L8_Astro

Lid sinds jan. 2023Laatste Gevecht Bijgewerkt
de

Statistieken van L8_Astro voor Willekeurige Gevechten ยท

StatTotaalLaatst 24uLaatst 7dLaatst 30d
Gevechten76701624
niveau6,40โ€”7,818,04
Overwinningen36247,20%0โ€”956,25%1250,00%
Verliezen39351,24%0โ€”743,75%1250,00%
Gelijkspel121,56%0โ€”00,00%00,00%
Gevechten overleefd16120,99%0โ€”212,50%312,50%
Verwoeste tanks5190,680โ€”150,94200,83
Vernietigingsverhouding0,86โ€”1,070,95
Opgespote tanks8381,090โ€”251,56321,33
Schade764,08โ€”1.074,75988,83
Schade aan het loopwerk24,55โ€”2,5017,88
Verkenningsschade182,17โ€”264,56230,25
Hulpschade206,72โ€”267,06248,13
Gecombineerde schade970,80โ€”1.341,811.236,96
Basisverovering9811,280โ€”00,0000,00
Basisverdediging2350,310โ€”00,0000,00
Ervaring534,34โ€”418,38413,75
Treffercijfer68,30%โ€”73,27%72,66%
Persoonlijke beoordeling3.5970+42+37
World of Tanks-beoordeling4.5710-17-42
WN7895,59โ€”1.199,55977,82
WN81.056,24โ€”1.505,301.116,83
WNX872,22โ€”1.136,27900,51

Progressie van L8_Astro in

De ononderbroken lijn toont de totale WNX (komt overeen met de kolom Totaal hierboven) en verandert langzaam naarmate er nieuwe Gevechten bijkomen. De stippellijn toont de WNX per sessie, berekend op basis van de Gevechten die sinds de vorige momentopname zijn gespeeld. Zo worden sterke en zwakke reeksen zichtbaar. De kleur van de lijn volgt het niveau van de Beoordeling.

Tanks die de Beoordeling van L8_Astro beรฏnvloeden

๐Ÿš€ Beoordeling omhoogtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omhoogtrekken: als je ze weglaat, daalt de Beoordeling.

  • IS-2M
    Niveau VIIยท 40 gevechten
    985,79โˆ’7,05 indien verwijderd
โš“ Beoordeling omlaagtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omlaagtrekken: als je ze weglaat, stijgt de Beoordeling.

  • AMX 13 75
    Niveau VIIยท 41 gevechten
    527,15+19,02 indien verwijderd
  • IS-3
    Niveau VIIIยท 62 gevechten
    742,65+11,49 indien verwijderd
  • IS
    Niveau VIIยท 56 gevechten
    754,58+10,06 indien verwijderd
  • 121B
    Niveau Xยท 33 gevechten
    719,60+8,63 indien verwijderd

Markeringen en meesterschap van L8_Astro

Marks of Mastery223e Klasse3332e Klasse271e Klasse11Ace TankerM

Voertuigen op basis van hun beste onderscheiding. Een onderscheiding is gebaseerd op รฉรฉn gevecht in plaats van op een gemiddelde: het spel kent deze toe op basis van de behaalde ervaring in รฉรฉn gevecht, afgezet tegen de scores met dat voertuig in de regio.

niveauGeen3e Klasse32e Klasse21e Klasse1Ace TankerM
Xโ€”12โ€”โ€”
IXโ€”4โ€”โ€”โ€”
VIII2141โ€”
VIIโ€”131โ€”
VI123โ€”1
V1442โ€”
IV1463โ€”
III135โ€”โ€”
II213โ€”โ€”
I213โ€”โ€”

1 van de 73 voertuigen hebben de onderscheiding Ace Tanker (1% van de garage).

Geschiedenis van L8_Astro bij Clans

1 Clans ยท 6 months lid van Clans

jan. 2023202420252026vandaag
[ABEG]ABEG emblemAbsolute Beginner7 aug. 20257 months