Benjamin_Machuca

Lid sinds nov. 2015Laatste Gevecht Bijgewerkt
es
[LUASA] LATINOS UNIDOS D AMERICA S.A
Uitvoerende officier · Toegevoegd 19 nov. 2015
LUASA emblem

Statistieken van Benjamin_Machuca voor Willekeurige Gevechten ·

StatTotaalLaatst 24uLaatst 7dLaatst 30d
Gevechten298000
niveau2,31———
Overwinningen13946,64%0—0—0—
Verliezen15351,34%0—0—0—
Gelijkspel62,01%0—0—0—
Gevechten overleefd6722,48%0—0—0—
Verwoeste tanks1270,430—0—0—
Vernietigingsverhouding0,55———
Opgespote tanks1300,440—0—0—
Schade72,80———
Schade aan het loopwerk2,21———
Verkenningsschade14,08———
Hulpschade16,29———
Gecombineerde schade89,09———
Basisverovering640,210—0—0—
Basisverdediging1150,390—0—0—
Ervaring124,50———
Treffercijfer35,21%———
Persoonlijke beoordeling1.152000
World of Tanks-beoordeling1.505000
WN7184,27———
WN873,35———
WNX27,48———

Progressie van Benjamin_Machuca in

De ononderbroken lijn toont de totale WNX (komt overeen met de kolom Totaal hierboven) en verandert langzaam naarmate er nieuwe Gevechten bijkomen. De stippellijn toont de WNX per sessie, berekend op basis van de Gevechten die sinds de vorige momentopname zijn gespeeld. Zo worden sterke en zwakke reeksen zichtbaar. De kleur van de lijn volgt het niveau van de Beoordeling.

Tanks die de Beoordeling van Benjamin_Machuca beïnvloeden

🚀 Beoordeling omhoogtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omhoogtrekken: als je ze weglaat, daalt de Beoordeling.

  • M2 Light
    Niveau II· 69 gevechten
    33,48−2,21 indien verwijderd
  • Universal Carrier 2-pdr
    Niveau II· 61 gevechten
    54,01−1,83 indien verwijderd
  • Renault Otsu
    Niveau I· 33 gevechten
    27,55−0,92 indien verwijderd
  • Valentine AT
    Niveau IV· 54 gevechten
    30,19−0,07 indien verwijderd
⚓ Beoordeling omlaagtrekkenWNX

Tanks die de totale Beoordeling omlaagtrekken: als je ze weglaat, stijgt de Beoordeling.

  • M3 Stuart
    Niveau III· 38 gevechten
    0,42+5,16 indien verwijderd

Markeringen en meesterschap van Benjamin_Machuca

Marks of Mastery63e Klasse322e Klasse211e Klasse10Ace TankerM

Voertuigen op basis van hun beste onderscheiding. Een onderscheiding is gebaseerd op één gevecht in plaats van op een gemiddelde: het spel kent deze toe op basis van de behaalde ervaring in één gevecht, afgezet tegen de scores met dat voertuig in de regio.

niveauGeen3e Klasse32e Klasse21e Klasse1Ace TankerM
IV—1———
III——1——
II34—1—
I411——

0 van de 16 voertuigen hebben de onderscheiding Ace Tanker (0% van de garage).

Geschiedenis van Benjamin_Machuca bij Clans

1 Clans · 10y 7mo lid van Clans

nov. 20152017201820192020202120222023202420252026vandaag
[LUASA]LUASA emblemLATINOS UNIDOS D AMERICA S.Ahuidig11 years