Turcsik_daniel7

Liittynyt syys 2020Viimeisin taistelu Päivitetty
hu
[HTG] Hungarian Top Guns
Värvääjä · liittyi 31 touko 2025
HTG emblem

Nimimerkin Turcsik_daniel7 satunnaistaistelujen tilastot ·

StatKaikkiaanViimeiset 24hViimeiset 7pvViimeiset 30pv
Taisteluita3 10711121
Taso5,3610,0010,007,25
Voitot1 39044,74 %00,00 %00,00 %6251,24 %
Häviöt1 67854,01 %1100,00 %1100,00 %5646,28 %
Tasapelit391,26 %00,00 %00,00 %32,48 %
Selvittyjä taisteluita61719,86 %00,00 %00,00 %2823,14 %
Tuhotut säiliöt1 5720,5100,0000,00810,67
Tuhoamissuhde0,630,000,000,87
Havaitut säiliöt1 6670,5400,0000,00890,74
Vauriot449,141 851,001 851,001 051,43
Alustojen vauriot17,480,000,0024,63
Havaitsemisen vauriot120,410,000,00188,87
Avustavat vauriot137,890,000,00213,50
Yhteensä vauriot587,031 851,001 851,001 313,59
Perusvaltauksen valtauks1 3910,4500,0000,00200,17
Perustason puolustus4910,1600,0000,0000,00
Kokemusta318,46339,00339,00481,49
Osumistodennäköisyys40,80 %42,86 %42,86 %59,79 %
Henkilökohtainen luokitus2 76700+99
World of Tanks -arvosana3 37000+41
WN7573,32230,31230,31944,69
WN8606,48894,03894,031 203,17
WNX472,33598,99598,991 114,21

Nimimerkin Turcsik_daniel7 mittarin kehitys

Yhtenäinen rivi näyttää WNX kokonaisuutena ja vastaa yllä olevaa Kaikkiaan-saraketta. Se muuttuu hitaasti uusien taistelujen kertyessä. Katkoviiva näyttää istuntokohtaisen arvon WNX, joka on laskettu edellisen tilannekuvan jälkeen pelatuista taisteluista. Se näyttää kuumat ja kylmät putket. Rivin väri noudattaa arvosanan tasoa.

Nimimerkin Turcsik_daniel7 arvosanaa muokkaavat panssarivaunut

🚀 Arvosanaa nostavat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka nostavat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen laskisi arvosanaa.

  • BZ-75
    Taso X· 65 Taisteluita
    1 047,96−20,52 poistettuna
  • KV-2
    Taso VI· 372 Taisteluita
    571,91−13,04 poistettuna
  • Type 5 Heavy
    Taso X· 54 Taisteluita
    799,99−11,11 poistettuna
  • SU-100Y
    Taso VI· 48 Taisteluita
    1 009,73−7,44 poistettuna
  • VK 28.01 mit 10,5 cm L/28
    Taso VI· 69 Taisteluita
    754,81−4,58 poistettuna
Arvosanaa laskevat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka laskevat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen nostaisi arvosanaa.

  • T-28
    Taso IV· 63 Taisteluita
    0,00+12,88 poistettuna
  • BT-7
    Taso IV· 113 Taisteluita
    108,62+12,83 poistettuna
  • T-34
    Taso V· 50 Taisteluita
    16,09+8,67 poistettuna
  • Grille
    Taso V· 41 Taisteluita
    16,95+6,45 poistettuna
  • BT-5
    Taso III· 45 Taisteluita
    103,57+5,12 poistettuna

Nimimerkin Turcsik_daniel7 merkit ja mestaruus

Merkit erinomaisuudesta100

Ajoneuvot tykin merkkeihin perustuen. Merkki on pitkän ajan keskiarvo. Peli laskee sen viimeaikaisten taisteluiden liukuvasta ikkunasta verrattuna siihen, mitä alueella tehdään kyseisellä ajoneuvolla.

TasoEi mitään
X4
IX6
VIII8
VII10
VI131
V19
IV21
III26
II18
I9

Merkit luettu 135/136 ajoneuvolle. Loput täyttyvät, kun tili päivitetään.

Mestaruusmerkit423. Luokka3462. Luokka2161. Luokka14Ace TankerM

Ajoneuvot parhaan merkkinsä mukaan. Merkki perustuu yhteen taisteluun eikä keskiarvoon. Peli myöntää sen yksittäisen pelin kokemuksen perusteella verrattuna siihen, mitä alueella saavutetaan kyseisellä ajoneuvolla.

TasoEi mitään3. Luokka32. Luokka21. Luokka1Ace TankerM
X121
IX2211
VIII611
VII22511
VI11642
V37621
IV1911
III6785
II4842
I342

4/136 ajoneuvolla on Ace Tanker (3% tallista).

Tykin edellä pelaaminen

Ajoneuvot, joiden yhteenlaskettu vahinko ylittää jo merkin, jota niillä ei ole. Merkki on tämä yhteenlaskettu vahinko, joka on väritetty sen ylittämän merkin mukaan.

Nimimerkin Turcsik_daniel7 klaanihistoria

1 klaania · 1y 3mo klaaneissa

syys 202020222023202420252026tänään
[HTG]HTG emblemHungarian Top Gunsnykyinen1 year