PEACExXx

Pridružio se dec 2012Posljednja bitka Ažurirano
de
[HEHA] Der helle Haufen
Vojnik · pridružio se 26 avg 2015
HEHA emblem

Statistike nasumičnih bitki igrača PEACExXx ·

StatistikaUkupnoPosljednjih 24hPosljednjih 7dPosljednjih 30d
Bitke28.299830225
Prosječno nivo7,819,759,679,64
Pobjede13.49747,69%562,50%1343,33%10044,44%
Porazi14.44851,05%337,50%1756,67%12153,78%
Neriješeno3541,25%00,00%00,00%41,78%
Preživjele bitke6.91124,42%112,50%413,33%5323,56%
Uništeni tenkovi18.1310,6450,63270,901630,72
Odnosi uništenja0,850,711,040,95
Uočeni tenkovi24.5270,8770,88270,901540,68
Šteta888,24891,001.613,271.415,53
Šteta na trakama38,54129,2594,1358,35
Šteta od otkrivanja268,40414,88468,13349,67
Šteta od pomoći306,94544,13562,27408,02
Ukupna šteta1.195,171.435,132.175,531.825,82
Osvojeni bazen41.4071,46172,13170,571120,50
Odbrana baze10.0530,3600,0000,0030,01
Iskustvo609,87701,00707,53709,87
Postotak pogodaka60,53%79,31%65,18%66,97%
Lični rejting5.000+1+1+6
World of Tanks Rejting3.797-10-3
WN7806,72833,05900,22759,82
WN8935,75645,801.158,28941,83
WNX853,14602,981.387,731.050,08

Bitke igrača PEACExXx

Primjer

Podijeli svoje bitke

Wargaming ne objavljuje ništa o pojedinačnoj bitki, a niko još nije ostvario zajedničko dijeljenje nijedne bitke nadimka PEACExXx. Uz mod unicum.gg, bitke iz vašeg igranja prikazuju se ovdje, s cijelim sastavom.

Napredak igrača PEACExXx po parametru

Puna linija prikazuje ukupni WNX, što odgovara koloni Ukupno iznad, i polako se mijenja kako se dodaju nove bitke. Isprekidana linija prikazuje WNX po sesiji, izračunat iz bitki odigranih od prethodnog snimka. Prikazuje nizove dobre i loše forme. Boja linije prati nivo rejtinga.

Tenkovi koji oblikuju rejting igrača PEACExXx

🚀 Podizanje rejtingaWNX

Tenkovi koji podižu ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga snizilo.

  • Nivo VIII· 213 bitke
    1.597,74−5,58 ako se ukloni
  • Nivo X· 219 bitke
    1.237,16−3,90 ako se ukloni
  • Nivo X· 258 bitke
    1.188,32−3,81 ako se ukloni
  • Nivo X· 79 bitke
    1.797,46−3,20 ako se ukloni
  • Nivo X· 152 bitke
    1.224,44−2,94 ako se ukloni
⚓ Snižavanje rejtingaWNX

Tenkovi koji snižavaju ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga povećalo.

  • Nivo IX· 194 bitke
    199,11+5,29 ako se ukloni
  • Nivo V· 118 bitke
    97,23+2,76 ako se ukloni
  • Nivo VI· 159 bitke
    350,73+2,56 ako se ukloni
  • Nivo VII· 151 bitke
    379,63+2,38 ako se ukloni
  • Nivo IX· 185 bitke
    591,68+2,15 ako se ukloni

Oznake i majstorstvo igrača PEACExXx

Oznake majstorstva383. razred31462. razred21391. razred127Ace TankerM

Vozila prema najboljoj znački. Značka se zasniva na jednoj bitki, a ne na prosjeku, i igra je dodjeljuje za iskustvo iz jedne bitke u poređenju s onim što regija ostvaruje tim vozilom.

NivoNema3. razred32. razred21. razred1Ace TankerM
XI——31—
X1—781
IX—331295
VIII1322374
VII—222297
VI1118208
V141692
IV—6134—
III32112—
II3121——
I252——

27 od 362 vozila nose značku Ace Tanker (7% garaže).

Historija klanova igrača PEACExXx

1 klanova · 10y 9mo u klanovima

dec 2012201420152016201720182019202020212022202320242025danas
[HEHA]HEHA emblemDer helle Haufentrenutni11 years