MF_Orpheus

Lid sinds mei 2013Laatste Gevecht Bijgewerkt
de
[OBO] Deutschlands Recken
Gevechtsofficier · Toegevoegd 9 aug. 2013
OBO emblem

Statistieken van MF_Orpheus voor Willekeurige Gevechten ·

StatTotaalLaatst 24uLaatst 7dLaatst 30d
Gevechten7.701000
niveau6,25———
Overwinningen3.99251,84%0—0—0—
Verliezen3.65347,44%0—0—0—
Gelijkspel560,73%0—0—0—
Gevechten overleefd1.69121,96%0—0—0—
Verwoeste tanks5.9810,780—0—0—
Vernietigingsverhouding1,00———
Opgespote tanks9.0481,170—0—0—
Schade719,69———
Schade aan het loopwerk40,90———
Verkenningsschade197,35———
Hulpschade238,26———
Gecombineerde schade957,94———
Basisverovering8.3491,080—0—0—
Basisverdediging4.5190,590—0—0—
Ervaring404,16———
Treffercijfer66,77%———
Persoonlijke beoordeling5.208000
World of Tanks-beoordeling5.191000
WN71.043,96———
WN81.196,11———
WNX1.004,86———

Progressie van MF_Orpheus in

De ononderbroken lijn toont de totale WNX (komt overeen met de kolom Totaal hierboven) en verandert langzaam naarmate er nieuwe Gevechten bijkomen. De stippellijn toont de WNX per sessie, berekend op basis van de Gevechten die sinds de vorige momentopname zijn gespeeld. Zo worden sterke en zwakke reeksen zichtbaar. De kleur van de lijn volgt het niveau van de Beoordeling.

Tanks die de Beoordeling van MF_Orpheus beïnvloeden

🚀 Beoordeling omhoogtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omhoogtrekken: als je ze weglaat, daalt de Beoordeling.

  • Tiger (P)
    Niveau VII· 691 gevechten
    1.450,08−52,48 indien verwijderd
  • Tiger I
    Niveau VII· 328 gevechten
    1.504,76−30,12 indien verwijderd
  • Ferdinand
    Niveau VIII· 393 gevechten
    1.396,43−26,11 indien verwijderd
  • Cromwell
    Niveau VI· 1.278 gevechten
    1.085,06−23,40 indien verwijderd
  • VK 45.02 (P) Ausf. A
    Niveau VIII· 322 gevechten
    1.209,67−11,57 indien verwijderd
⚓ Beoordeling omlaagtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omlaagtrekken: als je ze weglaat, stijgt de Beoordeling.

  • Crusader
    Niveau VI· 365 gevechten
    332,61+24,63 indien verwijderd
  • VK 30.01 (P)
    Niveau VI· 279 gevechten
    554,73+18,18 indien verwijderd
  • Covenanter
    Niveau V· 150 gevechten
    50,25+17,25 indien verwijderd
  • Centurion Mk. I
    Niveau VIII· 293 gevechten
    726,69+13,55 indien verwijderd
  • Cruiser Mk. IV
    Niveau IV· 88 gevechten
    50,25+10,30 indien verwijderd

Markeringen en meesterschap van MF_Orpheus

Marks of Mastery83e Klasse3192e Klasse2191e Klasse117Ace TankerM

Voertuigen op basis van hun beste onderscheiding. Een onderscheiding is gebaseerd op één gevecht in plaats van op een gemiddelde: het spel kent deze toe op basis van de behaalde ervaring in één gevecht, afgezet tegen de scores met dat voertuig in de regio.

niveauGeen3e Klasse32e Klasse21e Klasse1Ace TankerM
IX—111—
VIII———31
VII——123
VI——215
V——152
IV——134
III12611
II—3431
I123——

17 van de 65 voertuigen hebben de onderscheiding Ace Tanker (26% van de garage).

Geschiedenis van MF_Orpheus bij Clans

1 Clans · 12y 10mo lid van Clans

mei 201320152016201720182019202020212022202320242025vandaag
[OBO]OBO emblemDeutschlands Reckenhuidig13 years