ThinkingEmoji

Registrace bře 2012Poslední bitva Aktualizováno
pl
[FLEX] Fanatic Legion Elite X
Velitel · Připojeno 17 úno 2019
FLEX emblem

Statistiky režimu Náhodné bitvy: ThinkingEmoji ·

StatistikaCelkemPosledních 24hPosledních 7dPosledních 30d
Bitev53 8990346
Úroveň7,28—8,677,67
Výhry29 24654,26 %0—3100,00 %2145,65 %
Prohry24 04244,61 %0—00,00 %2452,17 %
Remízy6111,13 %0—00,00 %12,17 %
Přežito bitev15 71729,16 %0—133,33 %715,22 %
Zničené tanky59 0421,100—00,00220,48
Poměr zničení1,55—0,000,56
Odkryté tanky67 6771,260—20,67240,52
Poškození1 329,33—724,67981,46
Poškození pásů71,73—0,0066,24
Poškození odhalováním277,17—153,00215,93
Poškození z asistence348,90—153,00282,18
Kombinované poškození1 678,24—877,671 275,18
Získané základny50 2880,930—00,00450,98
Obrana základny30 5690,570—00,0000,00
Zkušenosti608,02—833,00603,02
Úspěšnost zásahů70,00 %—73,20 %63,78 %
Osobní hodnocení7 8900+1-3
Hodnocení World of Tanks6 2170-10
WN71 430,86—587,19669,28
WN81 980,62—748,541 085,33
WNX1 807,51—225,64911,42

Postup ukazatele : ThinkingEmoji

Plná čára zobrazuje celkovou hodnotu WNX (odpovídá sloupci Celkem výše), která se s rostoucím počtem Bitev pomalu mění. Přerušovaná čára zobrazuje hodnotu WNX za každou herní relaci, vypočítanou z Bitev odehraných od předchozího snímku dat. Ukazuje série dobrých i špatných výkonů. Barva čáry odpovídá úrovni Hodnocení.

Tanky ovlivňující Hodnocení: ThinkingEmoji

🚀 Zvyšování hodnoceníWNX

Tanky, které zvyšují celkové hodnocení: jejich odebrání by hodnocení snížilo.

  • T57 Heavy
    Úroveň X· 925 bitev
    2 965,09Po odebrání: −32,82
  • Bat.-Châtillon 25 t
    Úroveň X· 710 bitev
    3 293,12Po odebrání: −28,27
  • Object 140
    Úroveň X· 551 bitev
    3 465,90Po odebrání: −24,32
  • E 50 Ausf. M
    Úroveň X· 537 bitev
    3 434,34Po odebrání: −22,99
  • T-54
    Úroveň IX· 679 bitev
    3 191,15Po odebrání: −21,33
⚓ Snižování hodnoceníWNX

Tanky, které snižují celkové hodnocení: jejich odebrání by hodnocení zvýšilo.

  • Rheinmetall Skorpion G
    Úroveň VIII· 1 886 bitev
    1 435,16Po odebrání: +13,73
  • T-150
    Úroveň VI· 3 358 bitev
    1 534,72Po odebrání: +13,60
  • Cromwell
    Úroveň VI· 823 bitev
    788,22Po odebrání: +10,95
  • KV-2 (R)
    Úroveň VI· 1 056 bitev
    1 162,79Po odebrání: +10,40
  • WZ-111 Alpine Tiger
    Úroveň VIII· 417 bitev
    692,65Po odebrání: +9,76

Značky a mistrovství: ThinkingEmoji

Vítězné znaky363317

Vozidla podle znaků na děle. Znak vyjadřuje dlouhodobě udržovaný průměr: hra ho počítá v průběžně aktualizovaném okně nedávných bitev a porovnává ho s výsledky regionu s daným vozidlem.

ÚroveňŽádný
XI7———
X301111
IX32574
VIII431367
VII4844—
VI411242
V41113
IV36———
III38———
II36———
I9———

Vítězný znak je na 86 z 447 vozidel (19 % vozidel v garáži).

Záplaty mistrovství673. Třída31132. Třída2721. Třída1160Esence TankistaM

Vozidla podle nejlepšího získaného odznaku. Odznak se uděluje za jednu bitvu, nikoli za průměr: hra ho uděluje podle zkušeností z jediné bitvy v porovnání s výsledky regionu s daným vozidlem.

ÚroveňŽádný3. Třída32. Třída21. Třída1Esence TankistaM
XI61———
X6109711
IX2813619
VIII41119728
VII2718821
VI18141026
V5471119
IV3381012
III2610713
II391455
I1—116

Odznak Esence Tankista je na 160 z 447 vozidel (36 % vozidel v garáži).

Hra nad úrovní děla

Vozidla, jejichž kombinované poškození už překračuje hranici znaku, který dosud nemají. Odznak představuje toto kombinované poškození a jeho barvu určuje překročený znak.

  • Úroveň VIII· 175 bitev
    2 429Děla nesou žádné
  • Úroveň IX· 288 bitev
    3 168Děla nesou žádné
  • Úroveň VII· 109 bitev
    1 829Děla nesou žádné
  • Úroveň IX· 187 bitev
    3 161Děla nesou žádné
  • Úroveň VII· 99 bitev
    1 748Děla nesou žádné
  • Úroveň VII· 114 bitev
    2 000Děla nesou žádné

Klany: historie hráče ThinkingEmoji

Klany: 13 · členství: 9y 2mo

bře 2012201420152016201720182019202020212022202320242025dnes
[FLEX]FLEX emblemFanatic Legion Elite Xaktuální8 years
[HMMM]HMMM emblemBig Thonk15 úno 20192 months
[NERVA]NERVA emblemNERVA12 pro 20187 months
[FLEX]FLEX emblemFanatic Legion Elite X20 kvě 20186 months
[QSF]QSF emblemQBs Special Forces16 dub 201729 days
[NOS]NOS emblemNovus Ordo Seclorum14 bře 20174 days
[RICO_]RICO_ emblemRiCoChet .8 bře 201715 days
[KITTY]KITTY emblemKITTY18 úno 20173 days
[FLEX]FLEX emblemFanatic Legion Elite X26 zář 201527 days
[FLEX]FLEX emblemFanatic Legion Elite X29 čvc 20151 month
[FLEX]FLEX emblemFanatic Legion Elite X13 čvn 20153 days
[PL-A]PL-A emblemPIEKIELNI ANIOŁOWIE7 čvn 201515 days
[F15]F15 emblemThe Furious Fifteen5 říj 201416 days