Qvertus

Pridružio se jan 2016Posljednja bitka Ažurirano
pl
[UA3T] Житомир ua
Regrut · pridružio se 8 jan 2026
UA3T emblem

Statistike nasumičnih bitki igrača Qvertus ·

StatistikaUkupnoPosljednjih 24hPosljednjih 7dPosljednjih 30d
Bitke27.6308100190
Nivo7,528,839,419,68
Pobjede14.09751,02%337,50%4848,00%9047,37%
Gubici13.13647,54%562,50%5050,00%9851,58%
Neriješeno3971,44%00,00%22,00%21,05%
Preživjele bitke9.18933,26%225,00%3434,00%6534,21%
Uništeni tenkovi23.1250,8460,75810,811650,87
Odnosi uništenja1,251,001,231,32
Uočeni tenkovi23.9620,87121,50960,961820,96
Šteta1.168,061.639,751.827,431.997,17
Šteta na trakama60,620,0042,2369,79
Šteta od otkrivanja297,10458,75368,98381,18
Šteta od pomoći357,71458,75411,21450,97
Ukupna šteta1.525,942.179,082.244,792.446,28
Osvojeni bazen20.1280,7300,00460,46900,47
Odbrana baze14.5370,5300,0000,0000,00
Iskustvo642,00796,63793,00789,98
Postotak pogodaka65,01%70,59%73,55%73,48%
Lični rejting6.8660+3+7
World of Tanks Rejting5.7690-2-2
WN71.111,26927,741.025,491.056,44
WN81.464,621.620,551.474,901.539,66
WNX1.407,721.571,821.546,181.642,74

Napredak igrača Qvertus po parametru

Puna linija prikazuje ukupni WNX, što odgovara koloni Ukupno iznad, i polako se mijenja kako se dodaju nove bitke. Isprekidana linija prikazuje WNX po sesiji, izračunat iz bitki odigranih od prethodnog snimka. Prikazuje nizove dobre i loše forme. Boja linije prati nivo rejtinga.

Tenkovi koji oblikuju rejting igrača Qvertus

🚀 Podizanje rejtingaWNX

Tenkovi koji podižu ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga snizilo.

  • Nivo IX· 167 bitke
    2.897,59−10,21 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 208 bitke
    2.364,92−8,18 ako se ukloni
  • Nivo IX· 202 bitke
    2.318,17−8,17 ako se ukloni
  • Nivo IX· 212 bitke
    2.032,20−6,81 ako se ukloni
  • Nivo IX· 242 bitke
    1.999,95−6,44 ako se ukloni
⚓ Snižavanje rejtingaWNX

Tenkovi koji snižavaju ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga povećalo.

  • Nivo VI· 280 bitke
    414,64+9,06 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 304 bitke
    689,55+9,00 ako se ukloni
  • Nivo V· 294 bitke
    317,34+8,73 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 250 bitke
    680,81+7,47 ako se ukloni
  • Nivo V· 188 bitke
    283,55+7,08 ako se ukloni

Oznake i majstorstvo igrača Qvertus

Oznake majstorstva403. razred31042. razred21551. razred177Ace TankerM

Vozila prema najboljoj znački. Značka se zasniva na jednoj bitki, a ne na prosjeku, i igra je dodjeljuje za iskustvo iz jedne bitke u poređenju s onim što regija ostvaruje tim vozilom.

NivoNema3. razred32. razred21. razred1Ace TankerM
X3319243
IX22132720
VIII—3172930
VII2162510
VI1113229
V—29171
IV36127—
III57623
II59521
I164——

77 od 398 vozila nose značku Ace Tanker (19% garaže).

Historija klanova igrača Qvertus

3 klanova · 3y 5mo u klanovima

jan 20162017201820192020202120222023202420252026danas
[UA3T]UA3T emblemЖитомир uatrenutni9 months
[NONI-]NONI- emblemNieugięty Oddział Nowego Imperium [NONI]9 nov 20253 years
[NONI-]NONI- emblemNieugięty Oddział Nowego Imperium [NONI]20 okt 202228 days