Litica


12345Mapa Litica u brojkama
Uračunato iz 10 bitaka u načinu Slučajne Bitke na ovoj mapi tijekom posljednjih 90 dana: 300 vozila, 294 igrača, zabilježeno putem mod unicum.gg. Posljednja odigrana .
Svaka bitka do nas stiže sa svih trideset vozila u njoj, bez botova. Bitka se jednom uzima u obzir za trajanje, završetak i pobjednika, a trideset puta za klase i vozila, pa je prvom bloku potrebno mnogo više bitaka nego tablicama u nastavku da bi išta rekao.
Uračunato iz 5 bitaka u načinu Navala na ovoj mapi tijekom posljednjih 90 dana: 70 vozila, 66 igrača, zabilježeno putem mod unicum.gg. Posljednja odigrana .
Svaka bitka do nas stiže sa svih trideset vozila u njoj, bez botova. Bitka se jednom uzima u obzir za trajanje, završetak i pobjednika, a trideset puta za klase i vozila, pa je prvom bloku potrebno mnogo više bitaka nego tablicama u nastavku da bi išta rekao.
Uračunato iz 11 bitaka u načinu Okršaji na ovoj mapi tijekom posljednjih 90 dana: 154 vozila, 125 igrača, zabilježeno putem mod unicum.gg. Posljednja odigrana .
Svaka bitka do nas stiže sa svih trideset vozila u njoj, bez botova. Bitka se jednom uzima u obzir za trajanje, završetak i pobjednika, a trideset puta za klase i vozila, pa je prvom bloku potrebno mnogo više bitaka nego tablicama u nastavku da bi išta rekao.
Uračunato iz 4 bitaka u načinu Napretci na ovoj mapi tijekom posljednjih 90 dana: 120 vozila, 87 igrača, zabilježeno putem mod unicum.gg. Posljednja odigrana .
Svaka bitka do nas stiže sa svih trideset vozila u njoj, bez botova. Bitka se jednom uzima u obzir za trajanje, završetak i pobjednika, a trideset puta za klase i vozila, pa je prvom bloku potrebno mnogo više bitaka nego tablicama u nastavku da bi išta rekao.
Kako se bitka odvija na mapi Litica u načinu Slučajne Bitke
Prosječno trajanje
8:11
Minute i sekunde, od završetka odbrojavanja do rezultata.
Kako završava
- Tim uništen9
- Osvojena baza1
Pobjede prema početnoj poziciji
Tim 15 od 10
Tim 25 od 10
Još je premalo bitaka za razlikovanje uravnotežene mape od one koja izrazito pogoduje jednoj strani.
Koje klase dobro prolaze na mapi Litica u načinu Slučajne Bitke
Kako se svaka klasa nosi na ovoj mapi. Ispod svake brojke nalazi se razlika u odnosu na ista vozila na svim drugim mapama tog načina, ponderirana na isti način, pa govori nešto o mapi, a ne o tome koji su tenkovi poslani na nju.
| Klasa | Bitke | WR | Šteta | Preživjeli |
|---|---|---|---|---|
| Teški tenk | 80 26,7 % | 50 % | 1.639−82 | 23,8 %−4 % |
| Srednji tenk | 86 28,7 % | 50 % | 1.356−66 | 27,9 %+2,1 % |
| Laki tenk | 40 13,3 % | 50 % | 646−61 | 12,5 %−7,9 % |
| Lovac na tenkove | 72 24 % | 50 % | 1.648+137 | 23,6 %−8,5 % |
| SPG | 22 7,3 % | 50 % | 941+31 | 27,3 %−12,8 % |
Kako se svaka razina nosi na mapi Litica u načinu Slučajne Bitke
| Razina | Bitke | WR | Šteta | Preživjeli |
|---|---|---|---|---|
| V | 16 5,3 % | 50 % | 481+2 | 18,8 %−11,3 % |
| VI | 14 4,7 % | 50 % | 845+126 | 28,6 %−1,3 % |
| VII | 16 5,3 % | 50 % | 666−193 | 6,3 %−24,7 % |
| VIII | 92 30,7 % | 50 % | 1.231+51 | 19,6 %−5,8 % |
| IX | 70 23,3 % | 50 % | 1.645+86 | 24,3 %−4 % |
| X | 78 26 % | 50 % | 1.543−195 | 29,5 %−0,4 % |
| XI | 14 4,7 % | 50 % | 2.425+118 | 35,7 %+7 % |
Kako se bitka odvija na mapi Litica u načinu Navala
Prosječno trajanje
3:16
Minute i sekunde, od završetka odbrojavanja do rezultata.
