Optar

Pridružio se jan 2016Posljednja bitka Ažurirano
ro
[TDRO] ASSAULT TANK DIVISION
Službenik za osoblje · pridružio se 5 nov 2024
TDRO emblem

Statistike nasumičnih bitki igrača Optar ·

StatistikaUkupnoPosljednjih 24hPosljednjih 7dPosljednjih 30d
Bitke111.97124211692
Prosječno nivo7,318,738,937,93
Pobjede56.10450,11%1041,67%11152,61%34149,28%
Porazi54.52148,69%1250,00%9545,02%34049,13%
Neriješeno1.3461,20%28,33%52,37%111,59%
Preživjele bitke30.48827,23%833,33%6430,33%18226,30%
Uništeni tenkovi98.8690,88220,921990,946410,93
Odnosi uništenja1,211,381,351,26
Uočeni tenkovi111.1490,99230,961980,946200,90
Šteta1.041,051.254,081.424,301.345,64
Šteta na trakama47,6639,1822,2026,26
Šteta od otkrivanja286,73180,36413,83291,99
Šteta od pomoći334,39219,55436,02318,25
Ukupna šteta1.375,431.439,361.857,511.664,60
Osvojeni bazen163.3561,4600,002841,351.2471,80
Odbrana baze28.4410,2500,0040,02790,11
Iskustvo652,75668,00763,04705,62
Postotak pogodaka67,41%37,27%57,97%66,63%
Lični rejting6.5040+3+2
World of Tanks Rejting5.142-10+3
WN71.072,42873,741.091,861.114,18
WN81.350,531.063,821.290,281.303,74
WNX1.271,87991,641.303,041.380,16

Bitke igrača Optar

Primjer

Podijeli svoje bitke

Wargaming ne objavljuje ništa o pojedinačnoj bitki, a niko još nije ostvario zajedničko dijeljenje nijedne bitke nadimka Optar. Uz mod unicum.gg, bitke iz vašeg igranja prikazuju se ovdje, s cijelim sastavom.

Napredak igrača Optar po parametru

Puna linija prikazuje ukupni WNX, što odgovara koloni Ukupno iznad, i polako se mijenja kako se dodaju nove bitke. Isprekidana linija prikazuje WNX po sesiji, izračunat iz bitki odigranih od prethodnog snimka. Prikazuje nizove dobre i loše forme. Boja linije prati nivo rejtinga.

Tenkovi koji oblikuju rejting igrača Optar

🚀 Podizanje rejtingaWNX

Tenkovi koji podižu ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga snizilo.

⚓ Snižavanje rejtingaWNX

Tenkovi koji snižavaju ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga povećalo.

  • Nivo IX· 588 bitke
    629,40+4,50 ako se ukloni
  • Nivo VII· 1.375 bitke
    887,21+3,94 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 848 bitke
    839,80+3,35 ako se ukloni
  • Nivo IX· 652 bitke
    949,00+2,66 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 298 bitke
    576,90+2,00 ako se ukloni

Oznake i majstorstvo igrača Optar

Oznake majstorstva433. razred32112. razred22801. razred1159Ace TankerM

Vozila prema najboljoj znački. Značka se zasniva na jednoj bitki, a ne na prosjeku, i igra je dodjeljuje za iskustvo iz jedne bitke u poređenju s onim što regija ostvaruje tim vozilom.

NivoNema3. razred32. razred21. razred1Ace TankerM
XI11431
X3439396
IX610343616
VIII—7418031
VII2—242615
VI—2223026
V51192821
IV—291820
III15111014
II19688
I32221

159 od 715 vozila nose značku Ace Tanker (22% garaže).

Historija klanova igrača Optar

10 klanova · 5y 9mo u klanovima

jan 20162017201820192020202120222023202420252026danas
[TDRO]TDRO emblemASSAULT TANK DIVISIONtrenutni2 years
[PROVE]PROVE emblemPROVE YOURSELF4 nov 20242 days
[REDEG]REDEG emblemRed_Eagles29 okt 20244 months
[TDRO]TDRO emblemASSAULT TANK DIVISION16 jun 20241 year
[B-R-B]B-R-B emblemBE RIGHT BACK19 mar 20232 months
[TDRO]TDRO emblemASSAULT TANK DIVISION28 jan 20232 years
[BRING]BRING emblemBringers of Death6 jul 20201 day
[TYTAN]TYTAN emblemTITANII1 jul 20201 month
[DMRO]DMRO emblem-DIVIZIA MECANIZATA ROMANA-29 maj 202018 days
[-5C-]-5C- emblem-5C-29 sep 20198 days