.

niveauGeen3e Klasse32e Klasse21e Klasse1Ace TankerM
XI—111—
X——745
IX32673
VIII441787
VII11852
VI21761
V—3754
IV—5532
III23721
II332——
I21———

25 van de 174 voertuigen hebben de onderscheiding Ace Tanker (14% van de garage).

Geschiedenis van _COMPETITIVE_ bij Clans

1 Clans · 2y 2mo lid van Clans

jan. 20162017201820192020202120222023202420252026vandaag
[BNP]BNP emblemBros n Proshuidig3 years