Kako završava
- Tim uništen4
- Osvojena baza1
Pobjede prema početnoj poziciji
Tim 13 od 5
Tim 22 od 5
Još je premalo bitaka za razlikovanje uravnotežene mape od one koja izrazito pogoduje jednoj strani.
Koje klase dobro prolaze na mapi Litica u načinu Navala
Kako se svaka klasa nosi na ovoj mapi. Ispod svake brojke nalazi se razlika u odnosu na ista vozila na svim drugim mapama tog načina, ponderirana na isti način, pa govori nešto o mapi, a ne o tome koji su tenkovi poslani na nju.
| Klasa | Bitke | WR | Šteta | Preživjeli |
|---|---|---|---|---|
| Teški tenk | 21 30 % | 57,1 % | 2.469−176 | 42,9 %+6 % |
| Srednji tenk | 36 51,4 % | 50 % | 2.521−51 | 33,3 %−0,6 % |
| Laki tenk | 8 11,4 % | 25 % | 2.417+151 | 12,5 %−25,1 % |
| Lovac na tenkove | 5 7,1 % | 60 % | 3.150+46 | 60 %+7,1 % |
Kako se svaka razina nosi na mapi Litica u načinu Navala
| Razina | Bitke | WR | Šteta | Preživjeli |
|---|---|---|---|---|
| X | 70 100 % | 50 % | 2.538−59 | 35,7 %−0,9 % |
Kako se bitka odvija na mapi Litica u načinu Okršaji
Prosječno trajanje
3:40
Minute i sekunde, od završetka odbrojavanja do rezultata.
Kako završava
- Tim uništen11
Pobjede prema početnoj poziciji
Tim 16 od 11
Tim 25 od 11
Još je premalo bitaka za razlikovanje uravnotežene mape od one koja izrazito pogoduje jednoj strani.
Koje klase dobro prolaze na mapi Litica u načinu Okršaji
Kako se svaka klasa nosi na ovoj mapi. Ispod svake brojke nalazi se razlika u odnosu na ista vozila na svim drugim mapama tog načina, ponderirana na isti način, pa govori nešto o mapi, a ne o tome koji su tenkovi poslani na nju.
| Klasa | Bitke | WR | Šteta | Preživjeli |
|---|---|---|---|---|
| Teški tenk | 109 70,8 % | 50,5 % | 2.005+186 | 30,3 %−2,5 % |
| Srednji tenk | 29 18,8 % | 48,3 % | 1.362−339 | 34,5 %+1,5 % |
| Laki tenk | 6 3,9 % | 66,7 % | 1.892−7 | 50 %+13,1 % |
| Lovac na tenkove | 10 6,5 % | 40 % | 1.440+91 | 30 %+4,5 % |
Kako se svaka razina nosi na mapi Litica u načinu Okršaji
| Razina | Bitke | WR | Šteta | Preživjeli |
|---|---|---|---|---|
| VIII | 56 36,4 % | 50 % | 1.300−39 | 35,7 %+0,3 % |
| X | 56 36,4 % | 50 % | 1.943+61 | 28,6 %−3,8 % |
| XI | 42 27,3 % | 50 % | 2.432+239 | 31 %+2,2 % |
Kako se bitka odvija na mapi Litica u načinu Napretci
Prosječno trajanje
5:09
Minute i sekunde, od završetka odbrojavanja do rezultata.
