FFAxCorb

Lid sinds mrt. 2019Laatste Gevecht Bijgewerkt
en
[C-F-H] Cowboys-From-Hell
Uitvoerende officier · Toegevoegd 28 mrt. 2026
C-F-H emblem

Statistieken van FFAxCorb voor Willekeurige Gevechten ·

StatTotaalLaatst 24uLaatst 7dLaatst 30d
Gevechten15.7981287400
niveau4,364,754,444,41
Overwinningen7.90550,04%1083,33%6473,56%26365,75%
Verliezen7.56647,89%216,67%2124,14%12330,75%
Gelijkspel3272,07%00,00%22,30%143,50%
Gevechten overleefd5.52034,94%650,00%4956,32%16842,00%
Verwoeste tanks16.1621,0270,58961,105861,47
Vernietigingsverhouding1,571,172,532,53
Opgespote tanks11.5470,7380,67730,844171,04
Schade645,04699,17794,39905,40
Schade aan het loopwerk18,2914,6717,6816,74
Verkenningsschade110,09162,2581,0776,91
Hulpschade128,38176,9298,7593,65
Gecombineerde schade773,42876,08924,021.007,09
Basisverovering48.2763,06191,586317,251.8184,55
Basisverdediging11.8850,7500,00780,904511,13
Ervaring375,99453,17478,00488,33
Treffercijfer60,83%56,15%64,02%66,08%
Persoonlijke beoordeling5.130+6+37+120
World of Tanks-beoordeling6.036+2+5+40
WN71.171,831.122,491.546,551.813,51
WN81.697,911.587,762.305,982.903,68
WNX1.372,931.188,431.833,812.288,31

Progressie van FFAxCorb in

De ononderbroken lijn toont de totale WNX (komt overeen met de kolom Totaal hierboven) en verandert langzaam naarmate er nieuwe Gevechten bijkomen. De stippellijn toont de WNX per sessie, berekend op basis van de Gevechten die sinds de vorige momentopname zijn gespeeld. Zo worden sterke en zwakke reeksen zichtbaar. De kleur van de lijn volgt het niveau van de Beoordeling.

Tanks die de Beoordeling van FFAxCorb beïnvloeden

🚀 Beoordeling omhoogtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omhoogtrekken: als je ze weglaat, daalt de Beoordeling.

  • Niveau IV· 6.846 gevechten
    2.256,49−530,71 indien verwijderd
  • Niveau IV· 927 gevechten
    3.178,96−98,35 indien verwijderd
  • Niveau V· 636 gevechten
    1.560,78−8,32 indien verwijderd
  • Niveau V· 563 gevechten
    1.542,78−6,84 indien verwijderd
  • Niveau V· 195 gevechten
    1.536,02−2,12 indien verwijderd
⚓ Beoordeling omlaagtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omlaagtrekken: als je ze weglaat, stijgt de Beoordeling.

  • Niveau IV· 713 gevechten
    171,44+69,29 indien verwijderd
  • Niveau V· 865 gevechten
    464,26+58,94 indien verwijderd
  • Niveau VI· 325 gevechten
    193,13+36,57 indien verwijderd
  • Niveau IV· 762 gevechten
    863,21+24,61 indien verwijderd
  • Niveau II· 336 gevechten
    267,43+18,78 indien verwijderd

Markeringen en meesterschap van FFAxCorb

Markeringen van uitmuntendheid900

Voertuigen op basis van de markeringen op hun kanon. Een markering is gebaseerd op een doorlopend gemiddelde: het spel berekent deze over een steeds opschuivende reeks recente gevechten, afgezet tegen de prestaties met dat voertuig in de regio.

niveauGeen
X3———
IX5———
VIII5———
VII4———
VI113——
V56——

Van 42 van de 81 voertuigen zijn de markeringen bekend. De rest wordt aangevuld wanneer het account wordt bijgewerkt.

Marks of Mastery273e Klasse3132e Klasse2151e Klasse17Ace TankerM

Voertuigen op basis van hun beste onderscheiding. Een onderscheiding is gebaseerd op één gevecht in plaats van op een gemiddelde: het spel kent deze toe op basis van de behaalde ervaring in één gevecht, afgezet tegen de scores met dat voertuig in de regio.

niveauGeen3e Klasse32e Klasse21e Klasse1Ace TankerM
X2—1——
IX221——
VIII14———
VII121——
VI6233—
V14—63
IV12222
III13131
II12111
I363——

7 van de 81 voertuigen hebben de onderscheiding Ace Tanker (9% van de garage).

Geschiedenis van FFAxCorb bij Clans

4 Clans · 2y 7mo lid van Clans

mrt. 20192020202120222023202420252026vandaag
[C-F-H]C-F-H emblemCowboys-From-Hellhuidig7 months
[AAFF]AAFF emblemAussie & American Fighting Force23 mrt. 20262 years
[C-F-H]C-F-H emblemCowboys-From-Hell19 mei 20247 days
[ANZCS]ANZCS emblemANZACS8 mei 20244 months