__Name_Not_Found__

Liittynyt kesä 2017Viimeisin taistelu Päivitetty
es
[OVER-] End, Game Over
Alokas · liittyi 5 joulu 2022
OVER- emblem

Nimimerkin __Name_Not_Found__ satunnaistaistelujen tilastot ·

StatKaikkiaanViimeiset 24hViimeiset 7pvViimeiset 30pv
Taisteluita3 037000
Taso5,46———
Voitot1 44047,42 %0—0—0—
Häviöt1 57751,93 %0—0—0—
Tasapelit200,66 %0—0—0—
Selvittyjä taisteluita59919,72 %0—0—0—
Tuhotut säiliöt1 8620,610—0—0—
Tuhoamissuhde0,76———
Havaitut säiliöt3 1611,040—0—0—
Vauriot394,74———
Alustojen vauriot23,30———
Havaitsemisen vauriot121,37———
Avustavat vauriot144,67———
Yhteensä vauriot539,41———
Perusvaltauksen valtauks3 1801,050—0—0—
Perustason puolustus1 2890,420—0—0—
Kokemusta392,49———
Osumistodennäköisyys62,55 %———
Henkilökohtainen luokitus3 030000
World of Tanks -arvosana2 557000
WN7714,23———
WN8599,11———
WNX381,65———

Nimimerkin __Name_Not_Found__ mittarin kehitys

Yhtenäinen rivi näyttää WNX kokonaisuutena ja vastaa yllä olevaa Kaikkiaan-saraketta. Se muuttuu hitaasti uusien taistelujen kertyessä. Katkoviiva näyttää istuntokohtaisen arvon WNX, joka on laskettu edellisen tilannekuvan jälkeen pelatuista taisteluista. Se näyttää kuumat ja kylmät putket. Rivin väri noudattaa arvosanan tasoa.

Nimimerkin __Name_Not_Found__ arvosanaa muokkaavat panssarivaunut

🚀 Arvosanaa nostavat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka nostavat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen laskisi arvosanaa.

  • Pz.Kpfw. I Ausf. C
    Taso III· 143 Taisteluita
    1 223,82−39,33 poistettuna
  • Rheinmetall Skorpion G
    Taso VIII· 71 Taisteluita
    1 541,78−30,15 poistettuna
  • WZ-111 model 5A
    Taso X· 96 Taisteluita
    498,27−8,74 poistettuna
  • WZ-111 model 1-4
    Taso IX· 130 Taisteluita
    428,91−7,02 poistettuna
  • Churchill III
    Taso V· 112 Taisteluita
    567,44−6,28 poistettuna
⚓ Arvosanaa laskevat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka laskevat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen nostaisi arvosanaa.

  • 110
    Taso VIII· 366 Taisteluita
    224,40+26,57 poistettuna
  • IS-2
    Taso VII· 258 Taisteluita
    167,90+25,34 poistettuna
  • Tetrarch
    Taso II· 487 Taisteluita
    192,27+19,94 poistettuna
  • T-34-2
    Taso VIII· 107 Taisteluita
    158,94+10,12 poistettuna
  • AMX ELC bis
    Taso V· 95 Taisteluita
    104,72+7,63 poistettuna

Nimimerkin __Name_Not_Found__ merkit ja mestaruus

Mestaruusmerkit93. Luokka3112. Luokka2101. Luokka15Ace TankerM

Ajoneuvot parhaan merkkinsä mukaan. Merkki perustuu yhteen taisteluun eikä keskiarvoon. Peli myöntää sen yksittäisen pelin kokemuksen perusteella verrattuna siihen, mitä alueella saavutetaan kyseisellä ajoneuvolla.

TasoEi mitään3. Luokka32. Luokka21. Luokka1Ace TankerM
X——1——
IX——1——
VIII1—3——
VII2—12—
VI22——1
V1112—
IV——22—
III—1223
II34—21
I21———

5/46 ajoneuvolla on Ace Tanker (11% tallista).

Nimimerkin __Name_Not_Found__ klaanihistoria

3 klaania · 9y klaaneissa

kesä 2017201820192020202120222023202420252026tänään
[OVER-]OVER- emblemEnd, Game Overnykyinen4 years
[ESPD]ESPD emblemEspañoles destructores4 joulu 20225 years
[ESPD]ESPD emblemEspañoles destructores9 syys 20173 months