Ukraine

Lid sinds jan. 2021Laatste Gevecht Bijgewerkt
uken
[UA] Ukraine
Commandant · Toegevoegd 10 apr. 2026
UA emblem

Statistieken van Ukraine voor Willekeurige Gevechten ·

StatTotaalLaatst 24uLaatst 7dLaatst 30d
Gevechten56.59833233784
niveau8,6010,9110,1810,31
Overwinningen32.16456,83%1751,52%13055,79%42454,08%
Verliezen23.56741,64%1648,48%9842,06%34944,52%
Gelijkspel8671,53%00,00%52,15%111,40%
Gevechten overleefd16.48829,13%515,15%3515,02%12315,69%
Verwoeste tanks65.6041,16170,521440,625010,64
Vernietigingsverhouding1,640,610,730,76
Opgespote tanks83.3551,471083,278763,762.6663,40
Schade2.189,391.732,241.295,721.528,32
Schade aan het loopwerk80,3988,9769,7664,74
Verkenningsschade527,541.867,211.899,801.739,94
Hulpschade607,931.956,181.969,561.804,68
Gecombineerde schade2.797,323.688,423.265,283.317,50
Basisverovering26.1500,4600,00860,372210,28
Basisverdediging21.2180,3700,00190,08560,07
Ervaring981,73889,27891,06880,60
Treffercijfer74,80%85,14%83,20%78,62%
Persoonlijke beoordeling10.0190-2-10
World of Tanks-beoordeling9.268-1-6-28
WN71.642,451.067,611.205,551.190,47
WN82.588,851.791,561.582,931.668,77
WNX2.717,772.001,892.010,462.051,00

Progressie van Ukraine in

De ononderbroken lijn toont de totale WNX (komt overeen met de kolom Totaal hierboven) en verandert langzaam naarmate er nieuwe Gevechten bijkomen. De stippellijn toont de WNX per sessie, berekend op basis van de Gevechten die sinds de vorige momentopname zijn gespeeld. Zo worden sterke en zwakke reeksen zichtbaar. De kleur van de lijn volgt het niveau van de Beoordeling.

Tanks die de Beoordeling van Ukraine beïnvloeden

🚀 Beoordeling omhoogtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omhoogtrekken: als je ze weglaat, daalt de Beoordeling.

  • Miel
    Niveau VIII· 1.472 gevechten
    3.242,06−13,58 indien verwijderd
  • Projekt ION
    Niveau VIII· 595 gevechten
    3.666,91−11,82 indien verwijderd
  • Super Conqueror
    Niveau X· 908 gevechten
    3.243,22−9,98 indien verwijderd
  • Progetto M35 mod. 46
    Niveau VIII· 1.244 gevechten
    3.007,31−9,28 indien verwijderd
  • Škoda T 56
    Niveau VIII· 1.028 gevechten
    3.061,56−8,38 indien verwijderd
⚓ Beoordeling omlaagtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omlaagtrekken: als je ze weglaat, stijgt de Beoordeling.

  • SU-130PM
    Niveau VIII· 790 gevechten
    1.554,42+17,04 indien verwijderd
  • Object 261
    Niveau X· 321 gevechten
    857,82+12,38 indien verwijderd
  • Bat.-Châtillon Bourrasque
    Niveau VIII· 4.859 gevechten
    2.598,62+11,38 indien verwijderd
  • Rheinmetall Skorpion G
    Niveau VIII· 1.974 gevechten
    2.444,13+9,64 indien verwijderd
  • FV4005 Stage II
    Niveau X· 379 gevechten
    1.799,78+6,68 indien verwijderd

Markeringen en meesterschap van Ukraine

Markeringen van uitmuntendheid10710728

Voertuigen op basis van de markeringen op hun kanon. Een markering is gebaseerd op een doorlopend gemiddelde: het spel berekent deze over een steeds opschuivende reeks recente gevechten, afgezet tegen de prestaties met dat voertuig in de regio.

niveauGeen
XI8101—
X3930381
IX8017308
VIII92423719
VII284——
VI2231—
V201——
IV10———
III8———
II8———
I10———

Van 567 van de 576 voertuigen zijn de markeringen bekend. De rest wordt aangevuld wanneer het account wordt bijgewerkt.

