SingleNation

Pridružio se apr 2014Posljednja bitka Ažurirano
mororu
[MDSKL] MDSKILL
Vojnik · pridružio se 9 avg 2025
MDSKL emblem

Statistike nasumičnih bitki igrača SingleNation ·

StatistikaUkupnoPosljednjih 24hPosljednjih 7dPosljednjih 30d
Bitke38.912723291
Prosječno nivo8,658,009,099,54
Pobjede19.42149,91%457,14%1252,17%15352,58%
Porazi18.99448,81%342,86%1147,83%13446,05%
Neriješeno4971,28%00,00%00,00%41,37%
Preživjele bitke9.93725,54%228,57%626,09%8529,21%
Uništeni tenkovi33.1490,85152,14210,912770,95
Odnosi uništenja1,143,001,241,34
Uočeni tenkovi37.1030,95152,14281,222560,88
Šteta1.489,932.661,001.910,092.049,08
Šteta na trakama70,220,0018,8245,14
Šteta od otkrivanja332,31446,83385,73356,68
Šteta od pomoći402,53446,83404,55401,83
Ukupna šteta1.892,463.157,672.294,092.456,45
Osvojeni bazen31.7650,8200,0000,001680,58
Odbrana baze16.9820,4400,0000,00140,05
Iskustvo675,761.210,14861,17841,08
Postotak pogodaka74,83%81,40%73,50%64,58%
Lični rejting6.70200+14
World of Tanks Rejting5.607+10+7
WN71.101,052.433,031.234,711.204,32
WN81.487,483.663,471.703,991.706,63
WNX1.477,373.603,511.684,741.774,56

Bitke igrača SingleNation

Primjer

Podijeli svoje bitke

Wargaming ne objavljuje ništa o pojedinačnoj bitki, a niko još nije ostvario zajedničko dijeljenje nijedne bitke nadimka SingleNation. Uz mod unicum.gg, bitke iz vašeg igranja prikazuju se ovdje, s cijelim sastavom.

Napredak igrača SingleNation po parametru

Puna linija prikazuje ukupni WNX, što odgovara koloni Ukupno iznad, i polako se mijenja kako se dodaju nove bitke. Isprekidana linija prikazuje WNX po sesiji, izračunat iz bitki odigranih od prethodnog snimka. Prikazuje nizove dobre i loše forme. Boja linije prati nivo rejtinga.

Tenkovi koji oblikuju rejting igrača SingleNation

🚀 Podizanje rejtingaWNX

Tenkovi koji podižu ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga snizilo.

⚓ Snižavanje rejtingaWNX

Tenkovi koji snižavaju ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga povećalo.

  • Nivo X· 565 bitke
    603,56+12,73 ako se ukloni
  • Nivo X· 644 bitke
    1.046,67+7,83 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 288 bitke
    633,93+6,13 ako se ukloni
  • Nivo VII· 256 bitke
    471,09+5,72 ako se ukloni
  • Nivo VI· 260 bitke
    535,76+4,92 ako se ukloni

Oznake i majstorstvo igrača SingleNation

Oznake majstorstva273. razred3622. razred2931. razred168Ace TankerM

Vozila prema najboljoj znački. Značka se zasniva na jednoj bitki, a ne na prosjeku, i igra je dodjeljuje za iskustvo iz jedne bitke u poređenju s onim što regija ostvaruje tim vozilom.

NivoNema3. razred32. razred21. razred1Ace TankerM
XI1132—
X—162122
IX2213207
VIII—392017
VII214612
VI1—5113
V12654
IV—2741
III23432
II2841—
I141——

68 od 262 vozila nose značku Ace Tanker (26% garaže).

Historija klanova igrača SingleNation

5 klanova · 1y 7mo u klanovima

apr 201420162017201820192020202120222023202420252026danas
[MDSKL]MDSKL emblemMDSKILLtrenutni1 year
[TN-VS]TN-VS emblemTanchiștii Veseli6 avg 20252 months
[RM_MD]RM_MD emblemRepublica Moldova26 dec 20241 month
[IMTRI]IMTRI emblemMTR Club21 jul 20246 months
[RMWOT]RMWOT emblemRepublica Moldova in WOT13 sep 20237 days