_ZF_ emblem

[_ZF_]Zockertreff

Tagok: 7Létrehozva: 23 jún. 2011 by _Der_Grinch_Parancsnok: scorpie71Frissítve
de
Átl. WN7 · 30 nap
885
Átl. WN8 · 30 nap
1133
Átl. WNX · 30 nap
1029
Átlag WN7
802
Átlag WN8
933
Átlag WNX
822
Átlagos nyerési arány
48,1%

Teamspeak3: 81.169.233.23:3414
Erfahre dort mehr.

[_ZF_] Tagok statisztikái a Véletlenszerű Csata játékmódban

#
1scorpie71388,04—323,60—43,71%176,24—
2Scooby230570968,95924,111248,261286,6749,99%1135,751148,91
3MKSVH201066,141198,481395,821560,5352,30%1231,831384,04
4ScoobyDoo70829,05938,871008,471389,4647,93%890,291408,91
5ScoobyJunior881,07884,921091,821335,2049,57%921,271267,96
6Buabaspitzle784,87700,47824,71682,7948,53%728,14584,98
7Metzias747,45675,83805,53809,0747,54%723,27711,37

[_ZF_] Tagok: korábbi Klánok

[_ZF_] friss tevékenység