NomMix

Lid sinds jan. 2016Laatste Gevecht Bijgewerkt
enpluk
[AALAG] clan_aalag
Commandant · Toegevoegd 20 sep. 2022
AALAG emblem

Statistieken van NomMix voor Willekeurige Gevechten ·

StatTotaalLaatst 24uLaatst 7dLaatst 30d
Gevechten32.40531211590
niveau8,087,239,419,59
Overwinningen16.11349,72%1548,39%10549,76%30050,85%
Nederlagen15.85948,94%1548,39%10348,82%28147,63%
Gelijkspel4331,34%13,23%31,42%91,53%
Gevechten overleefd6.83221,08%722,58%3918,48%10718,14%
Verwoeste tanks21.4190,66180,581870,894150,70
Vernietigingsverhouding0,840,751,090,86
Opgespote tanks37.1931,15511,652341,118041,36
Schade1.148,21925,481.724,091.603,61
Schade aan het loopwerk43,57102,7765,7649,02
Verkenningsschade336,53279,46329,31529,68
Hulpschade380,10382,23395,07578,70
Gecombineerde schade1.528,291.124,542.195,552.201,82
Basisverovering16.8640,5210,03360,172330,39
Basisverdediging7.4250,2300,00250,12400,07
Ervaring626,42687,23799,37784,22
Treffercijfer65,91%67,90%70,04%69,53%
Persoonlijke beoordeling5.835-1+8+27
World of Tanks-beoordeling4.605+1+1+4
WN7949,52916,051.091,27998,64
WN81.187,81968,341.520,141.317,98
WNX1.112,28819,411.560,381.359,91

Progressie van NomMix in

De ononderbroken lijn toont de totale WNX (komt overeen met de kolom Totaal hierboven) en verandert langzaam naarmate er nieuwe Gevechten bijkomen. De stippellijn toont de WNX per sessie, berekend op basis van de Gevechten die sinds de vorige momentopname zijn gespeeld. Zo worden sterke en zwakke reeksen zichtbaar. De kleur van de lijn volgt het niveau van de Beoordeling.

Tanks die de Beoordeling van NomMix beïnvloeden

🚀 Beoordeling omhoogtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omhoogtrekken: als je ze weglaat, daalt de Beoordeling.

  • Niveau X· 285 gevechten
    2.031,45−9,77 indien verwijderd
  • Niveau X· 372 gevechten
    1.662,64−7,97 indien verwijderd
  • Niveau IX· 371 gevechten
    1.714,41−7,81 indien verwijderd
  • Niveau XI· 200 gevechten
    1.905,55−7,41 indien verwijderd
  • Niveau X· 322 gevechten
    1.688,29−6,82 indien verwijderd
⚓ Beoordeling omlaagtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omlaagtrekken: als je ze weglaat, stijgt de Beoordeling.

  • Niveau VIII· 444 gevechten
    552,04+8,24 indien verwijderd
  • Niveau IX· 476 gevechten
    759,58+6,21 indien verwijderd
  • Niveau VIII· 1.089 gevechten
    950,29+5,65 indien verwijderd
  • Niveau X· 608 gevechten
    922,41+4,74 indien verwijderd
  • Niveau V· 440 gevechten
    629,63+3,98 indien verwijderd

Markeringen en meesterschap van NomMix

Marks of Mastery383e Klasse31252e Klasse21341e Klasse160Ace TankerM

Voertuigen op basis van hun beste onderscheiding. Een onderscheiding is gebaseerd op één gevecht in plaats van op een gemiddelde: het spel kent deze toe op basis van de behaalde ervaring in één gevecht, afgezet tegen de scores met dat voertuig in de regio.

niveauGeen3e Klasse32e Klasse21e Klasse1Ace TankerM
XI——162
X22121912
IX12212511
VIII16212714
VII5614187
VI3221185
V151395
IV—31251
III84643
II5843—

60 van de 383 voertuigen hebben de onderscheiding Ace Tanker (16% van de garage).

Geschiedenis van NomMix bij Clans

1 Clans · 3y 8mo lid van Clans

jan. 20162017201820192020202120222023202420252026vandaag
[AALAG]AALAG emblemclan_aalaghuidig4 years

Eerdere namen van NomMix

NaamVeranderd
Night_Fury_Toothless_11 mei 2025