CodeName_P1993

S-a alăturat pe ian 2012Ultima bătălie Actualizat
en
[SIMP] S.I.M.P.
Rezervist · alăturat la 12 oct 2025
SIMP emblem

Statisticile lui CodeName_P1993 în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte38.658000
nivel8,14———
Victorie22.14557,28 %0—0—0—
Înfrângeri15.97941,33 %0—0—0—
Remize5341,38 %0—0—0—
Lupte finalizate în acţiune15.01738,85 %0—0—0—
Tancuri distruse49.1651,270—0—0—
Raport vehicule distruse2,08———
Tancuri observate43.3361,120—0—0—
Daune1.778,45———
Daune de șenile83,61———
Daune de Observare327,69———
Daune de Asistență411,30———
Daune combinate2.189,75———
Capturare bază38.0150,980—0—0—
Apărare bază33.5920,870—0—0—
Experienţă698,99———
Rată de lovire68,50 %———
Scor personal9.685000
Clasament World of Tanks8.366000
WN71.630,85———
WN82.342,33———
WNX2.195,47———

Progresul lui CodeName_P1993 la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui CodeName_P1993

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • Waffenträger auf E 100
    Generaţie X· 2.840 lupte
    3.007,26−84,61 dacă este eliminat
  • Grille 15
    Generaţie X· 1.548 lupte
    3.286,80−53,68 dacă este eliminat
  • Waffenträger auf Pz. IV
    Generaţie IX· 473 lupte
    3.321,49−14,81 dacă este eliminat
  • Object 140
    Generaţie X· 1.148 lupte
    2.530,92−13,71 dacă este eliminat
  • Bat.-Châtillon 25 t
    Generaţie X· 505 lupte
    2.698,60−8,69 dacă este eliminat
⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • VK 45.02 (P) Ausf. B
    Generaţie IX· 664 lupte
    883,58+30,01 dacă este eliminat
  • VK 45.02 (P) Ausf. A
    Generaţie VIII· 547 lupte
    574,12+26,48 dacă este eliminat
  • Tiger (P)
    Generaţie VII· 523 lupte
    878,97+17,29 dacă este eliminat
  • 212A
    Generaţie IX· 593 lupte
    1.270,20+16,02 dacă este eliminat
  • KV-2
    Generaţie VI· 356 lupte
    322,93+13,99 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui CodeName_P1993

Însemne de Excelenţă48333

Vehicule ordonate după semnele de pe tun. Un semn este o medie susținută: jocul îl calculează pe o fereastră glisantă de bătălii recente, comparând cu performanța regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic
XI—3——
X510111
IX83101
VIII161091
VII18111—
VI2191—
V2821—
IV15———
III9———
II16———
I7———

84 din 227 vehicule au un semn (37% din garaj).

Marcajele de Măiestrie143rd Class3252nd Class2491st Class1130Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
XI————3
X———522
IX2—1316
VIII214623
VII——3423
VI——41017
V1441210
IV1—365
III—4212
II25225
I1—2—4

130 din 227 vehicule au un Ace al tanchiștilor (57% din garaj).

Joc peste nivelul tunului

Vehicule ale căror daune combinate depășesc deja pragul unui semn pe care nu îl au. Insigna reprezintă acele daune combinate, colorate după semnul depășit.

  • Generaţie V· 374 lupte
    990arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 224 lupte
    2.583arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 183 lupte
    2.416arma aduce niciunul

Istoricul clanurilor lui CodeName_P1993

9 clanuri · 5y 7mo în clanuri

ian 20122013201420152016201720182019202020212022202320242025astăzi
[SIMP]SIMP emblemS.I.M.P.curent1 year
[FRAUD]FRAUD emblemFraudulent Activities5 oct 20217 months
[CLAWS]CLAWS emblemCLAWS7 ian 20201 year
[CLAWS]CLAWS emblemCLAWS2 sep 20182 months
[STAKD]STAKD emblemNot crakd but STAKD8 iul 20184 months
[HAVOK]HAVOK emblemHavoK20 mar 20185 months
[FADED]FADED emblem\,-~Dap You Up~-,/4 dec 20162 days
[HAVOK]HAVOK emblemHavoK16 oct 20161 year
[RUS]RUS emblemHardware18 aug 201511 months