Milo_Moon

S-a alăturat pe feb 2016Ultima bătălie Actualizat
en

Statisticile lui Milo_Moon în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte4.134000
nivel6,23———
Victorie2.10550,92 %0—0—0—
Înfrângeri1.98548,02 %0—0—0—
Remize441,06 %0—0—0—
Lupte finalizate în acţiune88421,38 %0—0—0—
Tancuri distruse2.7960,680—0—0—
Raport vehicule distruse0,86———
Tancuri observate5.0621,220—0—0—
Daune675,76———
Daune de șenile36,42———
Daune de Observare243,01———
Daune de Asistență279,43———
Daune combinate955,19———
Capturare bază2.9460,710—0—0—
Apărare bază1.6320,390—0—0—
Experienţă442,27———
Rată de lovire61,98 %———
Scor personal4.708000
Rating World of Tanks4.845000
WN7947,38———
WN81.084,99———
WNX920,75———

Progresul lui Milo_Moon la

Nu există încă suficient istoric

O curbă are nevoie de două puncte, iar acest cont are până acum unul singur. Apare după ce este înregistrată următoarea captură.

Tancurile care modelează ratingul lui Milo_Moon

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • Generaţie IV· 53 lupte
    164,25+8,09 dacă este eliminat
  • Generaţie VIII· 213 lupte
    815,32+7,36 dacă este eliminat
  • Generaţie V· 298 lupte
    806,36+6,81 dacă este eliminat
  • Generaţie VI· 86 lupte
    570,19+6,55 dacă este eliminat
  • Generaţie IV· 56 lupte
    345,60+5,50 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui Milo_Moon

Însemne de Excelenţă910

Vehicule ordonate după semnele de pe tun. Un semn este o medie susținută: jocul îl calculează pe o fereastră glisantă de bătălii recente, comparând cu performanța regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic
X1———
IX21——
VIII143——
VII122——
VI191——
V1621—

Semne citite pentru 74 din 136 vehicule. Restul se completează pe măsură ce contul este actualizat.

Marcajele de Măiestrie233rd Class3422nd Class2311st Class113Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
X——1——
IX—1——2
VIII42353
VII34151
VI121133
V45523
IV31471
III9177—
II2592—
I121——

13 din 136 vehicule au un Ace al tanchiștilor (10% din garaj).

Deasupra barei, fără semn

Vehicule ale căror daune combinate depășesc deja pragul unui semn pe care nu îl au. Insigna reprezintă acele daune combinate, colorate după semnul depășit.

Comparare a fiecărui vehicul cu pragurile sale pentru Semne de excelență
  • Generaţie VIII· 50 lupte
    1.447arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 96 lupte
    1.514arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 26 lupte
    1.549arma aduce niciunul

Istoricul clanurilor lui Milo_Moon

6 clanuri · 8 months în clanuri

feb 20162017201820192020202120222023202420252026astăzi
[-CFL-]-CFL- emblemCoalition of Floor-hockey Lunatics15 ian 202113 days
[TINQ]TINQ emblemThe Tankish Inquisition29 sep 20207 months
[6-ACR]6-ACR emblem6th Armored Cavalry Regiment3 noi 201911 hours
[KYUN]KYUN emblem(´・ω・`) x ʕ•ᴥ•ʔ30 oct 20193 days
[SCAAR]SCAAR emblemSpecialized Combined Arms Armoured Regiment26 oct 20191 month
[ANTKB]ANTKB emblemANTKB11 sep 201912 hours