Shell14

Liittynyt kesä 2015Viimeisin taistelu Päivitetty
cs
[OR-CZ] Ocelová Rota České republiky
Alokas · liittyi 14 loka 2017
OR-CZ emblem

Nimimerkin Shell14 panssarivaunut (193)

StuG III G4061450,00%1 182,90
M63952658,97%653,35
Sav m/433928753,85%462,63
AMX 13 753856655,26%778,12
A-203615241,67%161,57
Ikv 1033642744,44%640,29
Luchs3625566,67%523,45
M3 Lee3529865,71%389,18
M7 Priest3513754,29%313,66
Hummel3481350,00%1 263,99
Hetzer3434847,06%634,18
M5A1 Stuart3412958,82%42,46
AMX ELC bis3433558,82%599,18
Obj. 257331 40948,48%1 323,04
Type 953218853,13%170,25
Pz. 38 nA3210843,75%32,73
Marder II3128845,16%472,91
Churchill VII3057143,33%673,06
MT-253047453,33%1 002,29
Matilda2936068,97%535,45
Crusader2922834,48%181,46
AMX 105 AM2625453,85%590,21
Pz. III E2514656,00%148,27
Škoda T 252364130,43%938,69
SARL 422315960,87%107,23
Pz. II2215363,64%103,18
Pz. II G2217240,91%215,16
LT vz. 382112552,38%84,35
ST vz. 392113266,67%68,46
Cromwell2142542,86%477,50
Pz. 38 (t)2115961,90%252,17
Ikv 65 II2149552,38%644,22
Covenanter2121338,10%295,10
Valentine AT2119557,14%184,65
SU-1002072255,00%1 179,19
T56 GMC2018450,00%220,14
SU-261911573,68%207,42
AMD 178B1931847,37%639,38
Lorr. 39L AM175864,71%42,26
Sexton II179264,71%128,55
Pz.Sfl. IVc1751564,71%887,95
Cruiser IV1622756,25%266,94
AMX 13 F31570273,33%952,15
M2 Medium1511953,33%55,33
SU-76M1515273,33%102,10
T-46149178,57%43,45
Vz. 44-11497350,00%921,88
SU-76G FT1445542,86%1 110,56
T25/21475442,86%601,17
Marder 38T1432778,57%492,30
Rivit per sivu
51–100 / 193
3. Luokka3

Yleiset tilastot

Taisteluita
32
Voittoja
53,13 %
Selvittyjä taisteluita
21,88 %
Osumatarkkuus
53,05 %
Vahinkosuhde
0,54
Tuhoamissuhde
0,92
Panssarin käyttötehokkuus
0,06

Keskimääräinen tulos taistelua kohti

590
496
170
Kokemusta
245
Vahinkoa aiheutettu
188
Vahinkoa otettu
350
Estetty vahinkoa aiheutettu
21
Vahinkoa aiheutettu tuettuna
67
havaitsemisella
44
seuraamalla
23
Havaitut viholliset
0,22
Tuhottuja vihollisia
0,72
Perusvaltauksen valtauks
0,00
Perustason puolustus
0,06

Ennätystulos

Maksimikokemus
584
Maksimi tuhottu
4

-kehitys

Tästä panssarivaunusta ei ole vielä riittävästi historiaa. Viivan piirtämiseen tarvitaan vähintään kaksi tilannekuvaa viimeisten 90 päivän ajalta.

Varustus

Wargaming ei julkaise varustuksia. Näytä unicum.gg-modilla omien ajoneuvojesi varustukset täällä.

Hanki modi

Palkinnot (10)

Päivitetty