4queue

Pridružio se pro 2012Posljednja bitka Ažurirano
en
[BRT_6] 17th/21st Lancers. British 6th Armoured Division
Vojnik · pridružio se 13 svi 2026
BRT_6 emblem

Tenkovi nadimka 4queue (209)

VK 45.02 B541.02144,44%604,00
SU-1525355839,62%438,13
ShPTK-TVP531.17135,85%960,31
Obj. 257491.16859,18%1.106,00
Medium I461834,78%3,42
T110E4451.42337,78%861,93
Conway431.27953,49%958,06
Churchill I4120946,34%79,03
Hetzer3819347,37%169,30
Jagdtiger361.48750,00%1.225,90
Churchill VII3425655,88%60,48
Hummel3342036,36%438,71
AMX 12 t3322242,42%61,56
T71 DA3279250,00%1.080,14
BT-2312129,03%0,00
SU-122A2935868,97%667,09
K-91-PT291.02358,62%801,60
M10 RBFM2973272,41%1.544,91
Guard261.12057,69%1.295,38
SU-852532548,00%301,34
IS-7251.72852,00%1.234,25
Super Hellcat2561160,00%883,97
T95221.23754,55%781,23
S. Conqueror201.40025,00%798,54
SU-1001938142,11%191,11
HT No. VI1955352,63%576,74
T56 GMC1822744,44%367,03
ASTRON Rex1888338,89%590,17
T30171.04547,06%541,71
T-1501736458,82%169,91
M8A11524840,00%352,87
AE Phase I151.47553,33%981,39
Achilles1446050,00%476,94
AT 151262233,33%412,17
Ikv 1031146545,45%785,49
T28 Prototype1164954,55%264,87
Windhund111.14145,45%1.032,04
Dicker Max1123536,36%13,61
BT-7 art.1120845,45%285,52
StuG III G1017740,00%76,93
FCM36Pak401030060,00%510,61
UDES 031073730,00%437,23
AMX 50 B1070930,00%93,03
Charioteer1086160,00%343,00
Jg.Pz. E 90101.37340,00%1.142,20
SU-130PM101.28560,00%1.309,01
Obj. 268/5101.10920,00%538,38
ISU-122S1098490,00%1.127,63
M37915122,22%148,75
SU-76G FT933266,67%650,28
Redovi po stranici
51–100 od 209
3. razred3

Opći parametri

Bitke
11
Pobjede
36,36 %
Preživjelih bitaka
9,09 %
Pogoci
48,57 %
Odnos štete
0,47
Odnos uništenja
0,10
Učinkovitost korištenja oklopa
0,00

Prosječni rezultat po bitci

126
95
14
Iskustvo
260
Nanesena šteta
235
Primljena šteta
500
Blokirana šteta
0
Pomoć u šteti
0
kroz otkrivanje
0
preko praćenja
0
Otkriveni neprijatelji
0,64
Uništeni neprijatelji
0,09
Osvojena baza
0,00
Odbrana baze
0,09

Rekordni rezultat

Maksimalno iskustvo
576
Maksimalno uništeno
1

Napredak

Još nema dovoljno povijesti za ovaj tenk. Za prikaz retka potrebne su najmanje dvije snimke u posljednjih 90 dana.

Konfiguracija

Wargaming ne objavljuje konfiguracije. S modom unicum.gg, ovdje prikaži konfiguracije svojih vozila.

Preuzmi mod

Nagrade

Na ovom tenku još nije osvojena nijedna medalja.

Ažurirano