_X0PC

Pridružio se apr 2011Posljednja bitka Ažurirano
ruuk
[ALOE] Aloe is LOvE
Obavještajni oficir · pridružio se 18 avg 2026
ALOE emblem

Statistike nasumičnih bitki igrača _X0PC ·

StatistikaUkupnoPosljednjih 24hPosljednjih 7dPosljednjih 30d
Bitke155.88897232882
Prosječno nivo8,4310,229,989,83
Pobjede86.78655,67%5051,55%12654,31%45952,04%
Porazi66.24842,50%4344,33%9842,24%40145,46%
Neriješeno2.8541,83%44,12%83,45%222,49%
Preživjele bitke67.27743,16%4849,48%11951,29%41046,49%
Uništeni tenkovi197.1371,261151,192911,251.0671,21
Odnosi uništenja2,222,352,582,26
Uočeni tenkovi188.9201,21290,30910,393830,43
Šteta1.766,562.900,342.868,882.564,60
Šteta na trakama65,8098,7370,9070,06
Šteta od otkrivanja448,73272,23301,61304,39
Šteta od pomoći514,52370,96372,51374,45
Ukupna šteta2.281,093.271,303.256,482.941,94
Osvojeni bazen237.8741,53710,732601,127560,86
Odbrana baze165.2831,0600,00190,085300,60
Iskustvo656,45823,89859,26830,89
Postotak pogodaka68,77%65,98%69,74%68,96%
Lični rejting9.946+1+20
World of Tanks Rejting8.604+1+3-6
WN71.593,701.340,131.462,021.411,93
WN82.356,962.008,052.122,382.091,35
WNX2.222,812.342,732.431,982.325,16

Bitke igrača _X0PC

Primjer

Podijeli svoje bitke

Wargaming ne objavljuje ništa o pojedinačnoj bitki, a niko još nije ostvario zajedničko dijeljenje nijedne bitke nadimka _X0PC. Uz mod unicum.gg, bitke iz vašeg igranja prikazuju se ovdje, s cijelim sastavom.

Napredak igrača _X0PC po parametru

Puna linija prikazuje ukupni WNX, što odgovara koloni Ukupno iznad, i polako se mijenja kako se dodaju nove bitke. Isprekidana linija prikazuje WNX po sesiji, izračunat iz bitki odigranih od prethodnog snimka. Prikazuje nizove dobre i loše forme. Boja linije prati nivo rejtinga.

Tenkovi koji oblikuju rejting igrača _X0PC

🚀 Podizanje rejtingaWNX

Tenkovi koji podižu ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga snizilo.

⚓ Snižavanje rejtingaWNX

Tenkovi koji snižavaju ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga povećalo.

  • Nivo VIII· 5.713 bitke
    1.298,03+30,34 ako se ukloni
  • Nivo VI· 1.572 bitke
    453,99+13,49 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 732 bitke
    196,90+10,94 ako se ukloni
  • Nivo IX· 1.054 bitke
    939,25+10,06 ako se ukloni
  • Nivo X· 2.261 bitke
    1.668,96+9,35 ako se ukloni

Oznake i majstorstvo igrača _X0PC

Oznake majstorstva203. razred3522. razred2871. razred1135Ace TankerM

Vozila prema najboljoj znački. Značka se zasniva na jednoj bitki, a ne na prosjeku, i igra je dodjeljuje za iskustvo iz jedne bitke u poređenju s onim što regija ostvaruje tim vozilom.

NivoNema3. razred32. razred21. razred1Ace TankerM
XI112—1
X—6102032
IX—152229
VIII4191440
VII8—61014
VI213816
V52771
IV434——
III5322—
II62342
I6—1——

135 od 335 vozila nose značku Ace Tanker (40% garaže).

Historija klanova igrača _X0PC

1 klanova · 1 days u klanovima

apr 2011201420162018202020222024danas
[ALOE]ALOE emblemAloe is LOvEtrenutni2 months