Hugo_Bat

S-a alăturat pe iul 2012Ultima bătălie Actualizat
es

Statisticile lui Hugo_Bat în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte27.5340313
nivel7,93——9,38
Victorie14.99054,44 %0—133,33 %646,15 %
Înfrângeri12.19144,28 %0—266,67 %753,85 %
Remize3531,28 %0—00,00 %00,00 %
Lupte finalizate în acţiune8.28630,09 %0—133,33 %323,08 %
Tancuri distruse30.2031,100—31,00120,92
Raport vehicule distruse1,57—1,501,20
Tancuri observate40.6581,480—20,67151,15
Daune1.572,84—1.270,331.852,54
Daune de șenile78,65——139,13
Daune de Observare385,37——371,13
Daune de Asistență464,02——510,25
Daune combinate2.036,86——2.587,38
Capturare bază21.5060,780—00,0000,00
Apărare bază16.8900,610—00,0000,00
Experienţă752,32—606,00838,08
Rată de lovire67,84 %—66,67 %78,10 %
Scor personal8.299000
Clasament World of Tanks7.45700-1
WN71.483,15——1.082,83
WN82.132,11——1.786,44
WNX2.032,52——2.001,71

Progresul lui Hugo_Bat la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui Hugo_Bat

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • Strv 103B
    Generaţie X· 321 lupte
    3.035,58−14,92 dacă este eliminat
  • Leopard 1
    Generaţie X· 309 lupte
    3.005,62−14,88 dacă este eliminat
  • Object 279 early
    Generaţie X· 226 lupte
    2.998,43−11,59 dacă este eliminat
  • T95/FV4201 Chieftain
    Generaţie X· 380 lupte
    2.568,98−11,51 dacă este eliminat
  • STB-1
    Generaţie X· 187 lupte
    3.188,83−10,28 dacă este eliminat
⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • KV-1
    Generaţie V· 345 lupte
    1.012,86+7,73 dacă este eliminat
  • KV-4
    Generaţie VIII· 214 lupte
    1.123,04+7,21 dacă este eliminat
  • IS
    Generaţie VII· 368 lupte
    1.512,44+6,41 dacă este eliminat
  • T-150
    Generaţie VI· 170 lupte
    818,98+5,82 dacă este eliminat
  • T26E4 SuperPershing
    Generaţie VIII· 377 lupte
    1.611,31+5,67 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui Hugo_Bat

Însemne de Excelenţă88243

Vehicule ordonate după semnele de pe tun. Un semn este o medie susținută: jocul îl calculează pe o fereastră glisantă de bătălii recente, comparând cu performanța regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic
XI5———
X42209—
IX61121—
VIII9726101
VII31132—
VI401211
V40511
IV36———
III38———
II34———
I7———

Semne citite pentru 546 din 550 vehicule. Restul se completează pe măsură ce contul este actualizat.

Marcajele de Măiestrie573rd Class31072nd Class21711st Class1164Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
XI11—4—
X1493324
IX59172124
VIII48254256
VII12111814
VI7681518
V6751712
IV681066
III641288
II971062
I51—1—

164 din 550 vehicule au un Ace al tanchiștilor (30% din garaj).

Joc peste nivelul tunului

Vehicule ale căror daune combinate depășesc deja pragul unui semn pe care nu îl au. Insigna reprezintă acele daune combinate, colorate după semnul depășit.

  • Generaţie X· 37 lupte
    3.843arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 35 lupte
    2.494arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 34 lupte
    2.355arma aduce niciunul

Istoricul clanurilor lui Hugo_Bat

34 clanuri · 6y 8mo în clanuri

iul 2012201420152016201720182019202020212022202320242025astăzi
[CINE]CINE emblemcine pa🚬7 iun 20262 months
[CINE]CINE emblemcine pa🚬22 sep 202521 days
[-907-]-907- emblemProyecto 90729 aug 20253 months
[KOBAH]KOBAH emblemMira Mamá Sin MaNos!26 mai 20257 days
[X-7]X-7 emblem#HailThomy15 mar 20258 days
[X-7]X-7 emblem#HailThomy1 mar 20251 month
[KOBAH]KOBAH emblemMira Mamá Sin MaNos!20 ian 20251 month
[X-7]X-7 emblem#HailThomy5 dec 20245 months
[-907-]-907- emblemProyecto 90721 iun 20241 month
[X-7]X-7 emblem#HailThomy9 apr 20242 months
[-907-]-907- emblemProyecto 9071 feb 20241 month
[TAIYO]TAIYO emblemTAIYŌ28 dec 20233 months
[KOBAH]KOBAH emblemMira Mamá Sin MaNos!10 oct 202324 hours
[X-7]X-7 emblem#HailThomy7 oct 202324 days
[-907-]-907- emblemProyecto 90710 sep 20234 months
[KOBAH]KOBAH emblemMira Mamá Sin MaNos!10 mai 20232 months
[RATAS]RATAS emblemWe are what we are, we are Rats!27 feb 202328 days
[-TRD-]-TRD- emblemTORNADO13 ian 20236 months
[HIDRA]HIDRA emblemCorta una cabeza y dos mas la reemplazaran19 iul 202216 days
[CINE]CINE emblemcine pa🚬16 iun 20222 months
[CINE]CINE emblemcine pa🚬16 mar 202219 days
[CINE]CINE emblemcine pa🚬3 feb 20224 months
[_2D2_]_2D2_ emblemA new LATIN generation <313 oct 20217 months
[-907-]-907- emblemProyecto 9077 mar 20213 months
[K-Z]K-Z emblemKnights of Zero3 dec 20203 months
[PROF]PROF emblem5º Brigada Acorazada15 aug 20201 year
[_TS]_TS emblemTablero Sur1 iul 20191 month
[RAM1]RAM1 emblemRegimiento Argentino Mecanizado11 mai 20194 months
[WE3D]WE3D emblemMAN-KO-SAURIOS17 ian 201919 days
[RAM1]RAM1 emblemRegimiento Argentino Mecanizado4 iun 20186 days
[RM1]RM1 emblemREGIMIENTO DE LA MUERTE27 mai 20183 months
[TTRP]TTRP emblemThe Trooper20 iul 20172 months
[PROF]PROF emblem5º Brigada Acorazada13 iun 20162 days
[RCT13]RCT13 emblemRegimiento de Caballeria Tanque 1311 mar 20162 months

Istoricul numelor: Hugo_Bat

NumeSchimbat
Hugo____________________23 apr 2021