Butsche_Roni

Lid sinds jun. 2013Laatste Gevecht Bijgewerkt
de
[D_A_L] Die_Alte_Legion
Rekruut · Toegevoegd 31 jul. 2021
D_A_L emblem

Statistieken van Butsche_Roni voor Willekeurige Gevechten ·

StatTotaalLaatst 24uLaatst 7dLaatst 30d
Gevechten31.089000
niveau7,19———
Overwinningen16.11051,82%0—0—0—
Verliezen14.42346,39%0—0—0—
Gelijkspel5561,79%0—0—0—
Gevechten overleefd10.03032,26%0—0—0—
Verwoeste tanks25.6410,820—0—0—
Vernietigingsverhouding1,22———
Opgespote tanks33.6181,080—0—0—
Schade1.067,42———
Schade aan het loopwerk45,10———
Verkenningsschade331,81———
Hulpschade376,91———
Gecombineerde schade1.444,33———
Basisverovering33.6101,080—0—0—
Basisverdediging11.3920,370—0—0—
Ervaring630,46———
Treffercijfer66,07%———
Persoonlijke beoordeling6.913000
World of Tanks-beoordeling6.265000
WN71.118,77———
WN81.456,61———
WNX1.401,51———

Progressie van Butsche_Roni in

De ononderbroken lijn toont de totale WNX (komt overeen met de kolom Totaal hierboven) en verandert langzaam naarmate er nieuwe Gevechten bijkomen. De stippellijn toont de WNX per sessie, berekend op basis van de Gevechten die sinds de vorige momentopname zijn gespeeld. Zo worden sterke en zwakke reeksen zichtbaar. De kleur van de lijn volgt het niveau van de Beoordeling.

Tanks die de Beoordeling van Butsche_Roni beïnvloeden

🚀 Beoordeling omhoogtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omhoogtrekken: als je ze weglaat, daalt de Beoordeling.

  • Kampfpanzer 07 RH
    Niveau VIII· 531 gevechten
    1.870,80−8,43 indien verwijderd
  • Cobra
    Niveau IX· 204 gevechten
    2.065,32−7,73 indien verwijderd
  • ELC EVEN 90
    Niveau VIII· 440 gevechten
    1.881,87−7,14 indien verwijderd
  • Churchill III
    Niveau V· 326 gevechten
    1.981,33−4,32 indien verwijderd
  • Škoda T 50
    Niveau IX· 75 gevechten
    2.692,15−4,15 indien verwijderd
⚓ Beoordeling omlaagtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omlaagtrekken: als je ze weglaat, stijgt de Beoordeling.

  • Lorraine 155 mle. 50
    Niveau VII· 483 gevechten
    591,25+11,76 indien verwijderd
  • M12
    Niveau VII· 242 gevechten
    507,81+6,34 indien verwijderd
  • Lorraine 155 mle. 51
    Niveau VIII· 173 gevechten
    536,03+5,07 indien verwijderd
  • Hummel
    Niveau VI· 386 gevechten
    842,94+4,85 indien verwijderd
  • UDES 15/16
    Niveau X· 259 gevechten
    1.066,32+4,26 indien verwijderd

Markeringen en meesterschap van Butsche_Roni

Marks of Mastery123e Klasse31132e Klasse21731e Klasse1131Ace TankerM

Voertuigen op basis van hun beste onderscheiding. Een onderscheiding is gebaseerd op één gevecht in plaats van op een gemiddelde: het spel kent deze toe op basis van de behaalde ervaring in één gevecht, afgezet tegen de scores met dat voertuig in de regio.

niveauGeen3e Klasse32e Klasse21e Klasse1Ace TankerM
XI——1——
X—4895
IX—1283316
VIII13174019
VII—1172118
VI——172225
V1172214
IV—1589
III—141012
II1—747
I——246

131 van de 432 voertuigen hebben de onderscheiding Ace Tanker (30% van de garage).

Geschiedenis van Butsche_Roni bij Clans

2 Clans · 11y 8mo lid van Clans

jun. 201320152016201720182019202020212022202320242025vandaag
[D_A_L]D_A_L emblemDie_Alte_Legionhuidig5 years
[SERA]SERA emblemSeraphin Technologies16 jul. 20217 years