Kako završava
- Tim uništen4
Pobjede prema početnoj poziciji
Tim 12 od 4
Tim 22 od 4
Još je premalo bitaka za razlikovanje uravnotežene mape od one koja izrazito pogoduje jednoj strani.
Koje klase dobro prolaze na mapi Litica u načinu Napretci
Kako se svaka klasa nosi na ovoj mapi. Ispod svake brojke nalazi se razlika u odnosu na ista vozila na svim drugim mapama tog načina, ponderirana na isti način, pa govori nešto o mapi, a ne o tome koji su tenkovi poslani na nju.
| Klasa | Bitke | WR | Šteta | Preživjeli |
|---|---|---|---|---|
| Teški tenk | 88 73,3 % | 52,3 % | 1.976−46 | 25 %−6,5 % |
| Srednji tenk | 23 19,2 % | 52,2 % | 2.075+387 | 26,1 %−8 % |
| Lovac na tenkove | 9 7,5 % | 22,2 % | 3.414+706 | 11,1 %−19,6 % |
Kako se svaka razina nosi na mapi Litica u načinu Napretci
| Razina | Bitke | WR | Šteta | Preživjeli |
|---|---|---|---|---|
| X | 120 100 % | 50 % | 2.103+93 | 24,2 %−7,8 % |
Najbolja vozila na mapi Litica u načinu Okršaji
Rangirano prema njihovoj ocjeni na ovoj mapi, pri čemu su vozila koja je ovdje koristilo manje od pet igrača navedena nakon ostalih. Pokraj toga nalazi se isto vozilo na svakoj mapi tog načina, a razlika pokazuje odgovara li mu mapa.
| X | 10 | 11 | 2.466 | 63,6 % | 27,3 % | 1.751 | 904 | +847 | |||
| X | 7 | 7 | 2.569 | 57,1 % | 42,9 % | 1.627 | 1.238 | +389 | |||
| XI | 5 | 5 | 2.916 | 40 % | 20 % | 1.456 | 1.218 | +238 | |||
| XI | 11 | 11 | 2.422 | 36,4 % | 18,2 % | 1.385 | 1.081 | +304 | |||
| XI | 5 | 5 | 2.262 | 60 % | 40 % | 1.159 | 1.427 | −267 | |||
| XI | 5 | 5 | 1.953 | 60 % | 40 % | 1.055 | 1.577 | −521 | |||
| VIII | 6 | 10 | 1.187 | 60 % | 40 % | 1.018 | 1.276 | −258 | |||
| X | 16 | 19 | 1.898 | 52,6 % | 31,6 % | 1.014 | 954 | +61 | |||
| VIII | 7 | 9 | 1.316 | 44,4 % | 11,1 % | 833 | 1.205 | −372 | |||
| VIII | 9 | 10 | 1.016 | 40 % | 30 % | 520 | 752 | −232 | |||
| VIII | 1 | 1 | 2.226 | 100 % | 100 % | 3.276 | 2.291 | +985 | |||
| X | 1 | 1 | 4.458 | 100 % | 0 % | 2.655 | 665 | +1.990 | |||
| XI | 1 | 1 | 3.377 | 100 % | 100 % | 2.089 | 1.506 | +582 | |||
| X | 1 | 1 | 2.544 | 0 % | 0 % | 2.036 | 1.069 | +967 | |||
| XI | 2 | 2 | 3.186 | 50 % | 50 % | 1.971 | 935 | +1.036 | |||
| VIII | 2 | 4 | 2.362 | 75 % | 50 % | 1.687 | 957 | +730 | |||
| VIII | 1 | 1 | 2.253 | 0 % | 0 % | 1.666 | 782 | +884 | |||
| VIII | 1 | 1 | 1.661 | 0 % | 0 % | 1.605 | 1.605 | 0 | |||
