SEXMASHINA1992

Pridružio se mar 2023Posljednja bitka Ažurirano
ukde
[-BOYS] "The Bad Boys"
Mlađi oficir · pridružio se 7 mar 2025
-BOYS emblem

Statistike nasumičnih bitki igrača SEXMASHINA1992 ·

StatistikaUkupnoPosljednjih 24hPosljednjih 7dPosljednjih 30d
Bitke3.6972079272
Prosječno nivo7,107,657,477,49
Pobjede1.81849,18%1050,00%3443,04%12545,96%
Porazi1.81749,15%1050,00%4455,70%14151,84%
Neriješeno621,68%00,00%11,27%62,21%
Preživjele bitke71919,45%420,00%1316,46%3914,34%
Uništeni tenkovi2.5570,69150,75530,671500,55
Odnosi uništenja0,860,940,800,64
Uočeni tenkovi3.4500,93211,05760,962480,91
Šteta1.040,71934,051.023,71970,70
Šteta na trakama33,5759,5529,4730,77
Šteta od otkrivanja233,30241,95255,83230,66
Šteta od pomoći266,87301,50285,31261,43
Ukupna šteta1.307,581.235,551.310,511.230,82
Osvojeni bazen4.3621,18954,751481,872981,10
Odbrana baze9040,2400,0000,00100,04
Iskustvo637,02626,90600,35572,32
Postotak pogodaka68,10%63,64%64,08%66,11%
Lični rejting5.045+1-21-42
World of Tanks Rejting5.335-1+5-62
WN7981,15914,27808,99771,58
WN81.290,461.086,241.145,291.048,42
WNX1.195,501.037,771.142,25954,36

Napredak igrača SEXMASHINA1992 po parametru

Puna linija prikazuje ukupni WNX, što odgovara koloni Ukupno iznad, i polako se mijenja kako se dodaju nove bitke. Isprekidana linija prikazuje WNX po sesiji, izračunat iz bitki odigranih od prethodnog snimka. Prikazuje nizove dobre i loše forme. Boja linije prati nivo rejtinga.

Tenkovi koji oblikuju rejting igrača SEXMASHINA1992

🚀 Podizanje rejtingaWNX

Tenkovi koji podižu ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga snizilo.

  • Nivo VI· 89 bitke
    2.260,89−19,58 ako se ukloni
  • Nivo IX· 74 bitke
    1.877,93−19,56 ako se ukloni
  • Nivo VII· 55 bitke
    2.170,05−14,28 ako se ukloni
  • Nivo VII· 49 bitke
    2.147,20−14,14 ako se ukloni
  • Nivo V· 63 bitke
    2.473,70−12,72 ako se ukloni
⚓ Snižavanje rejtingaWNX

Tenkovi koji snižavaju ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga povećalo.

  • Nivo X· 139 bitke
    726,22+27,98 ako se ukloni
  • Nivo X· 110 bitke
    791,00+19,33 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 117 bitke
    734,26+17,49 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 74 bitke
    646,02+13,29 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 63 bitke
    626,14+11,85 ako se ukloni

Oznake i majstorstvo igrača SEXMASHINA1992

Oznake majstorstva133. razred3402. razred2351. razred116Ace TankerM

Vozila prema najboljoj znački. Značka se zasniva na jednoj bitki, a ne na prosjeku, i igra je dodjeljuje za iskustvo iz jedne bitke u poređenju s onim što regija ostvaruje tim vozilom.

NivoNema3. razred32. razred21. razred1Ace TankerM
XI—1———
X2—41—
IX11241
VIII13572
VII——861
VI12658
V11772
IV11641
III—3111
II—11——

16 od 111 vozila nose značku Ace Tanker (14% garaže).

Historija klanova igrača SEXMASHINA1992

2 klanova · 2y 10mo u klanovima

mar 2023202420252026danas
[-BOYS]-BOYS emblem"The Bad Boys"trenutni2 years
[-CAS-]-CAS- emblemClan alter Säcke30 sep 20242 years