fox2plus

Pridružio se avg 2013Posljednja bitka Ažurirano
pl
[P_O_W] Pigs of War
Vojnik · pridružio se 7 jun 2015
P_O_W emblem

Tenkovi nadimka fox2plus (92)

JgTig.8,8 cm1.66574442,94%598,75
Löwe95599147,96%904,81
Tiger I52772946,30%586,49
WT auf Pz. IV4441.59544,37%1.426,25
Jagdtiger3841.37445,83%1.107,73
E 753201.27541,25%1.049,53
Tiger (P)31886150,94%901,01
Rhm.-B. WT2971.53048,48%1.748,37
Tiger II28082046,43%666,20
VK 36.01 H27438845,99%338,25
Ferdinand2691.17043,12%1.194,53
VK 45.02 B2681.20043,28%862,15
Pz. IV H26419648,11%108,32
G.W. Panther24368046,09%598,05
VK 45.02 A19781943,65%659,45
St. Emil17468952,87%867,26
G.W. Tiger P17266839,53%441,55
VK 30.01 P16928343,20%229,40
Pz. 38 nA1384542,75%0,00
Pz.Sfl. IVc11636037,93%473,41
Hummel10952251,38%677,82
Pz. IV S.10438948,08%343,79
Jg.Pz. IV9860741,84%963,41
Super Hellcat7746741,56%360,65
WT E 100752.02352,00%1.499,72
Hetzer7322553,42%262,68
VK 30.01 H6735935,82%488,16
Grille6542656,92%843,30
Matilda6017035,00%85,06
Pz.Sfl. IVb5625651,79%655,32
Pz. 38 (t)539449,06%35,90
Leopard5219746,15%171,93
D.W. 25112343,14%43,92
StuG III G4829945,83%355,78
JPanther4877758,33%988,83
KV-854745655,32%465,66
L.Tr.4310541,86%148,98
Luchs415043,90%7,71
Medium II384636,84%3,58
Maus381.11734,21%496,36
Wespe378648,65%87,07
Medium III336042,42%8,55
Jg.Pz. E 100331.15739,39%615,46
VK 20.01 D3213337,50%47,63
Marder II3112341,94%55,58
Marder 38T3131848,39%503,26
VK 30.02 M2946734,48%424,07
Pz. III E272351,85%2,08
Grille 15261.29757,69%785,62
25TP2513152,00%18,67
Redova po stranici
1–50 od 92
1. razred1

Opšti parametri

Bitke
73
Pobjede
53,42%
Preživjele bitke
32,88%
Pogoci
52,64%
Odnos štete
1,15
Odnosi uništenja
0,84
Efikasnost korištenja oklopa
0,00

Prosječan rezultat po bitci

578
460
263
Iskustvo
293
Pričinjena šteta
225
Primljena šteta
196
Blokirana šteta
0
Asistirana šteta
52
preko uočavanja
21
preko praćenja
31
Uočeni neprijatelji
0,18
Uništeni neprijatelji
0,56
Osvojeni bazen
3,48
Odbrana baze
0,27

Rekordna ocjena

Maksimalno iskustvo
1.189
Maksimalno uništeno
5

Napredak

Još nema dovoljno historije za ovaj tenk. Potrebna su najmanje dva snimka u posljednjih 90 dana da bi se nacrtala linija.

Postavka

Wargaming ne objavljuje konfiguracije. Uz mod unicum.gg, prikaži konfiguracije svojih vozila ovdje.

Preuzmi mod

Nagrade (10)

Ažurirano