_Hawk_Cz

Pridružio se nov 2013Posljednja bitka Ažurirano
cssk
[EXBOM] Postradatelní Bombarďáci
Mlađi oficir · pridružio se 10 avg 2020
EXBOM emblem

Statistike nasumičnih bitki igrača _Hawk_Cz ·

StatistikaUkupnoPosljednjih 24hPosljednjih 7dPosljednjih 30d
Bitke44.7561115
Prosječno nivo7,7910,0010,0010,00
Pobjede23.39152,26%1100,00%1100,00%746,67%
Porazi20.83546,55%00,00%00,00%853,33%
Neriješeno5301,18%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke11.48925,67%1100,00%1100,00%533,33%
Uništeni tenkovi38.5730,8622,0022,00130,87
Odnosi uništenja1,16——1,30
Uočeni tenkovi47.9391,0700,0000,0070,47
Šteta1.243,961.761,001.761,001.637,13
Šteta na trakama62,780,000,000,00
Šteta od otkrivanja336,560,000,00226,33
Šteta od pomoći399,340,000,00226,33
Ukupna šteta1.643,301.761,001.761,001.863,47
Osvojeni bazen13.3580,3000,0000,0000,00
Odbrana baze18.6900,4200,0000,0000,00
Iskustvo611,52666,00666,00651,07
Postotak pogodaka62,32%66,67%66,67%65,38%
Lični rejting6.871000
World of Tanks Rejting6.31700-1
WN71.158,901.626,271.626,27857,59
WN81.565,341.393,001.393,001.110,26
WNX1.544,671.183,861.183,861.180,94

Bitke igrača _Hawk_Cz

Primjer

Podijeli svoje bitke

Wargaming ne objavljuje ništa o pojedinačnoj bitki, a niko još nije ostvario zajedničko dijeljenje nijedne bitke nadimka _Hawk_Cz. Uz mod unicum.gg, bitke iz vašeg igranja prikazuju se ovdje, s cijelim sastavom.

Napredak igrača _Hawk_Cz po parametru

Puna linija prikazuje ukupni WNX, što odgovara koloni Ukupno iznad, i polako se mijenja kako se dodaju nove bitke. Isprekidana linija prikazuje WNX po sesiji, izračunat iz bitki odigranih od prethodnog snimka. Prikazuje nizove dobre i loše forme. Boja linije prati nivo rejtinga.

Tenkovi koji oblikuju rejting igrača _Hawk_Cz

🚀 Podizanje rejtingaWNX

Tenkovi koji podižu ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga snizilo.

⚓ Snižavanje rejtingaWNX

Tenkovi koji snižavaju ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga povećalo.

  • Nivo IX· 1.303 bitke
    1.201,00+10,59 ako se ukloni
  • Nivo VI· 514 bitke
    579,88+9,67 ako se ukloni
  • Nivo VII· 295 bitke
    599,23+6,75 ako se ukloni
  • Nivo X· 439 bitke
    950,84+6,55 ako se ukloni
  • Nivo V· 284 bitke
    454,44+5,78 ako se ukloni

Oznake i majstorstvo igrača _Hawk_Cz

Oznake izvrsnosti95170

Vozila prema oznakama na topu. Oznaka je dugoročni prosjek, a igra je izračunava u kliznom prozoru nedavnih bitki u poređenju s onim što regija ostvaruje tim vozilom.

NivoNema
XI2———
X13267—
IX16151—
VIII38214—
VII15141—
VI19153—
V2541—

Oznake su pročitane za 240 od 340 vozila. Ostale će se popuniti pri osvježavanju računa.

Oznake majstorstva383. razred3722. razred21061. razred1109Ace TankerM

Vozila prema najboljoj znački. Značka se zasniva na jednoj bitki, a ne na prosjeku, i igra je dodjeljuje za iskustvo iz jedne bitke u poređenju s onim što regija ostvaruje tim vozilom.

NivoNema3. razred32. razred21. razred1Ace TankerM
XI—11——
X——11728
IX2261210
VIII15132321
VII—251211
VI1—31320
V218109
IV——1595
III371134
II515741
I1523—

109 od 340 vozila nose značku Ace Tanker (32% garaže).

Iznad trake, bez oznake

Vozila čija ukupna šteta već doseže oznaku koju ne nose. Značka prikazuje tu ukupnu štetu, obojenu prema oznaci koju doseže.

Poredi svako vozilo s pragovima njegove oznake
  • Nivo IX· 42 bitke
    2.720top nosi nema
  • Nivo VII· 30 bitke
    1.823top nosi nema
  • Nivo IX· 45 bitke
    2.832top nosi nema

Historija klanova igrača _Hawk_Cz

10 klanova · 11y 10mo u klanovima

nov 2013201520162017201820192020202120222023202420252026danas
[EXBOM]EXBOM emblemPostradatelní Bombarďácitrenutni6 years
[J0-KE]J0-KE emblemBohemian Jokers7 avg 20204 months
[EXBOM]EXBOM emblemPostradatelní Bombarďáci10 apr 20201 year
[RA-CZ]RA-CZ emblemRed Angels1 mar 20191 year
[TL_CS]TL_CS emblemTigers Legie Česko-Slovenská10 mar 20187 months
[J0-KE]J0-KE emblemBohemian Jokers15 avg 20175 months
[EXBOM]EXBOM emblemPostradatelní Bombarďáci1 mar 20172 years
[B-CP2]B-CP2 emblemBrigáda Československých Patriotů 215 jul 20156 months
[HTB]HTB emblemHranická tanková brigáda10 jan 20152 months
[R_R_F]R_R_F emblemRychlá Rota Fun1 nov 20141 month