DEMAH_R

Pridružio se avg 2023Posljednja bitka Ažurirano
ukru
[OD-ST] Odessa Storm
Izvršni oficir · pridružio se 19 dec 2025
OD-ST emblem

Statistike nasumičnih bitki igrača DEMAH_R ·

StatistikaUkupnoPosljednjih 24hPosljednjih 7dPosljednjih 30d
Bitke23.5788102896
Nivo8,969,759,889,58
Pobjede12.80454,30%675,00%6563,73%48754,35%
Gubici10.46444,38%225,00%3736,27%39443,97%
Neriješeno3101,31%00,00%00,00%151,67%
Preživjele bitke6.29826,71%450,00%2928,43%24126,90%
Uništeni tenkovi23.3160,99212,631191,179861,10
Odnosi uništenja1,355,251,631,51
Uočeni tenkovi33.7821,4370,881331,301.3281,48
Šteta2.001,544.158,382.678,622.608,53
Šteta na trakama65,1616,3862,8070,58
Šteta od otkrivanja461,21362,63474,47493,47
Šteta od pomoći526,38379,00537,27564,05
Ukupna šteta2.527,924.537,383.230,383.181,62
Osvojeni bazen7.0930,3000,00220,22600,07
Odbrana baze7.1690,3000,00230,231510,17
Iskustvo865,331.231,25982,051.003,02
Postotak pogodaka74,10%86,90%76,67%69,20%
Lični rejting8.723+3+13+51
World of Tanks Rejting7.439+3+5+43
WN71.403,172.661,271.613,621.532,36
WN82.133,614.855,332.587,262.443,68
WNX2.196,585.042,092.750,032.600,89

Napredak igrača DEMAH_R po parametru

Puna linija prikazuje ukupni WNX, što odgovara koloni Ukupno iznad, i polako se mijenja kako se dodaju nove bitke. Isprekidana linija prikazuje WNX po sesiji, izračunat iz bitki odigranih od prethodnog snimka. Prikazuje nizove dobre i loše forme. Boja linije prati nivo rejtinga.

Tenkovi koji oblikuju rejting igrača DEMAH_R

🚀 Podizanje rejtingaWNX

Tenkovi koji podižu ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga snizilo.

  • Nivo X· 481 bitke
    3.334,55−28,66 ako se ukloni
  • Nivo X· 515 bitke
    2.818,05−15,57 ako se ukloni
  • Nivo X· 1.519 bitke
    2.371,63−15,41 ako se ukloni
  • Nivo X· 633 bitke
    2.633,40−13,55 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 305 bitke
    2.886,87−8,85 ako se ukloni
⚓ Snižavanje rejtingaWNX

Tenkovi koji snižavaju ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga povećalo.

  • Nivo X· 913 bitke
    1.701,59+20,80 ako se ukloni
  • Nivo IX· 187 bitke
    1.198,70+9,04 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 221 bitke
    1.272,50+7,98 ako se ukloni
  • Nivo X· 444 bitke
    1.882,09+7,67 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 766 bitke
    1.944,45+5,85 ako se ukloni

Oznake i majstorstvo igrača DEMAH_R

Oznake majstorstva93. razred3352. razred2891. razred183Ace TankerM

Vozila prema najboljoj znački. Značka se zasniva na jednoj bitki, a ne na prosjeku, i igra je dodjeljuje za iskustvo iz jedne bitke u poređenju s onim što regija ostvaruje tim vozilom.

NivoNema3. razred32. razred21. razred1Ace TankerM
XI—1443
X——41419
IX——12416
VIII22121631
VII—13144
VI313114
V—1414
IV23231
III2—221

83 od 225 vozila nose značku Ace Tanker (37% garaže).

Historija klanova igrača DEMAH_R

11 klanova · 11 months u klanovima

avg 2023202420252026danas
[OD-ST]OD-ST emblemOdessa Stormtrenutni10 months
[SCULL]SCULL emblemSCULL18 dec 20256 days
[LIKE-]LIKE- emblemI Like11 dec 20257 minutes
[VNUA]VNUA emblemVільний Nарод Uкраїни9 dec 20251 month
[SORRY]SORRY emblemSorry we made you cry.5 nov 20251 day
[DIELI]DIELI emblemDie Liebe2 nov 20252 months
[BO0SS]BO0SS emblemBOS$ OVER THE DEAD AND THE LIVING7 sep 20256 hours
[UA-B-]UA-B- emblemУКРАЇНСЬКЕ ВІЙСЬКО4 sep 20254 days
[RA1W]RA1W emblemInternational Party30 avg 20255 minutes
[CHERT]CHERT emblemЧЕРТИ АБС29 avg 202545 minutes
[WESBY]WESBY emblemWESBY28 avg 20253 months