Shell14

Ble med juni 2015Siste kamp Oppdatert
cs
[OR-CZ] Ocelová Rota České republiky
Rekrutt · ble med 14 okt. 2017
OR-CZ emblem

Stridsvognene til Shell14 (193)

StuG III G4061450,00%1 176,63
M63952658,97%651,58
Sav m/433928753,85%460,26
AMX 13 753856655,26%772,28
A-203615241,67%160,88
Ikv 1033642744,44%636,36
Luchs3625566,67%518,84
M3 Lee3529865,71%386,56
M7 Priest3513754,29%308,89
Hummel3481350,00%1 265,59
Hetzer3434847,06%632,14
M5A1 Stuart3412958,82%41,66
AMX ELC bis3433558,82%598,45
Obj. 257331 40948,48%1 323,17
Type 953218853,13%167,15
Pz. 38 nA3210843,75%32,08
Marder II3128845,16%467,59
Churchill VII3057143,33%670,41
MT-253047453,33%1 000,78
Matilda2936068,97%532,99
Crusader2922834,48%180,43
AMX 105 AM2625453,85%588,76
Pz. III E2514656,00%148,31
Škoda T 252364130,43%937,33
SARL 422315960,87%106,35
Pz. II2215363,64%103,94
Pz. II G2217240,91%213,89
LT vz. 382112552,38%83,79
ST vz. 392113266,67%67,97
Cromwell2142542,86%477,13
Pz. 38 (t)2115961,90%242,10
Ikv 65 II2149552,38%643,08
Covenanter2121338,10%294,32
Valentine AT2119557,14%183,34
SU-1002072255,00%1 179,30
T56 GMC2018450,00%215,84
SU-261911573,68%203,94
AMD 178B1931847,37%636,66
Lorr. 39L AM175864,71%41,84
Sexton II179264,71%125,72
Pz.Sfl. IVc1751564,71%887,88
Cruiser IV1622756,25%264,87
AMX 13 F31570273,33%950,95
M2 Medium1511953,33%54,36
SU-76M1515273,33%101,55
T-46149178,57%43,21
Vz. 44-11497350,00%922,59
SU-76G FT1445542,86%1 103,97
T25/21475442,86%600,34
Marder 38T1432778,57%491,11
Rader per side
51–100 av 193
3. klasse3

Generelle parametre

Kamper
15
Seire
53,33 %
Kamper overlevd
20,00 %
Treff
64,75 %
Skaderate
0,73
Bekjempelsesrate
0,58
Pansringseffekt
0,32

Gjennomsnittspoeng per kamp

464
301
54
Erfaring
211
Skade forårsaket
119
Skade mottatt
162
Blokkerte skader
48
Skade assistert
30
ved oppdagelse
26
ved sporing
4
Oppdagede fiender
0,53
Bekjempede fiender
0,47
Basetaking
0,00
Baseforsvar
0,00

Rekordpoeng

Maksimal erfaring
413
Maksimalt bekjempet
2

-utvikling

Ikke nok historikk for denne stridsvognen ennå. Det trengs minst to registreringer de siste 90 dagene for å tegne en linje.

Oppsett

Wargaming publiserer ingen oppsett. Med modden unicum.gg vises oppsettene til dine egne kjøretøy her.

Last ned modden

Merker (4)

Oppdatert