Potato_Chase

Registrace srp 2011Poslední bitva Aktualizováno
en
[MAHOU] Memesters Accused of Hacking Offenses Undeservedly
Vojín · Připojeno 28 led 2023
MAHOU emblem

Statistiky režimu Náhodné bitvy: Potato_Chase ·

StatistikaCelkemPosledních 24hPosledních 7dPosledních 30d
Bitev17 718000
Úroveň8,36———
Výhry10 04356,68 %0—0—0—
Prohry7 44142,00 %0—0—0—
Remízy2341,32 %0—0—0—
Přežito bitev5 95933,63 %0—0—0—
Zničené tanky22 6761,280—0—0—
Poměr zničení1,93———
Odkryté tanky23 6951,340—0—0—
Poškození1 932,55———
Poškození pásů65,76———
Poškození odhalováním253,82———
Poškození z asistence319,58———
Kombinované poškození2 252,13———
Získané základny23 6521,330—0—0—
Obrana základny14 6470,830—0—0—
Zkušenosti789,64———
Úspěšnost zásahů76,52 %———
Osobní hodnocení9 660000
Hodnocení World of Tanks9 308000
WN71 674,15———
WN82 486,68———
WNX2 206,49———

Postup ukazatele : Potato_Chase

Plná čára zobrazuje celkovou hodnotu WNX (odpovídá sloupci Celkem výše), která se s rostoucím počtem Bitev pomalu mění. Přerušovaná čára zobrazuje hodnotu WNX za každou herní relaci, vypočítanou z Bitev odehraných od předchozího snímku dat. Ukazuje série dobrých i špatných výkonů. Barva čáry odpovídá úrovni Hodnocení.

Tanky ovlivňující Hodnocení: Potato_Chase

🚀 Zvyšování hodnoceníWNX

Tanky, které zvyšují celkové hodnocení: jejich odebrání by hodnocení snížilo.

  • T-54
    Úroveň IX· 700 bitev
    3 045,77Po odebrání: −35,78
  • 113
    Úroveň X· 367 bitev
    3 394,94Po odebrání: −29,88
  • FV215b (183)
    Úroveň X· 496 bitev
    3 101,34Po odebrání: −28,36
  • FV215b
    Úroveň X· 245 bitev
    3 820,08Po odebrání: −25,92
  • AMX 50 B
    Úroveň X· 330 bitev
    3 198,35Po odebrání: −25,70
⚓ Snižování hodnoceníWNX

Tanky, které snižují celkové hodnocení: jejich odebrání by hodnocení zvýšilo.

  • T34
    Úroveň VIII· 957 bitev
    1 327,83Po odebrání: +48,86
  • M103
    Úroveň IX· 525 bitev
    1 125,22Po odebrání: +40,02
  • Ferdinand
    Úroveň VIII· 439 bitev
    1 306,86Po odebrání: +21,78
  • T32
    Úroveň VIII· 368 bitev
    1 291,26Po odebrání: +19,35
  • T29
    Úroveň VII· 384 bitev
    1 238,06Po odebrání: +19,10

Značky a mistrovství: Potato_Chase

Záplaty mistrovství173. Třída3382. Třída2421. Třída163Esence TankistaM

Vozidla podle nejlepšího získaného odznaku. Odznak se uděluje za jednu bitvu, nikoli za průměr: hra ho uděluje podle zkušeností z jediné bitvy v porovnání s výsledky regionu s daným vozidlem.

ÚroveňŽádný3. Třída32. Třída21. Třída1Esence TankistaM
X—281815
IX153111
VIII554519
VII21447
VI32666
V7—254
IV7111—
III4—51—
II413—1
I3—21—

Odznak Esence Tankista je na 63 z 196 vozidel (32 % vozidel v garáži).

Klany: historie hráče Potato_Chase

Klany: 10 · členství: 8y 11mo

srp 2011201420162018202020222024dnes
[MAHOU]MAHOU emblemMemesters Accused of Hacking Offenses Undeservedlyaktuální4 years
[TWICE]TWICE emblemTWICE21 led 202326 days
[MAHOU]MAHOU emblemMemesters Accused of Hacking Offenses Undeservedly17 srp 20218 months
[MAHOU]MAHOU emblemMemesters Accused of Hacking Offenses Undeservedly7 čvn 20203 years
[YOUJO]YOUJO emblemYoujonger9 dub 201718 days
[MAHOU]MAHOU emblemMemesters Accused of Hacking Offenses Undeservedly30 led 20173 months
[MAHOU]MAHOU emblemMemesters Accused of Hacking Offenses Undeservedly30 říj 20161 month
[-SRP-]-SRP- emblemStrategic Rear Positioning10 zář 20162 months
[MAHOU]MAHOU emblemMemesters Accused of Hacking Offenses Undeservedly1 čvc 201611 months
[MAHOU]MAHOU emblemMemesters Accused of Hacking Offenses Undeservedly3 čvn 20154 months