markus_08

Liittynyt syys 2011Viimeisin taistelu Päivitetty
lv
[SP0RT] SPORT - Made in Latvia
Sotilas · liittyi 3 tammi 2025
SP0RT emblem

Nimimerkin markus_08 satunnaistaistelujen tilastot ·

StatKaikkiaanViimeiset 24hViimeiset 7pvViimeiset 30pv
Taisteluita14 440006
Taso6,768,00
Voitot7 31250,64 %00116,67 %
Häviöt6 93248,01 %00583,33 %
Tasapelit1961,36 %0000,00 %
Selvittyjä taisteluita3 87126,81 %00116,67 %
Tuhotut säiliöt12 0330,830091,50
Tuhoamissuhde1,141,80
Havaitut säiliöt16 6961,160081,33
Vauriot1 065,082 283,83
Alustojen vauriot43,300,00
Havaitsemisen vauriot292,73155,00
Avustavat vauriot336,03155,00
Yhteensä vauriot1 401,112 516,80
Perusvaltauksen valtauks9 7660,680000,00
Perustason puolustus8 1810,570000,00
Kokemusta560,90851,67
Osumistodennäköisyys58,28 %70,49 %
Henkilökohtainen luokitus6 21500−3
World of Tanks -arvosana6 56900+3
WN71 179,541 519,82
WN81 499,863 111,52
WNX1 402,622 830,07

Nimimerkin markus_08 mittarin kehitys

Yhtenäinen rivi näyttää WNX kokonaisuutena ja vastaa yllä olevaa Kaikkiaan-saraketta. Se muuttuu hitaasti uusien taistelujen kertyessä. Katkoviiva näyttää istuntokohtaisen arvon WNX, joka on laskettu edellisen tilannekuvan jälkeen pelatuista taisteluista. Se näyttää kuumat ja kylmät putket. Rivin väri noudattaa arvosanan tasoa.

Nimimerkin markus_08 arvosanaa muokkaavat panssarivaunut

🚀 Arvosanaa nostavat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka nostavat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen laskisi arvosanaa.

  • Bat.-Châtillon Bourrasque
    Taso VIII· 558 Taisteluita
    2 099,71−32,74 poistettuna
  • Progetto M35 mod. 46
    Taso VIII· 315 Taisteluita
    2 369,77−25,79 poistettuna
  • IS-7
    Taso X· 280 Taisteluita
    2 330,06−25,56 poistettuna
  • Kampfpanzer 50 t
    Taso IX· 167 Taisteluita
    2 826,89−22,26 poistettuna
  • BZ-176
    Taso VIII· 227 Taisteluita
    2 494,11−21,87 poistettuna
Arvosanaa laskevat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka laskevat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen nostaisi arvosanaa.

  • Pz.Kpfw. IV Ausf. H
    Taso V· 238 Taisteluita
    64,03+18,60 poistettuna
  • T1 Heavy
    Taso V· 158 Taisteluita
    108,10+13,74 poistettuna
  • T1 Cunningham
    Taso I· 251 Taisteluita
    204,17+12,32 poistettuna
  • M3 Lee
    Taso IV· 134 Taisteluita
    114,46+9,17 poistettuna
  • M2 Medium Tank
    Taso III· 124 Taisteluita
    108,17+8,42 poistettuna

Nimimerkin markus_08 merkit ja mestaruus

Mestaruusmerkit493. Luokka3872. Luokka2721. Luokka152Ace TankerM

Ajoneuvot parhaan merkkinsä mukaan. Merkki perustuu yhteen taisteluun eikä keskiarvoon. Peli myöntää sen yksittäisen pelin kokemuksen perusteella verrattuna siihen, mitä alueella saavutetaan kyseisellä ajoneuvolla.

TasoEi mitään3. Luokka32. Luokka21. Luokka1Ace TankerM
XI1
X14108
IX26812
VIII73101423
VII231053
VI5111261
V551291
IV67983
III69108
II1110123
I6121

52/311 ajoneuvolla on Ace Tanker (17% tallista).

Nimimerkin markus_08 klaanihistoria

5 klaania · 7y klaaneissa

syys 2011201420162018202020222024tänään
[SP0RT]SP0RT emblemSPORT - Made in Latvianykyinen2 years
[EDGEX]EDGEX emblemEdge of Extinction22 heinä 20242 years
[LVPUH]LVPUH emblemLVPUH8 maalis 20222 years
[_LB_]_LB_ emblemLatvijas Brigade27 maalis 20164 days
[LV299]LV299 emblemLatvian Tank Division 2994 elo 20151 year