Tsofang

Придружио се мај 2012Последња bitka Ažurirano
en
[DRHS] Devil's Rejects Hit Squad
Oficir za regrutaciju · придружио се 23 јул 2016
DRHS emblem

Тенкови налога Tsofang (194)

Löwe5051.05850,10%1.005,58
Leopard 13841.42741,41%1.028,58
KV-537595452,80%985,26
Maus3431.52745,19%1.186,01
Leopard PT A34297142,69%663,26
VK 45.02 B3331.03250,15%775,91
Tiger (P)32980252,58%672,00
G.W. Tiger P3121.04347,76%1.057,37
Pz. IV H27830348,56%326,07
T322721.16054,04%1.308,15
M1032661.21542,48%1.054,15
E 752631.19142,97%974,17
VK 45.02 A25883945,74%742,30
Bourrasque23880649,16%603,81
VK 30.02 D19450954,12%509,51
VK 30.01 P19235546,88%181,78
Tiger II1751.00650,29%1.052,71
Indien-Pz.17575553,14%859,95
E8 Sherman17060451,76%1.029,24
G.W. Panther16887850,00%1.029,78
Ru 25116163347,20%663,59
Panther II15979959,12%848,53
Tiger I15866947,47%475,46
M46 Patton15787442,04%569,15
E 5015696239,74%666,09
T2915080150,00%828,23
Pz. III/IV14531455,17%410,07
VK 30.01 H12940949,61%465,93
M4 Sherman12747357,48%956,46
Pershing12471350,00%637,34
Chrysler GF11277752,68%530,62
Pz. I C10323951,46%549,10
Panther10055954,00%716,84
St. Emil9263452,17%634,41
Dicker Max9264551,09%908,64
E 100901.40748,89%1.059,35
T-348736952,87%677,83
Hummel8561450,59%1.032,40
M4A3E28553552,94%909,52
JgTig.8,8 cm8488252,38%916,11
M3 Light8317549,40%181,23
Locust8320160,24%450,65
Jg.Pz. IV7941546,84%451,50
JPanther781.03052,56%1.442,77
T677825442,31%263,45
Hetzer7728755,84%391,78
Pz.Sfl. IVc7637848,68%571,00
Churchill III7544856,00%596,17
Pz. T 157414948,65%183,12
M5 Stuart7315546,58%166,10
Redova po stranici
1–50 od 194