Crutorius

Pridružio se jun 2013Posljednja bitka Ažurirano
cssk
[-WFA-] Wait for Aiming
Službenik za osoblje · pridružio se 9 mar 2021
-WFA- emblem

Statistike nasumičnih bitki igrača Crutorius ·

StatistikaUkupnoPosljednjih 24hPosljednjih 7dPosljednjih 30d
Bitke42.30026419
Nivo7,107,007,008,49
Pobjede20.43848,32%2100,00%466,67%21952,27%
Porazi21.31350,39%00,00%233,33%19446,30%
Neriješeno5491,30%00,00%00,00%61,43%
Preživjele bitke9.83423,25%2100,00%350,00%17241,05%
Uništeni tenkovi26.9880,6410,5040,672710,65
Odnosi uništenja0,83—1,331,10
Uočeni tenkovi30.7700,7300,0000,00660,16
Šteta794,191.288,50782,501.295,97
Šteta na trakama38,88381,50127,1730,80
Šteta od otkrivanja202,040,000,00102,56
Šteta od pomoći240,92381,50127,17133,37
Ukupna šteta1.035,111.670,00909,671.429,34
Osvojeni bazen22.5010,5300,0000,00520,12
Odbrana baze15.5310,3700,0000,00220,05
Iskustvo514,381.313,50832,50760,22
Postotak pogodaka50,13%45,45%31,48%33,95%
Lični rejting4.631+1+1+28
World of Tanks Rejting4.001+1+1+41
WN7814,691.107,86907,62855,54
WN8921,651.581,31995,241.275,80
WNX832,281.718,14801,121.231,96

Napredak igrača Crutorius po parametru

Puna linija prikazuje ukupni WNX, što odgovara koloni Ukupno iznad, i polako se mijenja kako se dodaju nove bitke. Isprekidana linija prikazuje WNX po sesiji, izračunat iz bitki odigranih od prethodnog snimka. Prikazuje nizove dobre i loše forme. Boja linije prati nivo rejtinga.

Tenkovi koji oblikuju rejting igrača Crutorius

🚀 Podizanje rejtingaWNX

Tenkovi koji podižu ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga snizilo.

  • Nivo V· 1.961 bitke
    950,07−9,10 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 1.690 bitke
    1.003,85−8,77 ako se ukloni
  • Nivo VI· 736 bitke
    1.212,81−6,22 ako se ukloni
  • Nivo X· 798 bitke
    1.038,97−6,13 ako se ukloni
  • Nivo VIII· 487 bitke
    1.251,45−5,76 ako se ukloni
⚓ Snižavanje rejtingaWNX

Tenkovi koji snižavaju ukupni rejting, njihovo uklanjanje bi ga povećalo.

Oznake i majstorstvo igrača Crutorius

Oznake majstorstva863. razred31242. razred21191. razred152Ace TankerM

Vozila prema najboljoj znački. Značka se zasniva na jednoj bitki, a ne na prosjeku, i igra je dodjeljuje za iskustvo iz jedne bitke u poređenju s onim što regija ostvaruje tim vozilom.

NivoNema3. razred32. razred21. razred1Ace TankerM
XI121——
X291324
IX51510134
VIII121626299
VII1613136
VI2610197
V3912187
IV—412126
III1101357
II861262
I3322—

52 od 419 vozila nose značku Ace Tanker (12% garaže).

Historija klanova igrača Crutorius

3 klanova · 9y 4mo u klanovima

jun 2013201520162017201820192020202120222023202420252026danas
[-WFA-]-WFA- emblemWait for Aimingtrenutni6 years
[C-SOK]C-SOK emblemČesko-Slovenský Obrněný Klan4 mar 20214 years
[INWAR]INWAR emblemInternational warriors24 jul 20162 days