Groetzinger

Pridružio se dec 2011Posljednja bitka Ažurirano
de
[PBSJA] Panzer Bataillon Stählerne Jäger Alphas
Vojnik · pridružio se 10 jul 2021
PBSJA emblem

Statistike nasumičnih bitki igrača Groetzinger ·

StatistikaUkupnoPosljednjih 24hPosljednjih 7dPosljednjih 30d
Bitke36.5082091144
Prosječno nivo8,2210,009,539,29
Pobjede19.39753,13%1050,00%5156,04%8760,42%
Porazi16.57445,40%1050,00%3942,86%5538,19%
Neriješeno5371,47%00,00%11,10%21,39%
Preživjele bitke13.47236,90%735,00%4145,05%6847,22%
Uništeni tenkovi39.4171,08150,75890,981621,13
Odnosi uništenja1,711,151,782,13
Uočeni tenkovi36.4831,00211,05840,921370,95
Šteta1.672,802.249,602.189,312.151,85
Šteta na trakama56,72101,1377,2560,93
Šteta od otkrivanja368,89451,19447,15513,63
Šteta od pomoći425,61552,31524,41574,56
Ukupna šteta2.098,412.835,502.713,712.731,58
Osvojeni bazen38.6681,0680,40610,67640,44
Odbrana baze16.9140,4600,00190,21360,25
Iskustvo817,80854,35881,35936,59
Postotak pogodaka69,58%74,14%71,49%69,59%
Lični rejting8.7920+5+12
World of Tanks Rejting8.034-1-2+1
WN71.380,911.081,131.326,271.470,70
WN81.964,241.678,091.979,122.159,63
WNX1.982,611.722,382.117,882.278,23

Bitke igrača Groetzinger

Primjer

Podijeli svoje bitke

Wargaming ne objavljuje ništa o pojedinačnoj bitki, a niko još nije ostvario zajedničko dijeljenje nijedne bitke nadimka Groetzinger. Uz mod unicum.gg, bitke iz vašeg igranja prikazuju se ovdje, s cijelim sastavom.

Napredak igrača Groetzinger po parametru

Puna linija prikazuje ukupni WNX, što odgovara koloni Ukupno iznad, i polako se mijenja kako se dodaju nove bitke. Isprekidana linija prikazuje WNX po sesiji, izračunat iz bitki odigranih od prethodnog snimka. Prikazuje nizove dobre i loše forme. Boja linije prati nivo rejtinga.

Tenkovi koji oblikuju rejting igrača Groetzinger

🚀 Podizanje rejtingaWNX

Tenkovi koji podižu ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga snizilo.

⚓ Snižavanje rejtingaWNX

Tenkovi koji snižavaju ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga povećalo.

  • Nivo VII· 1.135 bitke
    1.109,65+25,18 ako se ukloni
  • Nivo IX· 800 bitke
    1.089,34+24,78 ako se ukloni
  • Nivo X· 659 bitke
    1.229,38+18,86 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 783 bitke
    1.368,88+13,01 ako se ukloni
  • Nivo VI· 343 bitke
    359,11+12,37 ako se ukloni

Oznake i majstorstvo igrača Groetzinger

Oznake majstorstva123. razred3432. razred2831. razred1100Ace TankerM

Vozila prema najboljoj znački. Značka se zasniva na jednoj bitki, a ne na prosjeku, i igra je dodjeljuje za iskustvo iz jedne bitke u poređenju s onim što regija ostvaruje tim vozilom.

NivoNema3. razred32. razred21. razred1Ace TankerM
XI11251
X12122820
IX1471120
VIII1591929
VII——458
VI——3710
V1—248
IV1—2—2
III2——12
II1—22—
I———1—

100 od 247 vozila nose značku Ace Tanker (40% garaže).

Historija klanova igrača Groetzinger

3 klanova · 6y 4mo u klanovima

dec 2011201420162018202020222024danas
[PBSJA]PBSJA emblemPanzer Bataillon Stählerne Jäger Alphastrenutni5 years
[_WD_]_WD_ emblemWotan Division19 jun 20211 year
[WIR20]WIR20 emblemDie Rottaler19 mar 20202 months