BeletteProod

Lid sinds jan. 2015Laatste Gevecht Bijgewerkt
fr
[B-DT] Brigade Des Tigres
Rekruut · Toegevoegd 7 nov. 2024
B-DT emblem

Statistieken van BeletteProod voor Willekeurige Gevechten ·

StatTotaalLaatst 24uLaatst 7dLaatst 30d
Gevechten26.85213107435
Gem. tier6,788,317,507,39
Overwinningen13.39149,87%969,23%5753,27%22551,72%
Nederlagen13.14048,93%430,77%4945,79%20146,21%
Gelijkspel3211,20%00,00%10,93%92,07%
Gevechten overleefd4.33416,14%430,77%2119,63%7918,16%
Verwoeste tanks16.8340,6360,46820,772710,62
Vernietigingsverhouding0,750,670,950,76
Opgespote tanks39.6361,48120,921411,325611,29
Schade859,081.303,151.099,21982,86
Schade aan het loopwerk31,542,7715,0920,61
Verkenningsschade285,52175,46277,58269,21
Hulpschade317,06178,23292,67289,82
Gecombineerde schade1.176,151.481,381.391,891.269,48
Basisverovering9.2270,34372,851060,991060,24
Basisverdediging6.5550,2400,0000,0000,00
Ervaring577,45711,92733,05670,94
Treffercijfer66,66%68,69%70,73%70,58%
Persoonlijke beoordeling5.137+3+6+13
World of Tanks-beoordeling5.5880+2-9
WN7973,661.033,211.089,67956,33
WN81.197,311.348,211.315,591.159,78
WNX1.099,63997,211.226,961.045,32

Progressie van BeletteProod in

De ononderbroken lijn toont de totale WNX (komt overeen met de kolom Totaal hierboven) en verandert langzaam naarmate er nieuwe Gevechten bijkomen. De stippellijn toont de WNX per sessie, berekend op basis van de Gevechten die sinds de vorige momentopname zijn gespeeld. Zo worden sterke en zwakke reeksen zichtbaar. De kleur van de lijn volgt het niveau van de Beoordeling.

Tanks die de Beoordeling van BeletteProod beïnvloeden

🚀 Beoordeling omhoogtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omhoogtrekken: als je ze weglaat, daalt de Beoordeling.

  • Niveau VI· 441 gevechten
    1.729,69−9,14 indien verwijderd
  • Niveau VI· 444 gevechten
    1.600,47−6,27 indien verwijderd
  • Niveau VI· 319 gevechten
    1.699,23−5,77 indien verwijderd
  • Niveau VI· 417 gevechten
    1.499,37−5,40 indien verwijderd
  • Niveau VI· 204 gevechten
    1.838,73−4,87 indien verwijderd
⚓ Beoordeling omlaagtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omlaagtrekken: als je ze weglaat, stijgt de Beoordeling.

  • Niveau X· 792 gevechten
    855,18+12,25 indien verwijderd
  • Niveau VI· 880 gevechten
    906,84+4,94 indien verwijderd
  • Niveau VIII· 188 gevechten
    571,45+4,00 indien verwijderd
  • Niveau X· 93 gevechten
    540,56+3,24 indien verwijderd
  • Niveau X· 217 gevechten
    847,71+3,19 indien verwijderd

Markeringen en meesterschap van BeletteProod

Marks of Mastery233e Klasse3802e Klasse2961e Klasse159Ace TankerM

Voertuigen op basis van hun beste onderscheiding. Een onderscheiding is gebaseerd op één gevecht in plaats van op een gemiddelde: het spel kent deze toe op basis van de behaalde ervaring in één gevecht, afgezet tegen de scores met dat voertuig in de regio.

NiveauGeen3e Klasse32e Klasse21e Klasse1Ace TankerM
XI——31—
X—4973
IX—29122
VIII1524116
VII1113158
VI11102125
V4261311
IV—1281
III1213—
II3413—
I11223

59 van de 270 voertuigen hebben de onderscheiding Ace Tanker (22% van de garage).

Geschiedenis van BeletteProod bij Clans

1 Clans · 1y 7mo lid van Clans

jan. 201520162017201820192020202120222023202420252026vandaag
[B-DT]B-DT emblemBrigade Des Tigreshuidig2 years