| VIII | 2 | 4 | 1.716 | 75 % | 75 % | 1.570 | 1.416 | +154 | |||
| XI | 1 | 1 | 2.424 | 100 % | 100 % | 1.548 | 1.571 | −23 | |||
| XI | 1 | 1 | 2.731 | 0 % | 0 % | 1.380 | 614 | +766 | |||
| XI | 3 | 3 | 2.745 | 33,3 % | 33,3 % | 1.280 | 1.317 | −37 | |||
| VIII | 1 | 2 | 1.276 | 100 % | 50 % | 1.108 | 497 | +611 | |||
| VIII | 1 | 1 | 1.250 | 0 % | 0 % | 1.107 | 1.003 | +103 | |||
| XI | 2 | 4 | 2.504 | 50 % | 0 % | 1.097 | 1.117 | −20 | |||
| VIII | 4 | 4 | 1.169 | 75 % | 75 % | 1.030 | 1.950 | −920 | |||
| X | 2 | 2 | 1.768 | 50 % | 50 % | 948 | 1.580 | −632 | |||
| XI | 2 | 2 | 1.520 | 50 % | 50 % | 882 | 1.714 | −832 | |||
| X | 1 | 1 | 1.926 | 0 % | 0 % | 819 | 954 | −135 | |||
| VIII | 1 | 1 | 1.436 | 0 % | 0 % | 818 | 818 | 0 | |||
| VIII | 1 | 1 | 1.321 | 0 % | 0 % | 689 | 689 | 0 | |||
| XI | 1 | 1 | 2.073 | 100 % | 0 % | 648 | 399 | +250 | |||
| X | 2 | 2 | 1.470 | 100 % | 100 % | 643 | 1.410 | −768 | |||
| VIII | 1 | 1 | 1.210 | 100 % | 100 % | 564 | 188 | +377 | |||
| VIII | 1 | 1 | 875 | 0 % | 0 % | 417 | 1.077 | −660 | |||
| XI | 1 | 1 | 1.582 | 100 % | 100 % | 370 | 641 | −272 | |||
| X | 1 | 2 | 1.481 | 0 % | 0 % | 354 | 1.551 | −1.197 | |||
| X | 1 | 1 | 1.115 | 100 % | 0 % | 305 | 1.589 | −1.284 | |||
| X | 4 | 5 | 1.131 | 40 % | 20 % | 288 | 1.373 | −1.086 | |||
| VIII | 1 | 1 | 909 | 0 % | 0 % | 275 | 583 | −308 | |||
| VIII | 1 | 1 | 805 | 0 % | 0 % | 244 | 244 | 0 | |||
| VIII | 2 | 2 | 610 | 50 % | 50 % | 112 | 476 | −364 | |||
| X | 2 | 3 | 685 | 0 % | 0 % | 96 | 1.403 | −1.306 | |||
| VIII | 1 | 1 | 241 | 0 % | 0 % | 42 | 50 | −8 | |||
| X | 1 | 1 | 432 | 0 % | 0 % | 2 | 1.495 | −1.493 |
Najbolje bitke odigrane na mapi Litica u načinu Slučajne Bitke
Najbolja bitka svakog igrača na ovoj mapi prema nanesenoj šteti. Otvori bitku za njezin potpuni izvještaj.
Najbolje bitke odigrane na mapi Litica u načinu Navala
Najbolja bitka svakog igrača na ovoj mapi prema nanesenoj šteti. Otvori bitku za njezin potpuni izvještaj.
Najbolje bitke odigrane na mapi Litica u načinu Okršaji
Najbolja bitka svakog igrača na ovoj mapi prema nanesenoj šteti. Otvori bitku za njezin potpuni izvještaj.
Najbolje bitke odigrane na mapi Litica u načinu Napretci
Najbolja bitka svakog igrača na ovoj mapi prema nanesenoj šteti. Otvori bitku za njezin potpuni izvještaj.