_SSS2015_

Pridružio se feb 2015Posljednja bitka Ažurirano
uk
[JKS] Joker`s
Mlađi oficir · pridružio se 4 nov 2022
JKS emblem

Statistike nasumičnih bitki igrača _SSS2015_ ·

StatistikaUkupnoPosljednjih 24hPosljednjih 7dPosljednjih 30d
Bitke29.465113
Nivo6,8210,0010,009,67
Pobjede13.56546,04%00,00%00,00%00,00%
Porazi15.50052,60%1100,00%1100,00%3100,00%
Neriješeno4001,36%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6.77522,99%00,00%00,00%00,00%
Uništeni tenkovi13.9120,4700,0000,0000,00
Odnosi uništenja0,610,000,000,00
Uočeni tenkovi20.1220,6800,0000,0000,00
Šteta592,051.344,001.344,00777,67
Šteta na trakama37,270,000,000,00
Šteta od otkrivanja217,520,000,0063,00
Šteta od pomoći254,790,000,0063,00
Ukupna šteta846,841.344,001.344,00840,67
Osvojeni bazen23.1590,7900,0000,0000,00
Odbrana baze9.4220,3200,0000,0000,00
Iskustvo388,41344,00344,00326,67
Postotak pogodaka55,58%60,00%60,00%70,59%
Lični rejting3.68900-1
World of Tanks Rejting3.009000
WN7613,04105,81105,81-18,39
WN8595,19569,64569,64247,32
WNX478,88302,99302,9996,08

Napredak igrača _SSS2015_ po parametru

Puna linija prikazuje ukupni WNX, što odgovara koloni Ukupno iznad, i polako se mijenja kako se dodaju nove bitke. Isprekidana linija prikazuje WNX po sesiji, izračunat iz bitki odigranih od prethodnog snimka. Prikazuje nizove dobre i loše forme. Boja linije prati nivo rejtinga.

Tenkovi koji oblikuju rejting igrača _SSS2015_

🚀 Podizanje rejtingaWNX

Tenkovi koji podižu ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga snizilo.

  • Nivo X· 576 bitke
    951,99−12,75 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 1.731 bitke
    647,45−10,13 ako se ukloni
  • Nivo V· 1.418 bitke
    740,38−9,53 ako se ukloni
  • Nivo VI· 636 bitke
    657,07−3,15 ako se ukloni
  • Nivo IX· 329 bitke
    694,78−2,97 ako se ukloni
⚓ Snižavanje rejtingaWNX

Tenkovi koji snižavaju ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga povećalo.

  • Nivo VII· 2.282 bitke
    352,34+10,02 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 1.292 bitke
    299,98+9,46 ako se ukloni
  • Nivo I· 570 bitke
    34,25+6,14 ako se ukloni
  • Nivo II· 382 bitke
    25,38+4,38 ako se ukloni
  • Nivo II· 732 bitke
    88,86+3,86 ako se ukloni

Oznake i majstorstvo igrača _SSS2015_

Oznake majstorstva573. razred3822. razred2361. razred18Ace TankerM

Vozila prema najboljoj znački. Značka se zasniva na jednoj bitki, a ne na prosjeku, i igra je dodjeljuje za iskustvo iz jedne bitke u poređenju s onim što regija ostvaruje tim vozilom.

NivoNema3. razred32. razred21. razred1Ace TankerM
XI—5———
X—193—
IX18841
VIII241151
VII46721
VI451232
V59113—
IV44811
III57951
II35561
I2324—

8 od 213 vozila nose značku Ace Tanker (4% garaže).

Historija klanova igrača _SSS2015_

1 klanova · 3y 7mo u klanovima

feb 201520162017201820192020202120222023202420252026danas
[JKS]JKS emblemJoker`strenutni4 years