ProUser99

Užsiregistravo geg. 2016Paskutinis mūšis Atnaujinta
sr
[SRBTG] СРПСКА ТЕНКОВСКА ГАРДА
Karo lauko vadas · prisijungė 22 saus. 2021
SRBTG emblem

ProUser99 atsitiktinių mūšių statistika ·

StatistikaVisoPaskutinės 24 val.Paskutinės 7 d.Paskutinės 30 d.
Mūšiai21 4920017
lygis7,86——10,00
Per勝imai11 21652,19 %0—0—952,94 %
Pralaimėjimai10 04646,74 %0—0—847,06 %
Lygiosios2301,07 %0—0—00,00 %
Išgyventi mūšiai5 66226,34 %0—0—635,29 %
Sunokdyti tankai19 3650,900—0—140,82
Sunaikinimo koeficientas1,22——1,27
Pastebėti tankai27 1041,260—0—171,00
Žala1 336,81——1 200,24
Visko žala78,30——0,00
Aptikimo žala385,65——717,18
Pagalbinė žala463,95——717,18
Kombinuota žala1 800,76——1 917,41
Bazinės užėmimas16 5090,770—0—00,00
Bazės gynyba7 3340,340—0—10,06
Patirtis597,78——717,59
Pasiekimo procentas63,47 %——54,93 %
Asmeninis reitingas7 227000
World of Tanks reitingas6 02900−4
WN71 221,77——903,16
WN81 697,22——966,91
WNX1 665,32——1 043,47

ProUser99 raida

Ištisinė eilutė rodo bendrą WNX, atitinkantį aukščiau esantį stulpelį „Iš viso“, ir pamažu kintantį kaupiantis naujiems mūšiams. Brūkšninė eilutė rodo vieno seanso WNX, apskaičiuotą pagal mūšius, žaistus nuo ankstesnės momentinės kopijos. Ji parodo gerus ir blogus žaidimo ruožus. Eilutės spalva priklauso nuo reitingo lygio.

Tankai, formuojantys ProUser99 reitingą

🚀 Reitingo kėlimasWNX

Tankai, keliantys bendrą reitingą, juos pašalinus reitingas sumažėtų.

  • SU-130PM
    Lygis VIII· 1 003 Mūšiai
    2 270,75−29,78, jei pašalinta
  • Strv 103B
    Lygis X· 494 Mūšiai
    2 556,59−26,07, jei pašalinta
  • T-10
    Lygis IX· 255 Mūšiai
    2 760,12−16,80, jei pašalinta
  • IS-7
    Lygis X· 381 Mūšiai
    2 271,55−16,54, jei pašalinta
  • 60TP Lewandowskiego
    Lygis X· 337 Mūšiai
    2 311,39−14,78, jei pašalinta
⚓ Reitingo tempimas žemynWNX

Tankai, mažinantys bendrą reitingą, juos pašalinus reitingas padidėtų.

  • Tiger I
    Lygis VII· 333 Mūšiai
    551,18+19,75, jei pašalinta
  • Tiger II
    Lygis VIII· 292 Mūšiai
    464,56+18,94, jei pašalinta
  • T26E4 SuperPershing
    Lygis VIII· 405 Mūšiai
    1 003,47+12,72, jei pašalinta
  • KV-1
    Lygis V· 267 Mūšiai
    604,51+10,47, jei pašalinta
  • Object 261
    Lygis X· 349 Mūšiai
    1 095,99+9,22, jei pašalinta

ProUser99 ženklai ir meistriškumas

Meistriškumo ženklai263 klasė3462 klasė2581 klasė171Auksinis tankistasM

Transporto priemonės pagal geriausią jų ženklelį. Ženklelis priklauso nuo vieno mūšio, o ne nuo vidurkio, žaidimas jį skiria pagal vieno žaidimo patirtį, palygintą su regiono rezultatais naudojant tą transporto priemonę.

lygisNėra3 klasė32 klasė21 klasė1Auksinis tankistasM
XI——1——
X——11112
IX—23510
VIII2—3916
VII2—187
VI—16415
V—2895
IV25762
III161112
II57341
I33211

71 iš 216 transporto priemonių turi Tūzo tankisto ženklelį, tai sudaro 33% garažo.

ProUser99 klanų istorija

11 klanai · 9y 5mo klanuose

geg. 20162017201820192020202120222023202420252026šiandien
[SRBTG]SRBTG emblemСРПСКА ТЕНКОВСКА ГАРДАdabartinis6 years
[-WW]-WW emblemWhite Walkers.20 saus. 20212 years
[SRBTG]SRBTG emblemСРПСКА ТЕНКОВСКА ГАРДА16 birž. 20191 year
[P_BTD]P_BTD emblemPHOENIX - Balkan Tank Destroyers22 bal. 201821 days
[SRBI]SRBI emblemС Р Б И30 kov. 20186 months
[BA-W]BA-W emblemBalkan-Warriors13 spal. 20179 hours
[SRBTG]SRBTG emblemСРПСКА ТЕНКОВСКА ГАРДА11 spal. 201710 days
[SRBTG]SRBTG emblemСРПСКА ТЕНКОВСКА ГАРДА29 rugs. 20173 months
[SRBTG]SRBTG emblemСРПСКА ТЕНКОВСКА ГАРДА3 liep. 20174 months
[1-OB]1-OB emblem1. Oklopna brigada18 vas. 20172 months
[BIAB]BIAB emblemBrother in Arms Balkan13 gruod. 20162 days