Encode

Tilmeldt apr. 2011Seneste kamp Opdateret
cssk
[WNO] Why_Not_Clan
Juniorofficer · tilsluttet 1 nov. 2021
WNO emblem

Kampvogne for Encode (280)

Obj. 430U661.95245,45%1.557,14
Škoda T 56651.92156,92%1.956,43
Centurion 7/1641.58559,38%1.540,73
WZ-111G FT642.12759,38%1.971,20
St. Emil6483240,63%952,86
T20631.24255,56%2.239,48
T406339850,79%705,83
CS-63622.72653,23%2.720,03
G.W. Panther6297856,45%1.006,63
122 TM621.34459,68%1.379,94
BZ-75602.47748,33%2.003,03
Jg.Pz. E 100602.61656,67%2.529,49
Grille5951754,24%952,61
IS-M581.25258,62%1.277,31
Kranvagn572.72549,12%2.371,89
M40/M43571.06161,40%925,74
Panther II571.21357,89%1.428,70
Obj. 140561.97055,36%1.737,98
SU-130PM541.70661,11%1.848,43
UDES 14 5531.57260,38%2.046,87
Conqueror522.09863,46%2.085,95
Tiger II521.67248,08%2.391,09
M-III-Y521.48744,23%1.798,82
SFAC 105521.86455,77%2.036,99
S-515171547,06%681,04
Ho-Ri 1512.22252,94%2.013,38
Maus512.26545,10%1.826,38
SU-101511.90045,10%2.655,76
Leopard PT A512.34252,94%2.523,88
Pz. III J5020748,00%144,64
UDES 16501.97270,00%2.182,04
SU-85B5041346,00%749,12
Panther4890641,67%1.493,83
Crusader4852556,25%1.640,05
GSOR 1006/7482.03256,25%1.943,52
Emil I471.55744,68%1.880,83
CS-53471.46753,19%1.869,11
CS-59472.03657,45%2.178,21
E 50471.85159,57%1.926,25
M48 Patton472.21555,32%2.217,81
Caernarvon461.62454,35%1.858,92
Setter4665960,87%1.856,38
Ho-Ri 2451.21748,89%1.348,89
Conceiver451.50548,89%1.871,94
Contender451.93060,00%1.826,84
Hummel4464543,18%874,79
50TP pr.441.21563,64%1.285,83
Type 4 H442.05968,18%1.770,27
Ferdinand441.60963,64%1.848,31
Ares 85442.08470,45%2.554,66
Rækker pr. side
51–100 af 280
1st Klasse1

Generelle parametre

Kampe
46
Sejre
60,87 %
Kampe overlevet
30,43 %
Træffere
82,27 %
Skadesratio
0,93
Destruktionsratio
1,06
Effekt af panserbrug
0,00

Gennemsnitlig score pr. kamp

1.249
1.785
1.856
Xp
811
Skade uddelt
659
Skade modtaget
708
Blokeret skade
3
Skade assisteret
1.097
ved observering
1.068
ved at registrere
29
Spottede fjender
2,87
Ødelagte fjender
0,74
Basis erobring
2,17
Baseforsvar
0,46

Rekordscore

Maksimal Xp
1.599
Maksimalt ødelagt
4

-udvikling

Der er ikke nok historik for denne kampvogn endnu. Der kræves mindst to øjebliksbilleder inden for de seneste 90 dage for at tegne en linje.

Udrustning

Wargaming udgiver ingen opsætninger. Med moddet unicum.gg viser dine egne køretøjer deres opsætninger her.

Hent moddet

Medaljer (16)

Opdateret