TheRedzy

Lid sinds apr. 2020Laatste Gevecht Bijgewerkt
ro
[3XCPT] ExceptioN™
Rekruteringsofficier · Toegevoegd 20 apr. 2026
3XCPT emblem

Statistieken van TheRedzy voor Willekeurige Gevechten ·

StatTotaalLaatst 24uLaatst 7dLaatst 30d
Gevechten4.525747184
Gem. tier8,478,579,308,80
Overwinningen2.26049,94%342,86%2451,06%10255,43%
Nederlagen2.20948,82%457,14%2348,94%8043,48%
Gelijkspel561,24%00,00%00,00%21,09%
Gevechten overleefd88219,49%00,00%714,89%4222,83%
Verwoeste tanks3.2020,7120,29310,661470,80
Vernietigingsverhouding0,880,290,781,04
Opgespote tanks4.5391,00131,86581,231971,07
Schade1.404,791.684,431.709,041.871,11
Schade aan het loopwerk39,010,0042,2352,87
Verkenningsschade344,35328,43553,05371,08
Hulpschade383,36328,43595,28423,95
Gecombineerde schade1.788,152.012,862.386,952.355,72
Basisverovering2.0610,4600,0000,0090,05
Basisverdediging1.0800,2400,0000,001000,54
Ervaring731,15732,57832,36866,97
Treffercijfer68,21%80,00%75,06%72,36%
Persoonlijke beoordeling5.978-1+13+91
World of Tanks-beoordeling5.317+2+16+95
WN71.011,37869,161.017,771.290,65
WN81.347,011.162,601.418,151.841,66
WNX1.316,481.083,171.457,221.784,01

Gevechten van TheRedzy

Voorbeeld

Deel je gevechten

Wargaming publiceert niets over een enkel gevecht, en niemand heeft er van TheRedzy nog een gedeeld. Met de mod met de naam unicum.gg verschijnen de gevechten die je speelt hier, met de gehele selectie.

Progressie van TheRedzy in

De ononderbroken lijn toont de totale WNX (komt overeen met de kolom Totaal hierboven) en verandert langzaam naarmate er nieuwe Gevechten bijkomen. De stippellijn toont de WNX per sessie, berekend op basis van de Gevechten die sinds de vorige momentopname zijn gespeeld. Zo worden sterke en zwakke reeksen zichtbaar. De kleur van de lijn volgt het niveau van de Beoordeling.

Tanks die de Beoordeling van TheRedzy beïnvloeden

🚀 Beoordeling omhoogtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omhoogtrekken: als je ze weglaat, daalt de Beoordeling.

  • Niveau VIII· 361 gevechten
    1.722,11−39,25 indien verwijderd
  • Niveau X· 121 gevechten
    1.931,01−18,89 indien verwijderd
  • Niveau IX· 37 gevechten
    3.163,34−14,71 indien verwijderd
  • Niveau IX· 132 gevechten
    1.714,36−12,79 indien verwijderd
  • Niveau IX· 165 gevechten
    1.593,51−12,15 indien verwijderd
⚓ Beoordeling omlaagtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omlaagtrekken: als je ze weglaat, stijgt de Beoordeling.

Markeringen en meesterschap van TheRedzy

Marks of Mastery193e Klasse3292e Klasse2271e Klasse18Ace TankerM

Voertuigen op basis van hun beste onderscheiding. Een onderscheiding is gebaseerd op één gevecht in plaats van op een gemiddelde: het spel kent deze toe op basis van de behaalde ervaring in één gevecht, afgezet tegen de scores met dat voertuig in de regio.

NiveauGeen3e Klasse32e Klasse21e Klasse1Ace TankerM
XI——11—
X—1371
IX——644
VIII31682
VII—234—
VI13311
V1261—
IV241——
III31—1—
II23———
I32———

8 van de 98 voertuigen hebben de onderscheiding Ace Tanker (8% van de garage).

Geschiedenis van TheRedzy bij Clans

3 Clans · 1y lid van Clans

apr. 2020202120222023202420252026vandaag
[3XCPT]3XCPT emblemExceptioN™huidig6 months
[TR-77]TR-77 emblemRomanian Land Forces Staff19 apr. 20268 months
[SKEEL]SKEEL emblemThe Dam! Only powerful components will make it resilient through time!16 mei 20253 months