Magnat1901
Registrace pro 2018·Poslední bitva ·Aktualizováno
[GORN_] ГрОмИм оРкОв НаПоВаЛ
Vojín · Připojeno 11 pro 2023

Relace hráče Magnat1901 (39)
Výška sloupce udává počet odehraných bitev, barva ukazuje metriku WNX podle členění den a používá přitom stejná pásma jako všude jinde na webu.
| Datum | Bitev | Průměrný tier | Tanky | WNX | WR | Průměrná poškození | Průměrné fragy | Poměr poškození | Poměr zničení | Přežito bitev | Průměrné spotnutí | Obrana základny | Průměr XP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| stř 14 říj 2026 | 12 | 10,7 | 4 | 2 478 | 58,3% | 3 074 | 1,17 | 1,64 | 1,75 | 33,3% | 0,67 | 0,00 | 1 060 |
| úte 13 říj 2026 | 7 | 10,7 | 3 | 2 104 | 57,1% | 3 059 | 0,86 | 1,17 | 1,20 | 28,6% | 1,14 | 0,00 | 1 086 |
| pon 12 říj 2026 | 25 | 10,1 | 10 | 1 257 | 44,0% | 1 756 | 0,76 | 1,03 | 0,95 | 20,0% | 0,92 | 0,00 | 702 |
| stř 7 říj 2026 | 4 | 10,5 | 3 | 1 718 | 75,0% | 2 822 | 0,75 | 1,16 | 1,00 | 25,0% | 0,75 | 0,00 | 1 177 |
| úte 6 říj 2026 | 18 | 10,1 | 11 | 1 342 | 44,4% | 2 173 | 0,44 | 1,20 | 0,53 | 16,7% | 0,56 | 0,00 | 738 |
| pon 5 říj 2026 | 26 | 10,3 | 11 | 1 890 | 50,0% | 2 379 | 0,92 | 1,26 | 1,26 | 26,9% | 1,12 | 0,00 | 900 |
| ned 4 říj 2026 | 29 | 10,2 | 10 | 2 379 | 55,2% | 2 592 | 1,28 | 1,66 | 1,95 | 34,5% | 0,69 | 0,00 | 912 |
| sob 3 říj 2026 | 14 | 10,3 | 10 | 2 255 | 50,0% | 2 910 | 0,50 | 1,22 | 0,64 | 21,4% | 1,57 | 0,00 | 960 |
| ned 27 zář 2026 | 109 | 9,5 | 32 | 1 621 | 51,4% | 1 845 | 0,70 | 1,08 | 0,86 | 19,3% | 1,35 | 0,06 | 825 |
| čtv 17 zář 2026 | 28 | 10,9 | 4 | 2 302 | 50,0% | 3 209 | 0,96 | 1,38 | 1,42 | 32,1% | 1,57 | 0,00 | 1 021 |
| úte 15 zář 2026 | 10 | 10,7 | 2 | 1 753 | 50,0% | 2 605 | 1,10 | 0,92 | 1,38 | 20,0% | 1,10 | 0,00 | 943 |
| pon 14 zář 2026 | 65 | 9,1 | 16 | 2 797 | 60,0% | 2 303 | 1,35 | 1,49 | 1,73 | 21,5% | 2,05 | 0,00 | 1 005 |
| pát 11 zář 2026 | 7 | 8,9 | 6 | 1 877 | 57,1% | 1 880 | 1,00 | 1,19 | 1,40 | 28,6% | 1,00 | 0,00 | 811 |
| ned 6 zář 2026 | 66 | 8,8 | 13 | 1 676 | 51,5% | 1 764 | 0,86 | 1,18 | 1,16 | 25,8% | 1,50 | 0,00 | 896 |
| sob 5 zář 2026 | 28 | 10,8 | 9 | 1 749 | 46,4% | 2 201 | 0,50 | 1,02 | 0,78 | 35,7% | 2,61 | 0,00 | 948 |
| čtv 3 zář 2026 | 8 | 11,0 | 2 | 1 017 | 25,0% | 1 075 | 0,00 | 0,54 | 0,00 | 0,0% | 2,63 | 0,00 | 578 |
| ned 30 srp 2026 | 26 | 9,5 | 8 | 1 766 | 42,3% | 1 980 | 0,81 | 1,50 | 0,88 | 7,7% | 1,73 | 1,88 | 730 |
