MSoki

Pridružio se jul 2014Posljednja bitka Ažurirano
plen
[--GOD] GAME OR DIE
Vojnik · pridružio se 18 avg 2025
--GOD emblem

Statistike nasumičnih bitki igrača MSoki ·

StatistikaUkupnoPosljednjih 24hPosljednjih 7dPosljednjih 30d
Bitke18.5951620294
Prosječno nivo7,3810,0010,009,47
Pobjede8.85547,62%425,00%630,00%14448,98%
Porazi9.44750,80%1275,00%1365,00%14649,66%
Neriješeno2931,58%00,00%15,00%41,36%
Preživjele bitke5.51829,67%16,25%420,00%11438,78%
Uništeni tenkovi12.4200,6790,56150,751640,56
Odnosi uništenja0,950,600,940,91
Uočeni tenkovi11.0020,5900,0000,00610,21
Šteta796,361.138,131.252,601.135,40
Šteta na trakama38,8726,0720,5840,10
Šteta od otkrivanja180,2821,2716,7987,52
Šteta od pomoći219,1547,3337,37127,62
Ukupna šteta1.015,511.235,001.335,111.258,68
Osvojeni bazen13.2930,7100,0000,001500,51
Odbrana baze7.8280,4200,0000,0000,00
Iskustvo499,45462,75540,25685,08
Postotak pogodaka54,58%33,61%31,95%37,65%
Lični rejting4.849-5-3+28
World of Tanks Rejting3.9360+1+13
WN7784,98336,80470,38631,86
WN8902,55756,12899,57905,03
WNX799,63654,11752,74752,81

Bitke igrača MSoki

Primjer

Podijeli svoje bitke

Wargaming ne objavljuje ništa o pojedinačnoj bitki, a niko još nije ostvario zajedničko dijeljenje nijedne bitke nadimka MSoki. Uz mod unicum.gg, bitke iz vašeg igranja prikazuju se ovdje, s cijelim sastavom.

Napredak igrača MSoki po parametru

Puna linija prikazuje ukupni WNX, što odgovara koloni Ukupno iznad, i polako se mijenja kako se dodaju nove bitke. Isprekidana linija prikazuje WNX po sesiji, izračunat iz bitki odigranih od prethodnog snimka. Prikazuje nizove dobre i loše forme. Boja linije prati nivo rejtinga.

Tenkovi koji oblikuju rejting igrača MSoki

🚀 Podizanje rejtingaWNX

Tenkovi koji podižu ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga snizilo.

  • Nivo VI· 1.308 bitke
    1.029,25−16,38 ako se ukloni
  • Nivo VII· 221 bitke
    954,63−4,90 ako se ukloni
  • Nivo IX· 387 bitke
    897,43−4,58 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 227 bitke
    1.023,80−4,29 ako se ukloni
  • Nivo VI· 393 bitke
    786,59−3,71 ako se ukloni
⚓ Snižavanje rejtingaWNX

Tenkovi koji snižavaju ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga povećalo.

Oznake i majstorstvo igrača MSoki

Oznake izvrsnosti1800

Vozila prema oznakama na topu. Oznaka je dugoročni prosjek, a igra je izračunava u kliznom prozoru nedavnih bitki u poređenju s onim što regija ostvaruje tim vozilom.

NivoNema
X131——
IX241——
VIII404——
VII205——
VI315——
V242——

Oznake su pročitane za 170 od 234 vozila. Ostale će se popuniti pri osvježavanju računa.

Oznake majstorstva473. razred3792. razred2761. razred118Ace TankerM

Vozila prema najboljoj znački. Značka se zasniva na jednoj bitki, a ne na prosjeku, i igra je dodjeljuje za iskustvo iz jedne bitke u poređenju s onim što regija ostvaruje tim vozilom.

NivoNema3. razred32. razred21. razred1Ace TankerM
XI1————
X—4542
IX271251
VIII51111163
VII—112102
VI1413153
V—7982
IV11771
III26341
II24442
I—2331

18 od 234 vozila nose značku Ace Tanker (8% garaže).

Iznad trake, bez oznake

Vozila čija ukupna šteta već doseže oznaku koju ne nose. Značka prikazuje tu ukupnu štetu, obojenu prema oznaci koju doseže.

Poredi svako vozilo s pragovima njegove oznake

Historija klanova igrača MSoki

6 klanova · 3y 5mo u klanovima

jul 201420162017201820192020202120222023202420252026danas
[--GOD]--GOD emblemGAME OR DIEtrenutni1 year
[NISZA]NISZA emblemPolska Brygada Pancerna Naszej Niszy20 jul 20259 minutes
[--GOD]--GOD emblemGAME OR DIE18 jul 202511 months
[--GOD]--GOD emblemGAME OR DIE6 avg 20241 year
[P-B-N]P-B-N emblemPolska-Brygada-Niepokonanych6 dec 202048 minutes
[-WRC-]-WRC- emblemWalecznych Rysi Ciosy20 jul 202016 days