4queue

Katılma tarihi Ara 2012Son savaş Güncellendi
en
[BRT_6] 17th/21st Lancers. British 6th Armoured Division
Er · 13 May 2026 tarihinde katıldı
BRT_6 emblem

4queue tankları (209)

Obj. 2686.9981.88948,41%1.500,65
E 251.8261.06253,23%1.485,10
T321.1271.08049,96%1.137,41
Löwe1.08691743,46%670,03
T110E51.0731.47442,22%1.040,24
ST-I1.0301.42948,74%1.236,51
Centurion AX9231.07141,39%453,67
IS-48281.54446,26%1.166,72
SU-881269850,99%1.069,46
T3 HMC79632259,92%1.464,11
Covenanter7519347,54%38,77
Centurion 7/159883042,47%356,45
T-1034811.15850,31%1.082,99
FV40054761.16644,33%658,36
Centurion I44256347,96%262,59
Jg.Pz. E 1004171.67146,76%1.166,34
Tortoise3761.46552,66%1.185,56
Comet33423342,51%31,54
Rhm.-B. WT3271.31048,93%1.440,31
Cromwell32222245,96%61,76
WT auf Pz. IV2471.45944,13%1.243,66
FV215b2111.57343,60%1.230,91
Hellcat19564153,85%957,60
T2919483949,48%630,17
G.W. Panther19370350,78%661,86
Foch 1551891.59449,21%1.156,67
Pz.Kpfw. VII1821.52946,15%973,52
ISU-1521761.44252,84%1.611,22
Obj. 7041552.03048,39%2.011,36
G.W. Tiger P15493443,51%803,70
WT E 1001491.64345,64%1.089,08
Grille 151421.34538,73%922,96
SU-100Y14169250,35%918,26
Crusader14011250,71%25,45
Cruiser IV14017755,00%126,10
M1031341.18847,76%676,11
Badger1081.52148,15%1.044,90
O-I9668946,88%1.072,49
Ka-Ri961.48854,17%1.266,31
Cruiser III864844,19%9,47
KV-858572154,12%1.075,65
FV3047934537,97%342,07
IS-3781.14342,31%1.052,10
FV215b 183671.17155,22%601,72
T1 HMC6611845,45%581,83
TOG II*6655437,88%584,34
T26E46535541,54%31,24
Foch B601.62755,00%1.100,70
M415940255,93%627,50
Grille5840143,10%558,99
Sayfada satır
1–50 / 209
VIIAlmanya

E 25

1. Sınıf1

Genel parametreler

Savaşlar
1.826
Zaferler
%53,23
Sağ kalınan savaşlar
%29,85
İsabetler
%62,19
Hasar Oranı
1,56
Yok Etme oranı
1,71
Zırh kullanma etkinliği
0,09

Savaş başına ortalama skor

1.337
1.534
1.485
Deneyim
681
Verilen hasar
1.062
Alınan hasar
680
Engellenen hasar
60
Hasar yardımı
254
görüntüleme ile
217
takip ile
38
Görüntülenen düşmanlar
0,72
İmha edilen düşmanlar
1,20
Üs yakalama
2,38
Üs savunması
0,87

Rekor skor

Maksimum deneyim
1.841
Maksimum imha edilen
8

gelişimi

Kurulum

Wargaming hiçbir donanım düzeni yayınlamaz. unicum.gg moduyla kendi araçlarınız donanım düzenlerini burada gösterir.

Modu edin

Ödüller (39)

Güncellendi