| sob 29 srp 2026 | 14 | 10,4 | 12 | 1 811 | 35,7% | 2 501 | 0,86 | 1,11 | 0,92 | 7,1% | 1,14 | 0,00 | 821 |
| stř 26 srp 2026 | 3 | 11,0 | 2 | 189 | 0,0% | 830 | 0,33 | 0,33 | 0,33 | 0,0% | 0,33 | 0,00 | 423 |
| pon 24 srp 2026 | 16 | 11,0 | 3 | 1 930 | 56,3% | 3 038 | 0,50 | 1,31 | 0,57 | 12,5% | 1,81 | 0,00 | 991 |
| ned 23 srp 2026 | 75 | 10,7 | 14 | 2 436 | 42,7% | 2 519 | 0,93 | 1,17 | 1,11 | 16,0% | 2,36 | 0,97 | 947 |
| sob 22 srp 2026 | 44 | 10,5 | 15 | 2 523 | 45,5% | 3 105 | 0,70 | 1,50 | 0,91 | 22,7% | 1,68 | 0,00 | 989 |
| pát 21 srp 2026 | 2 | 10,0 | 2 | 403 | 50,0% | 1 417 | 0,00 | 0,70 | 0,00 | 0,0% | 0,00 | 0,00 | 626 |
| čtv 20 srp 2026 | 10 | 10,8 | 5 | 1 775 | 30,0% | 2 945 | 0,60 | 1,26 | 0,75 | 20,0% | 1,30 | 0,00 | 888 |
| stř 19 srp 2026 | 31 | 11,0 | 6 | 2 531 | 41,9% | 3 054 | 1,13 | 1,36 | 1,46 | 22,6% | 1,74 | 0,00 | 954 |
| sob 15 srp 2026 | 23 | 10,2 | 10 | 2 421 | 47,8% | 2 230 | 0,91 | — | 1,24 | 26,1% | 1,70 | 0,00 | 941 |
| pon 10 srp 2026 | 30 | 10,9 | 10 | 1 487 | 50,0% | 2 291 | 0,60 | — | 0,69 | 13,3% | 2,13 | 0,07 | 881 |
| sob 8 srp 2026 | 15 | 11,0 | 1 | 3 340 | 33,3% | 1 638 | 1,07 | — | 1,33 | 20,0% | 4,47 | 0,00 | 883 |
| pát 7 srp 2026 | 62 | 10,8 | 12 | 3 205 | 40,3% | 1 925 | 0,84 | — | 1,00 | 16,1% | 3,90 | 1,76 | 921 |
| pon 3 srp 2026 | 53 | 10,8 | 12 | 2 082 | 45,3% | 2 027 | 0,70 | — | 0,82 | 15,1% | 2,49 | 0,00 | 843 |
| úte 28 čvc 2026 | 12 | 10,8 | 4 | 1 543 | 25,0% | 2 421 | 0,67 | — | 0,73 | 8,3% | 1,42 | 0,00 | 710 |
| pon 27 čvc 2026 | 34 | 10,6 | 11 | 1 627 | 35,3% | 2 073 | 0,68 | — | 0,72 | 5,9% | 2,32 | 0,00 | 747 |
| ned 26 čvc 2026 | 49 | 10,3 | 15 | 2 545 | 38,8% | 2 642 | 1,00 | — | 1,29 | 22,4% | 2,55 | 0,37 | 936 |
| pát 24 čvc 2026 | 19 | 10,8 | 7 | 1 951 | 68,4% | 2 795 | 1,00 | — | 1,58 | 36,8% | 0,89 | 0,00 | 1 110 |
| čtv 23 čvc 2026 | 20 | 10,8 | 7 | 2 806 | 60,0% | 2 568 | 1,20 | — | 1,85 | 35,0% | 2,15 | 0,00 | 1 055 |
| pon 20 čvc 2026 | 61 | 9,8 | 27 | 1 579 | 49,2% | 1 932 | 0,62 | — | 0,79 | 21,3% | 2,00 | 0,00 | 812 |
| ned 19 čvc 2026 | 5 | 10,2 | 3 | 1 636 | 0,0% | 1 956 | 0,80 | — | 0,80 | 0,0% | 2,20 | 0,00 | 377 |
| sob 18 čvc 2026 | 207 | 10,3 | 42 | 2 196 | 45,9% | 2 510 | 0,91 | — | — | — | 1,90 | 0,16 | 878 |
| pon 22 čvn 2026 | 62 | 10,2 | 18 | 2 020 | 37,1% | 1 999 | 0,90 | — | — | — | 2,73 | 0,55 | 790 |