_1912_

Užsiregistravo rugs. 2024Paskutinis mūšis Atnaujinta
hrsren
[MAL] Malazan Marines
Vado pavaduotojas · prisijungė 5 saus. 2026
MAL emblem

_1912_ atsitiktinių mūšių statistika ·

StatistikaVisoPaskutinės 24 val.Paskutinės 7 d.Paskutinės 30 d.
Mūšiai8 287007
lygis9,119,29
Per勝imai4 33352,29 %00685,71 %
Pralaimėjimai3 79445,78 %00114,29 %
Lygiosios1601,93 %0000,00 %
Išgyventi mūšiai2 87634,70 %00342,86 %
Sunokdyti tankai8 1740,9900111,57
Sunaikinimo koeficientas1,512,75
Pastebėti tankai6 7310,810020,29
Žala1 931,092 288,71
Visko žala51,5743,43
Aptikimo žala359,08214,71
Pagalbinė žala410,65258,14
Kombinuota žala2 341,742 546,86
Bazinės užėmimas2 8400,340000,00
Bazės gynyba2 3880,2900233,29
Patirtis839,231 198,29
Pasiekimo procentas59,53 %68,70 %
Asmeninis reitingas8 09000+7
World of Tanks reitingas6 95900+1
WN71 252,811 907,31
WN81 881,822 285,20
WNX1 912,601 889,26

_1912_ raida

Ištisinė eilutė rodo bendrą WNX, atitinkantį aukščiau esantį stulpelį „Iš viso“, ir pamažu kintantį kaupiantis naujiems mūšiams. Brūkšninė eilutė rodo vieno seanso WNX, apskaičiuotą pagal mūšius, žaistus nuo ankstesnės momentinės kopijos. Ji parodo gerus ir blogus žaidimo ruožus. Eilutės spalva priklauso nuo reitingo lygio.

Tankai, formuojantys _1912_ reitingą

🚀 Reitingo kėlimasWNX

Tankai, keliantys bendrą reitingą, juos pašalinus reitingas sumažėtų.

  • Ares 90 C
    Lygis XI· 365 Mūšiai
    2 984,42−57,24, jei pašalinta
  • T57 Heavy
    Lygis X· 132 Mūšiai
    2 571,17−12,60, jei pašalinta
  • M48A2 Räumpanzer
    Lygis VIII· 240 Mūšiai
    2 403,91−10,99, jei pašalinta
  • ELC EVEN 90
    Lygis VIII· 267 Mūšiai
    2 085,54−10,70, jei pašalinta
  • T803
    Lygis XI· 200 Mūšiai
    2 191,73−10,39, jei pašalinta
Reitingo tempimas žemynWNX

Tankai, mažinantys bendrą reitingą, juos pašalinus reitingas padidėtų.

  • G.W. E 100
    Lygis X· 263 Mūšiai
    767,99+40,28, jei pašalinta
  • Object 261
    Lygis X· 270 Mūšiai
    940,71+37,10, jei pašalinta
  • 212A
    Lygis IX· 137 Mūšiai
    953,52+15,85, jei pašalinta
  • Bat.-Châtillon 155 55
    Lygis IX· 63 Mūšiai
    635,53+9,82, jei pašalinta
  • M53/M55
    Lygis IX· 63 Mūšiai
    639,46+8,68, jei pašalinta

_1912_ ženklai ir meistriškumas

Meistriškumo žymos1640

Transporto priemonės pagal ženklus ant jų patrankų. Ženklas yra ilgalaikis vidurkis, kurį žaidimas apskaičiuoja pagal slenkantį naujausių mūšių laikotarpį ir palygina su regiono rezultatais naudojant tą transporto priemonę.

lygisNėra
XI811
X3681
IX5821
VIII5741
VII16
VI161
V4
IV1

20 iš 216 transporto priemonių turi ženklą, tai sudaro 9% garažo.

Meistriškumo ženklai343 klasė3762 klasė2531 klasė133Auksinis tankistasM

Transporto priemonės pagal geriausią jų ženklelį. Ženklelis priklauso nuo vieno mūšio, o ne nuo vidurkio, žaidimas jį skiria pagal vieno žaidimo patirtį, palygintą su regiono rezultatais naudojant tą transporto priemonę.

lygisNėra3 klasė32 klasė21 klasė1Auksinis tankistasM
XI1513
X55101411
IX51128125
VIII91019168
VII4633
VI4652
V121
IV1

33 iš 216 transporto priemonių turi Tūzo tankisto ženklelį, tai sudaro 15% garažo.

Žaidimas virš patrankos lygio

Transporto priemonės, kurių bendra žala jau viršija ženklui reikalingą ribą, nors jos jo neturi. Ženklelis rodo šią bendrą žalą, nuspalvintą pagal viršytą ženklą.

  • Lygis VIII· 31 Mūšiai
    2 169patranka turi nėra
  • Lygis VIII· 45 Mūšiai
    2 069patranka turi nėra
  • Lygis IX· 35 Mūšiai
    2 688patranka turi nėra
  • Lygis X· 53 Mūšiai
    3 248patranka turi nėra
  • Lygis X· 72 Mūšiai
    3 227patranka turi nėra
  • Lygis VIII· 25 Mūšiai
    1 738patranka turi nėra

_1912_ klanų istorija

10 klanai · 1y 11mo klanuose

rugs. 202420252026šiandien
[MAL]MAL emblemMalazan Marinesdabartinis9 months
[K4E]K4E emblem-Kae Focus Est Optimum Kae-4 saus. 202618 days
[MAL]MAL emblemMalazan Marines16 gruod. 20252 months
[K4E]K4E emblem-Kae Focus Est Optimum Kae-24 spal. 20252 months
[MAL]MAL emblemMalazan Marines23 rugp. 20252 months
[K4E]K4E emblem-Kae Focus Est Optimum Kae-27 birž. 20251 month
[MAL]MAL emblemMalazan Marines15 geg. 20252 months
[K4E]K4E emblem-Kae Focus Est Optimum Kae-9 kov. 20252 days
[MAL]MAL emblemMalazan Marines6 kov. 20253 days
[K4E]K4E emblem-Kae Focus Est Optimum Kae-1 kov. 20256 months