Marks of Mastery483e Klasse3692e Klasse21151e Klasse1312Ace TankerM

Voertuigen op basis van hun beste onderscheiding. Een onderscheiding is gebaseerd op één gevecht in plaats van op een gemiddelde: het spel kent deze toe op basis van de behaalde ervaring in één gevecht, afgezet tegen de scores met dat voertuig in de regio.

niveauGeen3e Klasse32e Klasse21e Klasse1Ace TankerM
XI132612
X3262771
IX1012192768
VIII791529131
VII—27617
VI24498
V16833
IV22231
III—2231
II3311—
I3331—

312 van de 576 voertuigen hebben de onderscheiding Ace Tanker (54% van de garage).

Beter spelen dan het kanon aangeeft

Voertuigen waarvan de gecombineerde schade al de drempel overschrijdt voor een markering die ze nog niet hebben. Het label toont die gecombineerde schade, in de kleur van de markering waarvan de drempel wordt overschreden.

  • Niveau VIII· 29 gevechten
    2.366het kanon draagt geen
  • Niveau VIII· 26 gevechten
    2.475het kanon draagt geen
  • Niveau VIII· 26 gevechten
    2.300het kanon draagt geen
  • Niveau IX· 53 gevechten
    3.021het kanon draagt geen
  • Niveau IX· 37 gevechten
    3.513het kanon draagt geen
  • Niveau XI· 29 gevechten
    4.182het kanon draagt geen

Geschiedenis van Ukraine bij Clans

32 Clans · 3y 8mo lid van Clans

jan. 202120222023202420252026vandaag
[UA]UA emblemUkrainehuidig6 months
[AGHST]AGHST emblemAlliance Ghost's_UA9 apr. 202615 days
[WG-ST]WG-ST emblemWargaming.net Supertesters24 mrt. 202612 days
[UA]UA emblemUkraine10 mrt. 20264 months
[FIVER]FIVER emblemAssault Fiver14 nov. 20255 days
[KYIV]KYIV emblemKyiv - heart of Ukraine!8 nov. 202510 months
[LBUA]LBUA emblemЛАБУБИ-UA15 jan. 20252 months
[LIGN]LIGN emblemLegion WOT17 nov. 202411 days
[RELOL]RELOL emblemHell's clocks are running out5 nov. 202418 days
[-YKP-]-YKP- emblemУкраїна — Вперед!17 okt. 20241 month
[UA]UA emblemUkraine4 sep. 202420 hours
[LBUA]LBUA emblemЛАБУБИ-UA2 sep. 202415 days
[LBUA]LBUA emblemЛАБУБИ-UA16 aug. 20244 days
[RELOL]RELOL emblemHell's clocks are running out31 jul. 20243 months
[-YKP-]-YKP- emblemУкраїна — Вперед!5 mei 202420 days
[AINE]AINE emblemAINE_UA10 apr. 20249 days
[-YKP-]-YKP- emblemУкраїна — Вперед!31 mrt. 20242 days
[CR2KS]CR2KS emblemEvil_Crocodiles_28 mrt. 202419 days
[-YKP-]-YKP- emblemУкраїна — Вперед!7 mrt. 20242 months
[KYIV]KYIV emblemKyiv - heart of Ukraine!31 dec. 20234 months
[XFOX]XFOX emblemXFOX27 aug. 20233 days
[WRUSH]WRUSH emblem<We are going to Push on W>23 aug. 202310 days
[CROKS]CROKS emblemEvil_Crocodiles12 aug. 20235 days
[KYIV]KYIV emblemKyiv - heart of Ukraine!5 aug. 20234 months
[UA]UA emblemUkraine17 apr. 20231 month
[CROKS]CROKS emblemEvil_Crocodiles2 mrt. 202321 days
[UA]UA emblemUkraine8 feb. 202316 days
[-KUD-]-KUD- emblemYouTube - KUDMOOD WOT21 jan. 202311 days
[UA]UA emblemUkraine9 jan. 20232 months
[CROKS]CROKS emblemEvil_Crocodiles3 nov. 202214 days
[G_UA]G_UA emblemGhost's_UA™18 okt. 20223 days
[-YKP-]-YKP- emblemУкраїна — Вперед!14 okt. 202224 days

Eerdere namen van Ukraine

NaamVeranderd
KUDMOOD16 sep. 2026