AgtPython

Pievienojās febr. 2018Pēdējā kauja Atjaunots
enesru
[K0RB] K0RB
Rekrutēšanas speciālists · pievienojās 29 aug. 2025
K0RB emblem

AgtPython tanki (312)

Škoda T 56394128547,46%1007,15
E 50 M312157249,04%1227,30
Centurion AX294171750,00%1278,41
BZ-176211165550,71%1506,87
Lansen C20560944,88%375,54
FV4005203123445,32%744,60
Cromwell16363151,53%998,17
IS-7163187252,76%1356,45
Obj. 268/4156160150,00%1063,26
Foch 155155152051,61%1053,86
Leopard 1146155445,21%1049,89
WZ-114145108442,07%738,26
Somua SM144117050,69%936,58
Hetzer14152144,68%1306,91
AMD 178B13717245,26%188,49
Centurion 7/1129113845,74%770,58
IS-6129158053,49%1734,80
SU-15212438146,77%221,76
ISU-15212481450,00%548,77
IS-212497043,55%995,11
Obj. 704121125643,80%783,10
122 TM12066344,17%384,13
Cavalier11460457,02%1492,75
Type T-3411182855,86%2147,68
Caliban11075545,45%445,59
Panther10751844,86%436,57
AMX 13 105105150455,24%1833,28
Lion105166142,86%1213,44
Charioteer10470643,27%433,63
ST-II104142647,12%891,32
Conway103110554,37%701,00
M-IV-Y10361345,63%322,93
Centurion I10181947,52%786,83
Obj. 25796145352,08%1405,57
EBR 909444243,62%361,72
EBR Hotch.9320032,26%111,99
Vz. 5591221265,93%1512,68
Strv 103-088137153,41%1086,53
Obj. 26887177448,28%1217,14
XM5786162848,84%1426,07
Skorpion8493442,86%573,02
VK 30.02 M8279946,34%1273,38
M46 KR82138059,76%1644,32
SU-1007941644,30%376,78
Lynx 6x67828241,03%177,92
Challenger7588258,67%956,15
Panther II7454043,24%334,29
KV-220-27489158,11%1975,39
E 507389939,73%565,48
IS-2-II7376843,84%565,09
Rindas uz lapu
1–50 no 312
1. klase1

Kopējie rādītāji

Kaujas
121
Uzvaras
43,80%
Kaujas, kurās izdzīvoja
11,57%
Trāpījumi
57,23%
Bojājumu koeficients
0,79
Iznīcināšanas koeficients
0,62
Bruņu izmantošanas efektivitāte
0,32

Vidējais rezultāts vienā kaujā

705
807
783
Pieredze
605
Izdarīti bojājumi
1256
Saņemti bojājumi
1582
Bojājumi bloķēti
502
Izdarītie bojājumi ar atbalstu
238
atklāšanas dēļ
198
pēc izsekošanas
39
Pamanītie ienaidnieki
0,57
Iznīcinātie ienaidnieki
0,55
Bāzes ieņemšana
0,10
Bāzes aizsardzība
0,45

Rekords

Maksimālā pieredze
1737
Maksimāli iznīcināti
4

attīstība

Par šo tanku vēl nav pietiekami daudz vēstures. Lai uzzīmētu rindu, pēdējo 90 dienu laikā nepieciešami vismaz divi momentuzņēmumi.

Komplektācija

Wargaming publicē transportlīdzekļu komplektācijas? Nē. Izmantojot modu unicum.gg, jūsu pašu transportlīdzekļi šeit var rādīt savējās.

Iegūt modu

Sasniegumi (17)

Atjaunots